Alfred Gracz

This was published in the following publications on 07.10.2014:
Głos Wielkopolski

Odszedłeś cicho, pozostawiając pustkę i ból.

Tatko, Twoje serce ciągle bije, bo w naszej pamięci żyjesz.

Z najgłębszym bólem serca zawiadamiamy,
że w dniu 1 października 2014 roku
zmarł nasz kochany Tatuś, Teść, Dziadziuś, Szwagier i Wujek

ś+p
Alfred Gracz
lat 92

Pogrzeb odbędzie się w środę 8 października 2014 r.
o godz. 12.30 na cmentarzu Junikowo.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w dniu pogrzebu
o godz. 10.30 w kościele pw. Maryi Królowej na Rynku Wildeckim.

Córka i Syn z Rodzinami

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

100 lat 100 lat .

H.B.B


3yrs

Image chosen by user

H.B.B


3yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknimy mija 19-ście lat. Bardzo Was kochamy

Hanna, Bernard, Bartek


3yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknimy

H.B.B


3yrs

Image chosen by user


4yrs

Image chosen by user
Bardzo nam WAS brakuje

Hania Beniu Bartek


4yrs

Image chosen by user
Bardzo bardzo nam Was dziadkowie brakuje.... Smutek i żalllll


4yrs

Image chosen by user
I następne Święta bez Was dziadkowie

❤️ H.B.B .P pamiętamy ❤️


4yrs

Image chosen by user
❤️ Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie” Wszystkich " dziadków" kochamy i pamiętamy ♡

❤️ H.B.B .P pamiętamy ❤️


4yrs

Image chosen by user
I następne Święta i Nowy rok bez Was

Aśka H.B.B


4yrs

Image chosen by user
️Smutno i tęskno, coś uleciało. W sercu ciche cierpienie zostało. Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógłby być z nami. Dzisiaj rocznica 18 lat

️H.B.B Kochamy Was pamiętamy ️


4yrs

Image chosen by user

Aśka Beniu Bartek


4yrs

Image chosen by user

H.B.B


4yrs

❤️ Byłyby urodzinki 99 -e.


4yrs


4yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci

H.B.B


5yrs

Image chosen by user
KOCHANI DZIADKOWIE KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ WAS BARDZO NAM WAS BRAKUJE Kochamy Was Dziadkowie Uleczko, Fredziu,Stasienko i Zdzisiu

H.B.B


5yrs

Image chosen by user
Następne Święta bez Was Codziennie pamiętamy Codziennie bardziej H.B.B

H.B.B


5yrs

Image chosen by user
Świętowalibyśmy


5yrs

Image chosen by user
❤️ Może Was swoim bólem w ziemi otulę, Może Was jasną nadzieją myśli moje ogrzeją. Tylko bezradne ręce nie mogą uczynić nic więcej”


5yrs

Image chosen by user
Kochani

❤️❤️


5yrs

Image chosen by user
KOCHANI DZIADKOWIE KOLEJNE ŚWIĘTA BEZ WAS BARDZO NAM WAS BRAKUJE

HBB


5yrs

Image chosen by user
Śmierć jest wielkością niezmienną, jedynie ból jest wielkością zmienną, która może nieskończenie wzrastać. Kochamy dziadkowie i tęsknimy 21.10. Imieninki Urszulki

Aśka z rodzinką


5yrs

Image chosen by user
♡ Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie” Wszystkich " dziadków" kochamy i pamiętamy ♡ dzisiaj byłyby 98 -e urodzinki

Aśka z rodzinką


5yrs

End of content

No more pages to load