Halina Komarowska

This was published in the following publications on 12.09.2014:
Gazeta Pomorska

Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko pozostaje się w czyjejś pamięci i w czyimś czekaniu. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 10 września 2014 roku zmarła kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Halina Komarowska z domu Gramza lat 83. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.09.2014 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążony w smutku SYN ANDRZEJ z RODZINĄ

Beach
<p>Nie czekajcie, ja nie wrócę. Nie spieszcie się, ja poczekam. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 10 września 2014 roku zmarła kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Halina Komarowska z domu Gramza lat 83. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.09.2014 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążony w smutku SYN MAREK z RODZINĄ</p>

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwość oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Haliny Komarowskiej a w szczególności Księdzu Wojciechowi z parafii pw. św. Józefa w Inowrocławiu, Rodzinie, Znajomym, Przyjaciołom, Sąsiadom za modlitwę, intencje mszalne, złożone kwiaty i wieńce serdeczne Bóg Zapłać składają Synowie Marek i Andrzej z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Dłoniom daleko... Sercu zawsze blisko...</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Minely juz 3 tygodnie... Czas leci nieublaganie... Mysle ciagle o tym wszystkim co sie stalo i nie moge tego pojac wiesz Babcia...? Caly czas mam wrazenie ze jestes w domu, ze moze wlasnie wstalas, odpalasz papierosa, wolasz mnie zebym przyniosla Ci zapalki...</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p><span>Unus facetus amorem wzięty,</span></p> <p><span>Et pulchram pannom prawił komplementy.</span></p> <p><span>Vidit go pater, cepit go za ucha,</span></p> <p><span>ora et labora, a nie za dziewucha...</span></p> <p><span>Tak mi sie przypomniał ten wierszyk... Uczylas mnie go kiedys...</span></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Wiesz... slucham ciagle tej Twojej piosenki, az dziwne bo gdy ja pierwszy raz uslyszalam stwierdzilam, ze wcale nie jest warta uwagi i za kazdym razem, gdy Ci ja puszczalam to czekalam cierpliwie chociaz nie moglam juz jej sluchac. A teraz... hmm.. slucham jej codziennie po kilka razy... I jeszcze w ta ostatnia niedziele mowilas ze zalujesz ze nie nauczylas sie obslugiwac komputera, bo moglabys sobie siadac i sluchac wszystkich swoich piosenek. A ja Ci wtedy powiedzialam ze jeszcze nic straconego, ze jeszcze sie nauczysz, ze jak wyjdziesz ze szpitala to bede przychodzic i Cie bede uczyc...</p> <p>Moze teraz Anna German spiewa Ci codziennie... Mam taka nadzieje...</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p><span>"W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki..."</span></p> <p>Tesknimy bardzo...</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Po Two­jej śmier­ci- jut­ro zaw­sze będzie gor­sze niż wczo­raj, a mówi­li, że nic się nie zmienia.</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Każdy z nas jest pisarzem i napisze tylko jedna idealną książkę. Co dzień tworzy nowy rozdział. Bohater przeżywa wiele przygód, spotyka setki osób. Akcja toczy się od poczęcia po samą śmierć. Od autora jednak zależy czy po jego śmierci ktoś po tą książkę zechce sięgnąć i zaczerpnąć z niej natchnienia na napisanie swojej.</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Byłam dziś u Ciebie. Dziwnie odwiedzać Cię na cmentarzu a nie w domu w ostatnim pokoju gdzie siedziałas na krześle na stoliku stało Twoje cappuccino z magnezem a w ręku ttrzymała papierosa. Ja siadam z Tobą i gadałysmy tak o wszystkim i o niczym. A teraz ja mówię do Ciebie a Ty nie słyszysz i nic nie mówisz i tylko w głowie układam nasz dialog i próbuje przypomnieć sobie podobne rozmowy i staram się dopasować jakaś odpowiedz ale żadna jakoś tak nie pasuje... i czekam nadal aż coś mi powiesz ale odpowiedzi nie słychać. ..</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p><span>Wspo­minałam z Tobą wczo­raj , tęsknię za Tobą dziś , za­pamiętam Cię na każde jut­ro...</span></p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom, Smiech schowal sie w kacie i sni. Wieczory sie dluza, bo czasu zbyt duzo, Nikt bliski nie puka do drzwi. Tak wiele jest zlego, szarego, groznego, Ze smutno i plakac sie chce...</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

End of content

No more pages to load