Halina Komarowska

This was published in the following publications on 12.09.2014:
Gazeta Pomorska

Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko pozostaje się w czyjejś pamięci i w czyimś czekaniu. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 10 września 2014 roku zmarła kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Halina Komarowska z domu Gramza lat 83. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.09.2014 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążony w smutku SYN ANDRZEJ z RODZINĄ

Beach
<p>Nie czekajcie, ja nie wrócę. Nie spieszcie się, ja poczekam. Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 10 września 2014 roku zmarła kochana Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia śp. Halina Komarowska z domu Gramza lat 83. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 13.09.2014 r. o godz. 11.00 w kościele parafii pw. Św. Józefa. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu parafii Św. Józefa przy ul. Libelta w Inowrocławiu. Pogrążony w smutku SYN MAREK z RODZINĄ</p>

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwość oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej śp. Haliny Komarowskiej a w szczególności Księdzu Wojciechowi z parafii pw. św. Józefa w Inowrocławiu, Rodzinie, Znajomym, Przyjaciołom, Sąsiadom za modlitwę, intencje mszalne, złożone kwiaty i wieńce serdeczne Bóg Zapłać składają Synowie Marek i Andrzej z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>84</p> <p>Tak malo brakowalo...</p> <p>05.11 to dzień Twojego Świeta... </p> <p>Którego ja juz switowac nie bede...</p> <p>Bo jak to robic...? Bez Ciebie?</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p><span>"Gdybym wiedział, że dzisiaj po raz ostatni zobaczę cię śpiącego, objąłbym cię mocno i modliłbym się do Pana, by pozwolił mi być twoim aniołem stróżem.</span></p> <p>Gdybym wiedział, że są to ostatnie minuty, kiedy cię widzę, powiedziałbym "kocham cię", a nie zakładałbym głupio, że przecież o tym wiesz.<br />Zawsze jest jakieś jutro i życie daje nam możliwość zrobienia dobrego uczynku, ale jeśli się mylę, i dzisiaj jest wszystkim, co mi pozostaje, chciałbym ci powiedzieć jak bardzo cię kocham i że nigdy cię nie zapomnę.<br />Jutro nie jest zagwarantowane nikomu, ani młodemu, ani staremu. Być może, że dzisiaj patrzysz po raz ostatni na tych, których kochasz. Dlatego nie zwlekaj, uczyń to dzisiaj, bo jeśli się okaże, że nie doczekasz jutra, będziesz żałował dnia, w którym zabrakło ci czasu na jeden uśmiech, na jeden pocałunek, że byłeś zbyt zajęty, by przekazać im ostatnie życzenie.<br />Bądź zawsze blisko tych, których kochasz, mów im głośno, jak bardzo ich potrzebujesz, jak ich kochasz i bądź dla nich dobry, miej czas, aby im powiedzieć "jak mi przykro", "przepraszam", "proszę", dziękuję" i wszystkie inne słowa miłości, jakie tylko znasz.<br />Nikt cię nie będzie pamiętał za twoje myśli sekretne. Proś więc Pana o siłę i mądrość, abyś mógł je wyrazić. Okaż swym przyjaciołom i bliskim, jak bardzo są ci potrzebni.<br />Prześlij te słowa komu zechcesz.<br />Jeśli nie zrobisz tego dzisiaj, jutro będzie takie samo jak wczoraj.<br />I jeśli tego nie zrobisz nigdy, nic się nie stanie.<br />Teraz jest czas."<br />Johnny Welch. La mationeta</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Czesto lapie sie na tym, ze jak jestem w domu, siedze w swoim starym pokoju, ciagle patrze w strone przedpokoju, bo moze wlasnie bedzie szla do kuchni zrobic sobie herbate, talerze znowu beda trzaskaly, potem wrocisz do pokoju. wlaczysz 1 z 10 , oczywiscie jak zawsze za glosno, ze w calym domu bedzie slychac jak zawodnicy walcza o to zeby wygrac...</p> <p>A teraz nie slychac nic...</p> <p>Nie slychac ani szurania na podlodze, ani obijajacych sie o siebie talerzy, ani skrzypienia szafki kiedy wyciagalas leki...</p> <p>Nie slychac juz nic...</p> <p>Pamietam, ze jak wrocilam z Anglii, powiedzialas mi ze nawet nie zdaje sobie sprawy jak sie cieszysz, ze juz wrocilam, bo sama moja obecnosc, sam fakt, ze jestem tuz za sciana sprawia, ze jest Ci lepiej...</p> <p>Wiesz, teraz ja znowu chcialabym to poczuc, miec ta swiadomosc, ze jestes w domu, ze w kazdej chwili moge do Ciebie zadzwonic... Ile bym za to dala...</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Wiesz... ciezko mi dobrac odpowiednie slowa... patrzac na poprzednie wiadomosci nie potrafie juz chyba pisac z taka lekkoscia jak kiedys... Juz dawno od tego odeszlam. Ciezko jest porzucic cos, czym zylo sie caly czas. Spotkalam dzisiaj Graze... Mowila ze byla u Ciebie, chciala z Toba pogadac, ale nic jej nie odpowiedzialas. Hmmm jakie znajome to jest teraz uczucie kiedy ja mowie cos do Ciebie, czekam na odpowiedz a jej nie slychac... To tak bardzo boli...</p> <p>Tesknie...</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user
<p>H.</p> <p>Wiesz Babcia... Wszystko sie zmienilo... Na gorsze...Nic juz nie jest takie samo. Wszystko zmienilo sie na gorsze. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo chcialabym isc teraz do Ciebie, pogdaca o wszystkim i o niczym, zapalic papierosa... Zeby bylo tak jak dawniej.</p> <p>Powiem Ci szczerze ze nie do kona zdaje sobie sprawe z tego co sie stalo... Jest taki dzien ze nie mysle wcale o tym, jakby nic sie nie stalo, jakbys byla w domu i przeklinala, bo nie mozesz sciszyc telewizora... Patrzac na to z boku, mam wrazenie, ze to moze moja jakas postawa obronna przed tym wszystkim... Z drugiej strony czaem wystarczy jedna mysl, jedno wspomnienie, fragment rozmowy czy jakies charakterystyczne slowo i wszystko wraca... Wraca wspomnienie naszej ostatniej rozmowy i wszystkich poprzednuch, wraca Twoj kaszel, zawsze dawalas konkretna symfonie ciezkiego kaszlu, charakterystyczne skrzypienie witryny kiedy wyjmowalas tabletki... Nie zdawalam sobie sprawy, jak bardzo mozna tesknic za tak drobnymi rzeczami lub dzwiekami, ktore wczesniej potrafily czasem irytowac...</p> <p>Chcialabym przyjsc teraz do Ciebie porozmawiac o moich problemach, wcale o nich nie mowiac, bo wiesz nigdy nie chcialam Cie martwic... Pamietam tylko, ze zawsze powtarzalas ze bede miala w zyciu ciezko... Jestem ciekawa skad wiedzialas cos o czym ja dowiaduje sie ciagle caly czas...</p> <p>Tesknie bardzo... I jestem sama w tej swojej tesknocie...</p> <p>Przyjdz do mnie na tego papierosa... Milczeniem tez mozna duzo powiedziec...</p>


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

Image chosen by user

H.


11yrs

End of content

No more pages to load