Michał Bogusławski

This was published in the following publications on 30.11.2009:
Gazeta Lubuska

<p>Po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga w wieku 29 lat nasz ukochany SYN i BRAT</p>
<h4><strong>śp. MICHAŁ BOGUSŁAWSKI</strong></h4>
<p>człowiek wielkiego serca mgr historii Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2009 roku o godz. 12.50 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Tak wcześnie, Boże chciałeś mieć Go u siebie</p>

Po krótkiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga w wieku 29 lat nasz ukochany SYN i BRAT

śp. MICHAŁ BOGUSŁAWSKI

człowiek wielkiego serca mgr historii Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 1 grudnia 2009 roku o godz. 12.50 na starym cmentarzu przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Tak wcześnie, Boże chciałeś mieć Go u siebie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>W pamięci...</p> <p>W pamięci nadal brzmią słowa...</p> <p>W pamięci nadal przechowujemy uśmiech, gesty i zachowania...</p> <p>W pamięci nadal są sytuacje i miejsca z NIM związane...</p> <p>W pamięci wciąż brzmi śmiech, krzyk, zdumienie, niecierpliwość lub ból...</p> <p>______________ </p> <p>Świece są światłem PAMIĘCI, więc palimy je stale, by nic z Twojego życia nie zgasło!</p> <p><strong>Michałku</strong> - dla Ciebie zostawiam moje gorące światełko pamięci. </p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha </p>


12yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Świat bez Michałka....</p> <p style="text-align:center"><strong><em>Świat bez Michałka nie jest już taki sam, ale Jego Osoba pozostanie w naszej pamięci. </em></strong></p> <p>MICHAŁKU...</p> <p>Niech Aniołowie śpiewają Ci pieśni. Niech dobry Bóg otworzy Ci drzwi do raju, a modlitwy za Ciebie niech pozwolą Ci spać spokojnie. </p> <p style="text-align:center"><strong>R.I.P.</strong></p> <p style="text-align:center">mama śp. Joasi Jałocha </p>


12yrs

Image chosen by user

Kamil Ryś


12yrs

Image chosen by user
<p>Z modlitewną pamięcią...</p> <p>Biegniemy przez ocean smutku...</p> <p>Biegniemy przez morze miłości...</p> <p>Biegniemy przez jezioro łez...</p> <p>Biegniemy wciąż i szukamy Was...</p> <p><strong><em>Spoczywaj Michałku w pokoju.</em></strong></p> <p>- mama śp. Joasi Jałocha </p>


12yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>Moja pamięć i modlitwa</p> <p><strong>Michałku,</strong> spoczywaj w wiecznej szczęśliwości.... Niech Miłosierdzie Boże nigdy Cię nie opuszcza...</p> <p>- mama śp. Joasi</p>


12yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


12yrs

Image chosen by user
<p>PO DRUGIEJ STRONIE KIEDYŚ ODNAJDZIEMY SIĘ...</p> <p>I ścichł Twój szept, Twój wzrok też zgasł...Wokół tylko cisza...</p> <p>My tu. Ty tam... Po drugiej stronie nieba...</p> <p><em><strong>Spoczywaj w spokoju Michałku...</strong></em></p> <p>Pamięć i światełko dla Ciebie zostawiam w darze</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


12yrs

<p>Najboleśniej przemija to, co chcielibyśmy żeby trwało…</p> <p>Łzy żalu rozbijają się o barykadę dnia i płyną potokami smutku do nieba, do Ciebie...</p> <p>A Ty Michałku... tam gdzie szczęście, radość wielka, tam gdzieś czekasz na nas, Aniele...</p> <p>- moja pamięć i wspomnienie – mama śp. Joasi Jałocha</p>


13yrs

Image chosen by user

Śpij słodko. Mama śp. Joasi


13yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


13yrs

Image chosen by user
<p>To nieprawda, że mnie nie ma....</p> <p><em><strong>To nieprawda, że mnie nie ma... Jestem wciąż, jestem z Wami...</strong></em></p> <p>W szeleście liści jesienią i w trawie pod stopami. Tańczę w tęczy po deszczu i pachnę poziomkami. Jestem w uśmiechu, we wspomnieniu, we łzach i pod bzami. Jestem w Waszym kochaniu, w sercu, w głowie, w mówieniu. W myślach, w każdym oddechu i każdym cichym westchnieniu...</p> <p>Dla Ciebie Michałku zostawiam światełko pamięci, a Twoich Najbliższych mocno przytulam...</p> <p><span>Mama śp. Joasi Jałocha </span></p>


13yrs

Image chosen by user

Mama śp. Joasi Jałocha


13yrs

Image chosen by user
<p>* Pamiętam Michałku o Tobie *</p> <p>To, co widoczne, przeminęło. Została miłość i wspomnienie. I wszędzie są tam ślady Twojego życia. Myśli i wspomnienia, momenty i uczucia. One zawsze będą nam Ciebie przypominać. I nie pozwolą nigdy zapomnieć o Tobie.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


13yrs

Image chosen by user

Pokój Twej Duszy.Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user
<p>Boże Miłościwy....</p> <p>Proszę, obdarz Michałka wielką, wieczną radością, której tu na ziemi tak krótko zaznał. Niech teraz jeszcze bardziej cieszy się i żyje Twoją Miłością.</p> <p>Proszę Cię Boże, pociesz też Jego Bliskich i Nas, bo chociaż On cieszy się już z obcowania z Tobą, to w Nas jest smutek i żal, że tak po ziemsku już nie będzie cieszył Nas swoim Pięknem.</p> <p>Wieczny odpoczynek racz Michałkowi dać Panie, a Światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.</p>


13yrs

Image chosen by user

Za spokój duszy.Mama śp.Joasi


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla Michałka... Z darem pamięci....</p> <p>Niegasnące światełko wraz z darem pamięci o Duszy, co życie bliskich rozweselała.... Michałku, zawsze pamiętam w modlitwie.... Snem szczęśliwym śpij spokojnie...</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


13yrs

Image chosen by user

Śpij spokojnie. Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


13yrs

Image chosen by user

Anna, Bolesław, Daniel M.


13yrs

Image chosen by user
<p>1 listopada....</p> <p>Oni TAM już są. A my tu....</p> <p>W jesiennej nostalgii wpatrzeni w światła zniczy, w ciepło grobów płynące tego dnia z ziemi, wpatrzeni w ludzkie „nie wiem”, wyciszamy się, pokorniejemy, szlachetniejemy, a może i kochamy tym bardziej....</p> <p>Z listopadową zadumą ofiaruję swoje światełko.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


13yrs

Image chosen by user

Rodzina G.


13yrs

End of content

No more pages to load