Patryk Paweł Wysocki

This was published in the following publications on 23.04.2015:
Gazeta Lubuska

<p><em>„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,<br />Kto jeszcze mógł być z nami”</em></p>
<p>Pogrążeni w smutku zawiadamiamy,<br />że 18 kwietnia 2015r. w wieku 32 lat<br />odszedł od nas nasz kochany</p>
<h4>śp.<br />Patryk Paweł Wysocki</h4>

<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />23 kwietnia 2015r. o godz. 14:00 mszą św.<br />w kaplicy na cmentarzu w Starym Kisielnie.<br />Czuwanie modlitewne o godz. 13:00.</p>
<p>Pogrążona w żałobie<br />rodzina</p>

„Jak trudno żegnać na zawsze kogoś,
Kto jeszcze mógł być z nami”

Pogrążeni w smutku zawiadamiamy,
że 18 kwietnia 2015r. w wieku 32 lat
odszedł od nas nasz kochany

śp.
Patryk Paweł Wysocki

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
23 kwietnia 2015r. o godz. 14:00 mszą św.
w kaplicy na cmentarzu w Starym Kisielnie.
Czuwanie modlitewne o godz. 13:00.

Pogrążona w żałobie
rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>18-04-2015---18-03-​2017</p> Ja wiem, kto ma wiedzieć też wie... To nic, że dzieli nas czas; To nic, że dzielą nas kilometry; To nic, że dzieli nas granica zimnych ścian i drzwi zamkniętych. To nic, ponad całą ziemią łączą nas serca, kochające serca... jak dzień z nocą, jak lato z jesienią, jak radość z goryczą; Te serca nawet z daleka siebie słyszą... Każdy krzyk, płynące łzy i ból tęsknoty wybijany rytmem serca. -mama


9yrs

Image chosen by user
<p>Bo widzisz Synku, kocham Cię wciąż bardziej, dziś więcej niż wczoraj i mniej niż jutro.</p> Byłeś przy mnie tak króciutko. W najpiękniejszy życia czas. Lecz odszedłeś tak cichutko. W świecie nic się nie zmieniło. Choć żal serce mi rozrywa. Bowiem miłość z mojej strony była i wciąż jest prawdziwa.


9yrs

Image chosen by user
<p>Kolejna mija sobota</p> Niech Dusza Twoja raduje się szczęściem wiecznym + Amen


9yrs

Image chosen by user
<p>Kolejna mija sobota</p> MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH Ty żyjesz , choć martwe Twe powieki , bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki ..DZISIAJ--100 sobota bez ciebie Patryk-mama


9yrs

Image chosen by user
<p>Dusza Twoja Synku bezpieczna i daleka od ziemskich trosk. Ona już "widzi Pana takiego, jakim je</p> Wieczne życie -wieczne spoczywanie Wieczną radość - daj Patrykowi Dobry Panie Wieczne szczęście - nie pytaj dlaczego Daj Mu Boże, Wieczny spokój - wieczną troskę Twoją Najbliższych miłość i tęsknotę mamy Białą szatę w Niebiańskiej Krainie Wieczne szczęście, co nigdy nie minie. A kiedy już dopełnimy żywota Przed bliskimi Jego - Panie otwórz wrota Aby wszyscy, których kochał Panie zasłużyli na to powitanie. Życie każdego człowieka jest baśnią napisaną ręką samego Boga [*] Będziemy pamiętać w modlitwie...


9yrs

Image chosen by user
<p>Życie jest jak paląca świeczka.... wystarczy lekki podmuch wiatru, aby ją zgasić...</p> Zdarza się, że anioły schodzą na ziemię... To Bóg je wysyła... Zasypiają, by otworzyć oczy przy matce... Potem dorastają urocze, pogodne... Mało kto dostrzega ich skrzydła... A mimo to zdobywają serca uśmiechem... i skromnością... niczego nieświadome znów zasypiają... i budzą się w niebie, tak po prostu... Bo nasze życie jest tylko krótką chwilą...


9yrs

Image chosen by user
<p>ŚWIATŁO NASZEJ PAMIĘCI</p> Pamiętam i ogarniam Cię nieustającą modlitwą ..kolejna wylana łza zbyt cicha,by ją usłyszeć... ...kolejne kropelki deszczu, nad zapalonym zniczem... ...i nadal nie mogę uwierzyć... szukam wśród ludzi Twej twarzy synku, to się nie stało naprawdę, pewnie chciałeś mnie tylko przestraszyć...-​Koc​ham Cie Patryk-mama


9yrs

Image chosen by user
<p>MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH</p> Zapalam znicz i patrzę Jak rozpala się płomień, A razem z tym płomykiem Przychodzą setki wspomnień.... Maleńki płomyk w zniczu tli się. Zanim człowiek na wieczność zaśnie, Tak jak iskra w sercu Tli się coraz słabiej,gaśnie... Każdy znicz na grobie To jedna dusza,która tęskni. Wspomnienia,które nosi w sobie Słowa,które w gardle więzi w pamięci kolejny raz Na wieczny sen Na wieczny odpoczynek.


9yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH</p> Są Chwile Które W Pamięci Zostaną i Chociaż Czas Mija One Nie Mijają..


9yrs

Image chosen by user
<p>MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH</p> Niech Pan Bóg otoczy Ciebie Swoją Ojcowską Miłością


9yrs

Image chosen by user
<p>Imieniny Patryka</p> Nie możemy Ci wiele dać Patryk... ale zawsze masz naszą pamięć, miłość i modlitwę... Mama- kocham cie synku .................... ..(,) ..........).........​​._'!/'_ .........(,)........​​.(""""") ......._'!/'_.•°*”~.​​.•°*”~. .......(""""")... ŚWIATEŁKO PAMIĘCI .•°*”~..•°*”~...DLA CIEBIE PATRYK இڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿஇڿڰۣڿ​இڿڰۣڿஇNIECH PŁONIE


9yrs

Image chosen by user
<p>Pamię4tamy o Tobie</p> Dzisiaj 17-03-2017 są Twoje imieniny Patryk ,zapalimy Tobie lampki wstawimy do wazonu kwiaty i tak sobie z Tobą porozmawiamy. W pracy jak co roku , chłopakom podamy ciasto i będziemy wspominać same dobre chwile z Tobą synku-mama Niech Pan przytuli Cię do serca i ogrzeje ciepłem swoich ramion -mama


9yrs

Image chosen by user
Światłość wiekuista niechaj Ci świeci


9yrs

Image chosen by user
Niech Dusza Twoja raduje się szczęściem wiecznym + Amen


9yrs

Image chosen by user
MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH


9yrs

Image chosen by user
Milan miał wczoraj urodziny-8 lat


9yrs

Image chosen by user
ŚWIATŁO NIGDY NIE GASNĄCE


9yrs

Image chosen by user
ŚWIATŁO NIGDY NIE GASNĄCE


9yrs

Image chosen by user
MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH


9yrs

Image chosen by user
<p>Dusza Twoja Synku bezpieczna i daleka od ziemskich trosk. Ona już "widzi Pana takiego, jakim je</p> Chryste, któryś zwyciężył potęgę śmierci i zmartwychwstał dla zbawienia wierzących, pokornie błagam Cię, abyś pocieszył wszystkich nas płaczących, którzy się modlimy za drogiego Panie Jezu Daj nam moc, pozostającym na ziemi, abyśmy się wzajemnie pocieszali słowami wiary, aż spotkamy się wszyscy w Tobie, Chryste, i na zawsze połączymy się z Tobą i naszym Synkiem Patrykiem. Proszę Cię zatem, Boże łaskawy, niech mój Synek, którego opłakuję, odpoczywa w pokoju wiecznym. Niechaj się cieszy razem z Tobą - radością niezmąconą, jasnością Twego światła i szczęściem obcowania z Tobą, a skołatana jego dusza niech znajdzie miejsce wiecznej ochłody i wreszcie znajdzie dom. -mama


9yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH</p> NASZE SERCA CO DLA CIEBIE BIŁY, BĘDĄ ZAWSZE ZA TOBĄ PATRYK TĘSKNIŁY Niech Dusza Twoja raduje się szczęściem wiecznym + Amen


9yrs

Image chosen by user
<p>MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH</p> Nie możemy Ci wiele dać Patryk... ale zawsze masz naszą pamięć, miłość i modlitwę...Zawsze będziesz w naszych sercach-mama


9yrs

Image chosen by user
<p>PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH</p> Zapalam znicz i patrzę Jak rozpala się płomień, A razem z tym płomykiem Przychodzą setki wspomnień.... Maleńki płomyk w zniczu tli się. Zanim człowiek na wieczność zaśnie, Tak jak iskra w sercu tli się coraz słabiej,gaśnie... Każdy znicz na grobie To jedna dusza,która tęskni. Wspomnienia,które nosi w sobie Słowa,które w gardle więzi odchodzą w pamięci kolejny raz Na wieczny sen Na wieczny odpoczynek-mama


9yrs

Image chosen by user
<p>Kolejna mija sobota</p> MODLITWA I PAMIĘĆ W NASZYCH SERCACH Ty żyjesz , choć martwe Twe powieki , bo w sercach naszych trwać będziesz na wieki ..DZISIAJ 99 sobota bez ciebie Patryk-mama


9yrs

End of content

No more pages to load