Karolek Sparty

This was published in the following publications on 31.05.2013:
Głos Wielkopolski

<p style="text-align:center">Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 27.05.2013 roku powiększył grono Aniołków<br />nasz ukochany Synek, Braciszek i Wnuczek</p>
<p style="text-align:center"><em><strong>چP</strong></em><br /><strong>Karolek Sparty</strong></p>
<p style="text-align:center">Msza św. i pogrzeb odbędą się w piątek 31.05.2013 roku<br />o godz.13.30 na cmentarzu w Przeźmierowie.</p>
<p style="text-align:center">W smutku pogrążeni<br />Rodzice i Dziadkowie</p>

Z sercem pełnym smutku zawiadamiamy,
że dnia 27.05.2013 roku powiększył grono Aniołków
nasz ukochany Synek, Braciszek i Wnuczek

چP
Karolek Sparty

Msza św. i pogrzeb odbędą się w piątek 31.05.2013 roku
o godz.13.30 na cmentarzu w Przeźmierowie.

W smutku pogrążeni
Rodzice i Dziadkowie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

DLA CIEBIE KOCHANY ANIOŁKU


12yrs

Image chosen by user
<p>List Aniołka do Mamy</p> <p><br />"Kochana mamo,<br />wiem, że mnie nie widzisz, nie słyszysz i nie możesz dotknąć. Ale ja<br />jestem...istnieję ...w Twoim życiu, snach, Twoim sercu...Istnieję.<br />Kiedy byłem tam na dole ,w Twoim ciepłym brzuchu godzinami<br />zastanawiałem się,<br />jak to będzie kiedy będę już przy Tobie, w tym miejscu o którym<br />powiadałaś<br />gładząc się po brzuchu wieczorami kiedy chyba nie mogłaś zasnąć.<br />Ja wsłuchany w Twoje opowieści i kojący głos chłonąłem każde<br />słowo ,każdą<br />informację, a potem cichutko, że by Cię nie obudzić, kiedy wreszcie<br />zasypiałaś...​marzył​em. Wyobrażałem sobie te wszystkie cudowne<br />miejsca i Ciebie<br />,jak wyglądasz...<br />Patrzyłem na swoje dziwne nóżki i rączki u których nie wiem czemu<br />było po<br />dziesięć palców i zastanawiałem się czy jestem do Ciebie podobny.<br />Chyba nie –<br />myślałem – bo Ty pewnie jesteś piękna, a ja taki dziwny..<br />pomarszczony...no i<br />po co mi te dziesięć palców?<br />A potem się wszystko jednego dnia zmieniło.<br />Płakałaś głośno głaszcząc brzuch i już nie było opowieści. "To nie<br />może być<br />prawda" -mówiłaś godzinami. Słuchałem teraz jak płaczesz, krzyczysz,<br />prosisz i<br />błagasz.. A ja nie wiedziałem o co i dlaczego?<br />Chciałem Cię bardzo pocieszyć więc wywracałem fikołki, żebyś<br />poczuła, że ja tu<br />jestem i Cię kocham. Ale wtedy ty płakałaś jeszcze bardziej.<br />A potem nadszedł tez straszny dzień. Zobaczyłem, że ktoś świeci mi<br />po oczach,<br />straszne światło wpadło w głąb Ciebie. I nagłe wszystko zrobiło się<br />czarne. A<br />mnie coś wyciągnęło. I zrobiło się cicho. Ktoś trzymał mnie na<br />rękach, ale to<br />nie byłaś Ty. A potem usnąłem i kiedy otworzyłem oczy, wszystko<br />wokoło mnie<br />zalewał błękit we wszystkich odcieniach. Byłem ten sam, mały<br />pomarszczony, z<br />dziesięcioma palcami u rąk. Ale Ciebie nigdzie nie było.<br />Obok mnie siedział mały rudy chłopczyk. Witaj – powiedział i<br />uśmiechnął się do<br />mnie.<br />Gdzie moja mama? - zapytałem. On wtedy opowiedział mi wszystko. Że<br />nie każde<br />dziecko trafia do swoich rodziców. Że to nie ma związku z tym jak<br />bardzo mnie<br />chcieli i kochali, że teraz tu jest moje miejsce, pośród innych<br />małych Aniołków.<br />Że będzie mi teraz Ciebie Mamo, brakowało, ale musimy oboje nauczyć<br />się żyć<br />bez siebie. I musiałem nauczyć się tak żyć. Nie, nie było mi łatwo.<br />Płakałem<br />tak jak Ty. I cierpiałem tak jak Ty.<br />Ale jest mi tu naprawdę dobrze. Mam tu wielu przyjaciół, wiele<br />zabawy i<br />radości. Ale nie szalejemy całymi dniami na łące, mamo. Pomagamy<br />starszym<br />ludziom przeprowadzić ich na spotkanie tu w niebie. Znajdujemy ich<br />rodziny,<br />mężów, dzieci, żeby mogli się spotkać tu w niebie. Możesz być ze<br />mnie dumna,<br />mamo. Jestem grzecznym Aniołkiem, naprawdę. No...czasami tylko<br />robimy sobie<br />psikusy i troszkę rozrabiamy..<br />Wiesz kiedy się tu znalazłem jeden Aniołek ,mój Przyjaciel<br />wytłumaczył mi że<br />nie mogę się skontaktować z Tobą osobiście. Czasem tylko wolno mi<br />pojawić się<br />w Twoich snach ...nic więcej.<br />Ostatnio jednak zacząłem się robić przeźroczysty. I skrzydełka mi<br />nie działają<br />tak jak kiedyś. Mój Przyjaciel popatrzył na mnie smutny i...zabrał<br />mnie na<br />ziemię. Usiedliśmy na białym krzyżu i nagle Cię zobaczyłem.<br />Wiedziałem że to<br />Ty. Poznałem Twój głos. Stałaś tam w deszczu i płakałaś. Powtarzałaś<br />ze bardzo<br />cierpisz...tęsknisz.​​.. Przyjaciel popatrzył na moje skrzydełka i<br />powiedział że<br />musimy coś z tym zrobić, bo nie możesz tak dalej cierpieć. Musisz<br />żyć, bo<br />wobec Ciebie jest jeszcze wiele planów. Bo są gdzieś dzieci którym<br />musisz<br />pomóc przejść przez życie i otoczyć je miłością tak wielką, jak tą<br />która<br />powoduje teraz Twój wielki ból. Więc piszę, mamo ten list. Pierwszy<br />i ostatni.<br />Musisz wziąć się w garść, uśmiechać ,żyć. Ja Cię bardzo mocno kocham<br />i wiem że<br />to z mojego powodu płaczesz ale tak nie można. Każda Twoja łza<br />powoduje, że<br />moje skrzydełka znikają. Kiedy Ty się poddasz, ja też zniknę. Tu na<br />górze<br />istnieję dzięki tobie i Twoim myślom o mnie. Ale tylko tym dobrym<br />myślom. Mamo<br />uśmiechaj się częściej. Każdy Twój uśmiech to dla mnie radosna<br />chwila. Dzięki<br />Tobie mogę jeszcze zrobić tyle dobrego.<br />Proszę, mamo, żyj dalej. Nie jesteś sama ...pamiętaj o tym. Nie smuć<br />się bo<br />smutek powoduje, że znikam. Pamiętaj, że ja jestem cały czas przy<br />tobie.<br />Kocham Cię mamo..."<br /></p>


