Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatko -Byłeś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietam o Tobie !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Tato ... Czasem odchodzą nasze anioły I nagle w miejscu staje czas A z nimi cząstka nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz Czasem na chwilę gaśnie słońce Duszę wypełnia gęsty mrok Nikną nadzieje i marzenia I w pustce ginie tęskny wzrok Czasem odchodzą dobrzy ludzie Co nam pomogli w życiu wiele I próżno wtedy pytać Boga Czemu odchodzą przyjaciele ... Lecz oni ciągle przecież żywi Nadal wytrwale są wśród nas Ich dusze przy nas pozostały Tylko ich ciała zabrał czas ..

j


6yrs

Image chosen by user
TATUSIU ...SĄ WSPOMNIENIA ,KTÓRE NIGDY NIE ZNIKNĄ SĄ RANY ,KTÓRE SIĘ NIGDY NIE ZABLIŻNIĄ SĄ ŚLADY ŁEZ ,KTÓRE NIGDY NIE WYSCHNĄ - KOCHAM CIĘ BARDZO !!!

J


6yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłeś ,Jesteś i Będziesz Tatusiu !

j


6yrs

Image chosen by user
„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci” - Tato................​​.....

j


7yrs

Image chosen by user
W dniu Ojca- dziękuję Ci Kochany Tato za to, że mnie bardzo kochasz, za to że czuwasz nade mną i otaczasz mnie opieką ! Dzis moje serce mówi: dziękuję Tatusiu za Twa miłosć. Ona pozostanie jak swiatło na całe moje życie. Tęsknie bardzo !!!

j


7yrs

Image chosen by user
Jest taki ból, o którym lepiej nie mówić, Bowiem najlepiej wyraża go milczenie” Kocham Cię Tatusiu !

j


7yrs

Image chosen by user
Nigdy nie można być pewnym, że ma się kogoś na zawsze, bo można go stracić w ciągu sekundy i nie zdążyć powiedzieć jak bardzo się go kochało i kocha dalej. Tatko mój kochany!!!

j


7yrs

Image chosen by user
Tatusiu- to już 61 miesięcy .................. Kocham Cię !!!

j


7yrs

Image chosen by user
Ludzie których się kocha i nosi się w sercu, tak naprawdę nigdy nie odchodzą....Tato!

j


7yrs

Image chosen by user
Tatusiu - tutaj zawsze jest pięknie i w dodatku bliżej Ciebie !

j


7yrs

Image chosen by user
Dla Ciebie Tatko !

j


7yrs

Image chosen by user
Tatusiu mój kochany - są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. Są takie osoby, na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień...”

j


7yrs

Image chosen by user
Dzisiaj Dzień Dziecka - jak ciężko gdy czekasz na te uściski , choć wiesz , że to niemożliwe..........​​.. Wiem jednak Tatko , że czuwasz nad nami i masz nas w swojej opiece ! Kocham Cię !!!

j


7yrs

Image chosen by user
Tato niech dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !

j


7yrs

Image chosen by user
„W daleką podróż zabrał Cię Bóg, jedną nadzieję nam dając, że kiedyś przekroczą ten niebios próg Ci, którzy tutaj w bólu zostają” - Kocham Cię Tato !

j


7yrs

Image chosen by user
Kochany Tato następny rok bez Ciebie , czas mija a ból i pustka pozostaje , czas i tak nie zmieni nic. Bardzo mi brakuje Ciebie. Bardzo tęsknię . Czuwaj nad nami, bo wiem że jesteś blisko nas!

j


7yrs

Image chosen by user
Tatusiu - właśnie wczoraj minęło 5 lat ............... Tak bardzo cię kocham , tak mocno tęsknię!!

j


7yrs

Image chosen by user
Tato - nie pozwalają odetchnąć marzenia uskrzydlając chorą duszę... Wciąż jest we mnie gorycz,tęsknota,​żał​oba. Gorzki smak żalu.. smutku ..... Pamiętam jakby to było dziś - czas nic nie zmienia !

j


7yrs

Image chosen by user
Tatusiu - dzisiaj byłeś w moim śnie , taki uśmiechnięty , kochany , pomocny , taki cały TY ! i nagle nawet w śnie -trach.......... to tak mocno boli , to taki straszny brak i niemoc ! Kocham Cię bardzo !

j


7yrs

Image chosen by user
Tatko mój kochany Ty wiesz co dzisiaj w moich myślach ............... Tak co rok to samo i wcale nie mniej boli!!! Tęsknie i to bardzo , kocham i to mocno !!!

j


7yrs

Image chosen by user
Przy tobie Tatusiu zawsze czułam się bezpiecznie, zawsze mogłam się do ciebie przytulić i powiedzieć, że cię tak bardzo kocham. Odeszłeś ... i choć to już prawie pięć lat temu - żal , smutek pozostaje cały czas taki sam !!! Kocham Cię bardzo , bardzo mocno !

j


7yrs

Image chosen by user
Tatusiu - znowu maj , tak samo ciężko , tak samo boli , tak bardzo źle ! Są chwile Tatusiu które nigdy nie wrócą lecz w pamięci trwać będą wiecznie ..............

j


7yrs

Image chosen by user
Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak... Tatko !

j


7yrs

End of content

No more pages to load