Mieczysław Fabisiak

This was published in the following publications on 21.01.2009:
Gazeta Lubuska

<p>ŻONIE i Rodzinie Zmarłego naszego Kolegi MIECZYSŁAWA FABISIAKA wyrazy głębokiego żalu i współczucia składają Prezes i współpracownicy z firmy Cytropol i Francepol</p>

ŻONIE i Rodzinie Zmarłego naszego Kolegi MIECZYSŁAWA FABISIAKA wyrazy głębokiego żalu i współczucia składają Prezes i współpracownicy z firmy Cytropol i Francepol

Beach
<p><em>&quot;Nigdy dla nikogo z nas nie umarłeś,</em><br /><em>naprawdę będziesz żył zawsze</em><br /><em>w naszych myślach i rozdartych sercach,</em><br /><em>bo Ty żyłeś prawdziwie&quot;</em><br /></p>
<p><em>&quot;Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś. Zawsze z czułością o nas dbałeś&quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy,<br />że 15 stycznia 2009 roku w wieku 53 lat,<br />odszedł od nas najukochańszy MĄŻ, nasz TATUŚ, BRAT, DZIADEK i TEŚĆ</p>
<h6><strong>Śp.</strong><br /><strong>MIECZYSŁAW FABISIAK</strong></h6>
<p>Pogrzeb odbędzie się dziś, 20 stycznia 2009 roku o godz. 10.40<br />na cmentarzu komunalnym przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze (NOWY).</p>
<p>Pogrążona w głębokim smutku<br />rodzina</p>
<p>Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu<br />o godz. 07.30 w kościele konkatedralnym pw.św. Jadwigi.</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kocham Was ♥️♥️♥️

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
Szczęście jest tylko jedno… w wielkiej ciszy wielkiego kochania. Dziś wasza 43 rocznica ślubu Dbajcie Tam o siebie ♥️♥️♥️ Kocham Was Mamo i Tato

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
Szczęście jest tylko jedno… w wielkiej ciszy wielkiego kochania. Dziś wasza 43 rocznica ślubu Dbajcie Tam o siebie ♥️♥️♥️ Kocham Was Mamo i Tato

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
pod moje powieki przenoszą ciebie sny wszystkie moje myśli, moje myśli to przecież tylko Wy bo tylko z Wami, tylko z Wami chciałabym dzielić cały świat patrzeć w waszą stronę sto tysięcy lat wymarzyłam sobie to czego co najbardziej chce czyli Was obok mnie, obok mnie Tatusiu 627tyg Mamusiu 96tyg

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
pod moje powieki przenoszą ciebie sny wszystkie moje myśli, moje myśli to przecież tylko ty bo tylko z tobą, tylko z tobą chciałbym dzielić cały świat patrzeć w twoją stronę sto tysięcy lat wymarzyłem sobie to czego co najbardziej chce czyli ciebie obok mnie, obok mnie Tatusiu 627tyg Mamusiu 96tyg

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
Dziękuję Ci Mamo… Za Twoje rady przez te wszystkie lata. Za czułość i zrozumienie, za dar prawdziwej miłości, która pozwala mi pamiętać o tym, jaka jesteś kochana. Dziękuję Ci Tato… Za twoja opiekę, za silne ramie w chwilach zwątpienia, za ojcowską miłość, która pozwala mi pamiętać o tym, jaki jesteś wspaniały. Tato 620tyg Mamo 89 tyg Kocham Was, tęsknię ♥️♥️♥️

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
Dziękuję Ci Mamo… Za Twoje rady przez te wszystkie lata. Za czułość i zrozumienie, za dar prawdziwej miłości, która pozwala mi pamiętać o tym, jaka jesteś kochana. Dziękuję Ci Tato… Za twoja opiekę, za silne ramie w chwilach zwątpienia, za ojcowską miłość, która pozwala mi pamiętać o tym, jaki jesteś wspaniały. Tato 620tyg Mamo 89tyg Kocham Was, tęsknię ♥️♥️♥️

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
piszę do Ciebie Tato kochany chociaż Twój adres jest mi nieznany serce wciąż krwawi i rzewnie płacze czy Cię mój Ojcze kiedyś zobaczę kolejny lipiec kolejne lato a Ciebie nie ma kochany Tato ptaki śpiewają i słonko świeci a my bez Ciebie bezradne dzieci Nie ma dziś ciebie i nie ma Mamy a my tak bardzo Was wciąż kochamy gdy Bóg otworzy niebiańskie bramy to się poznamy i przywitamy Tatusiu już 12 lat i pół roku (613tyg) Mamusiu 82 tyg Dbajcie Tam o siebie ❤️❤️❤️mf

