Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatusiu - to już 140 miesięcy............​​..................​​KOCHAM CIĘ !!!

j


5mos

Image chosen by user
Tatko i już mamy rok 2026........ Ten czas tak szybko ucieka .... Ja wiem , że Pamięć to okno, przez które możemy Cię zobaczyć, kiedy tylko chcemy. Nie jesteś już tam, gdzie byłeś, ale jesteś wszędzie tam, gdzie my jesteśmy".Kocham Cię !!!

j


5mos

Image chosen by user
Tatusiu i minęły Święta .......... myślę , że u Ciebie też było swiątecznie.... Nam cały czas bardzo brakuje Ciebie , Wigilia kiedy to Ty składałeś pierwszy życzenia i wygłaszałeś krótką ale treściwą homilię. Cały czas jesteś tu z nami , w naszych sercach , myślach , wspomnieniach ..........

j


5mos

Image chosen by user
Tatusiu dzisiaj Twoje imieniny ........ Najlepszego dla Ciebie ! Przesyłam mnóstwo buziaków !! Swiętuj tam u siebie i ciesz się życiem wiecznym !

j


6mos

Image chosen by user
Tatko wczoraj minę lo 139 miesięcy jak Ciebie nie ma z nami ................. Przepraszam ,że w zgiełku Świąt zapomialam napisać . Kocham Cię bardzo !!!

j


6mos

Image chosen by user
Tatko dzisiaj już 15 grudnia ......... blisko święta .... następne bez Ciebie ! Ja wiem , że Ty spokojnie na nas czekasz i czuwasz nad nami jak tylko możesz ( jak zawsze). Kocham Cię

j


6mos

Image chosen by user
Tatko - znowu grudzień , następny bez Ciebie ........... Ten czas tak szybko leci ale tęsknota za Tobą nie maleje ! Kocham Cię bardzo !

j


6mos

Image chosen by user
Tatko - to już 138 miesięcy ....................​​....... Kocham , Tęsnie , Pamiętam !!!

j


7mos

Image chosen by user
Tatusiu - dzisiaj Twoje 83 urodziny i z tej okazji ściskam Cię bardzo mocno , w myślach całuje i życzę Ci wszystkiego co najlepsze !!! Kocham Cię !!! Ciesz się życiem wiecznym !!!

j


7mos

Image chosen by user
Gdy mi Ciebie brakuje Tatko, patrzę w niebo i zawsze mam nadzieję, że tam gdzie teraz jesteś jest Ci dobrze.. Bardzo chciałabym móc jeszcze raz Cię przytulić, pocałować.. usłyszeć.. poczuć...... Kocham Cię Tatko!

j


7mos

Image chosen by user
Tatusiu - wiem ,że patrzysz na nas z góry i wiesz co się u nas dzieje .......ale nie wiem czy czujesz jak nam Ciebie brakuje ! Kocham !

j


7mos

Image chosen by user
Tatusiu to już 137 miesięcy ............... długich miesięcy bez Ciebie ! Kocham Cię bardzo !

j


8mos

Image chosen by user
Tatusiu już pażdziernik , ten czas tak szybko leci ............ Minęły imieniny mamy ( napewno pamiętałeś ) , teraz jeszcze wnuki i prawnuczka przed urodzinami a następnie Święto Zmarłych . Nie piszę często ale to nie znaczy że zapominam o Tobie ...... Cały czas tak samo , cały czas tak mocno Cię kocham i pamiętam !!!

j


8mos

Image chosen by user
Tatusiu to już 136 miesięcy ....................​​.............. Kocham , tęsknie , pamiętam !!!

j


9mos

Image chosen by user
Tatusiu - bardzo Cię kocham !!!

j


9mos

Image chosen by user
Kochac Ciebie Tatusiu było łatwo, zapomnieć - niemozliwe!.

j


9mos

Image chosen by user
Są oczy , które na nas już nigdy nie spojrzą ,Są usta , które do nas już nigdy nie przemówią - Pomimo wszystko są nadal z nami , w naszych sercach - KOCHANI !!!

j


10mos

Image chosen by user
Kocham Cię Tatko !!!

j


10mos

Image chosen by user
Tatusiu to już 135 miesięcy .................... Kocham Cię !!!

j


10mos

Image chosen by user
Kocham Cię Tato !!!

j


10mos

Image chosen by user
Tatusiu to już 134 miesiące ................Ja wciąż kocham Cię tak bardzo mocno i tak bardzo tęsknie!!

j


11mos

Image chosen by user
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


11mos

Image chosen by user
Tatko - wiem , że tam jesteś , że jest Ci dobrze , że czuwasz nad nami ..... Kocham Cię bardzo !!!

j


11mos

Image chosen by user
Kocham Cię bardzo !!!

j


11mos

End of content

No more pages to load