12yrs

Image chosen by user

Aniołkowi w Niebie


12yrs

Image chosen by user

Niebo jest Twoim domkiem teraz


12yrs

Image chosen by user

Agata


12yrs

Image chosen by user

Najukochansz​emu Aniołkowi Mama


12yrs

Image chosen by user

Aniołkowi Dziadek Maryś


12yrs

Image chosen by user

Aniołkowi Babcia Ania


12yrs

Image chosen by user

Aniołkowi Rodzice z bratem


12yrs

Image chosen by user

AGATA


12yrs

Image chosen by user

Agnieszka Kwiatkowska


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Mamusia


12yrs

Image chosen by user

Kochanemu Synkowi Tata


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Mama


12yrs

Image chosen by user

Naszemu Aniołkowi w Niebie.


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Kubuś i Kasia


12yrs

Image chosen by user

DLA WNUSIA OD BABCI I DZIADKA


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Babcia i Dziadek


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Mateusz


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Oliwia


12yrs

Image chosen by user

Aniołkowi Kubuś i Kasia


12yrs

Image chosen by user

Kochanemu Synkowi Mamusia


12yrs

Image chosen by user

Agnieszka Kwiatkowska


12yrs

Image chosen by user

Karolkowi Kubuś i Kasia


12yrs

End of content

No more pages to load