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
piszę do Ciebie Tato kochany chociaż Twój adres jest mi nieznany serce wciąż krwawi i rzewnie płacze czy Cię mój Ojcze kiedyś zobaczę kolejny lipiec kolejne lato a Ciebie nie ma kochany Tato ptaki śpiewają i słonko świeci a my bez Ciebie bezradne dzieci Nie ma dziś ciebie i nie ma Mamy a my tak bardzo Was wciąż kochamy gdy Bóg otworzy niebiańskie bramy to się poznamy i przywitamy Tatusiu już 12 lat i pół roku (613tyg) Mamusiu 82 tyg Dbajcie Tam o siebie ❤️❤️❤️mf

Monika Fabisiak-Balinska


4yrs

Image chosen by user
Słyszę Cię w szeleście drzew, gdzieś tam Patrzysz z oddali róż I jak księżyc w każdą noc, Twój blask Oświetla mi zakręty dróg Gdy poranny budzi krzyk, jak wiatr Po włosach pogłaszczesz mnie znów Tato, ja Czy mnie słyszysz? Daj mi znak O, to ja Czy mnie słyszysz? Daj mi znak O, czy jesteś tam? Czy mnie widzisz? Chcę usłyszeć chociaż raz Twój głos Dzień TATY!!!! Kocham Cię ♥️ dziękuję za wszystko mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Słyszę Cię w szeleście drzew, gdzieś tam Patrzysz z oddali róż I jak księżyc w każdą noc, Twój blask Oświetla mi zakręty dróg Gdy poranny budzi krzyk, jak wiatr Po włosach pogłaszczesz mnie znów Tato, ja Czy mnie słyszysz? Daj mi znak O, to ja Czy mnie słyszysz? Daj mi znak O, czy jesteś tam? Czy mnie widzisz? Chcę usłyszeć chociaż raz Twój głos Dzień TATY!!!! Kocham Cię ♥️ dziękuję za wszystko mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Widzę znów nasz dom Ciebie, Mamo, w nim Wspominam stary klon Ciemny i wysoki jak dym O, Mamo, wołam twoje imię Znowu jesteś przy mnie Jak za dawnych lat Mamuś dziś mija 1,5 roku Tatusiu, dbajcie TAM o siebie Kocham Was Całym sercem i tęsknię mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Widzę znów nasz dom Ciebie, Mamo, w nim Wspominam stary klon Ciemny i wysoki jak dym O, Mamo, wołam twoje imię Znowu jesteś przy mnie Jak za dawnych lat Mamuś dziś mija 1,5 roku Tatusiu, dbajcie TAM o siebie Kocham Was Całym sercem i tęsknię mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Mamo stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą. W dniu Twoich 62 urodzin. Kocham Cię Mamuś , tęsknię za naszymi rozmowami, brakuje mi Ciebie ♥️♥️♥️ mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Mamo stałaś przy mnie w nocy gdy płakałam. Byłaś przy mnie gdy o pomoc wołałam. Dałaś mi przyjaźń najpiękniejszą, najtrwalszą. Dałaś mi miłość wyrzeczeń wartą. W dniu Twoich 62 urodzin. Kocham Cię Mamuś , tęsknię za naszymi rozmowami, brakuje mi Ciebie ♥️♥️♥️ mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Łzy dzisiaj mają gorzki smak Nie poradzę nic, moje serce musi bić Ty będziesz obok nas na zawsze W każdej chwili złej czuję jak przytulasz mnie . Dzień MAMY Kocham Cię Mamuś♥️♥️♥️♥️mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Łzy dzisiaj mają gorzki smak Nie poradzę nic, moje serce musi bić Ty będziesz obok nas na zawsze W każdej chwili złej czuję jak przytulasz mnie . Dzień MAMY Kocham Cię Mamuś♥️♥️♥️♥️mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 603 tyg Mamusiu 72tyg jak się nie widzimy. Tak bardzo was kocham i tęsknię ♥️♥️♥️ Tak bardzo Was potrzebujemy !!!! mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 603 tyg Mamusiu 72tyg jak się nie widzimy. Tak bardzo was kocham i tęsknię ♥️♥️♥️ Tak bardzo Was potrzebujemy !!!! mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu 597tyg Mamusiu 66tyg "...moje oczy mokre nie od deszczu, lecz od łez..." Kocham Was mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu 597tyg Mamusiu 66tyg "...moje oczy mokre nie od deszczu, lecz od łez..." Kocham Was mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Mamusiu, Tatusiu Walentynka dla Was. Dbajcie o siebie. Kocham całym sercem ♥️♥️♥️mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Mamusiu, Tatusiu Walentynka dla Was. Dbajcie o siebie. Kocham całym sercem ♥️♥️♥️mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

Image chosen by user
Mamo, Tato z całego serca dziękujemy za wszystko co dla nas uczyniliście, za wszystko czego nas nauczyliście i za to kim jesteśmy dzięki Wam. Tatusiu 591tyg Mamusiu 60 tyg Kocham Was bardzo mocno i tęsknię mf

Monika Fabisiak-Balinska


5yrs

End of content

No more pages to load