Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Mówi się , że czas leczy rany, ale wcale tak nie jest. Czas tylko pozwala oswoić się z cierpieniemi zagnieżdża się na dnie duszy.Co prawda już tak nie boli , ból jest mniejszy, ale wystarczy jeden impuls , jedno małe uruchomienie zbioru wspomnień i znów wszystko powraca ..........

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu tak bardzo mi Ciebie brakuje ,,,,,,,,,, ale wiem ,że kiedyś… po tamtej stronie spotkamy się znów

j


5yrs

Image chosen by user
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda......Dlatego nigdy nie odeszłeś......Kocham Cię Tato !

j


5yrs

Image chosen by user
Tato................​​.....

j


5yrs

Image chosen by user
Brakuje mi Ciebie Tato ........ i to bardzo !

j


5yrs

Image chosen by user
Tatko to już 74 miesiące............​​...... Kocham , tęsknie , pamiętam !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tato................

j


5yrs

Image chosen by user
Kochany Tatusiu czuwaj nad nami, bo wiem że jesteś blisko nas. Bardzo Tęsknię !

j


5yrs

Image chosen by user
Tatko - czekam na Twojego całuska ! Wystarczy znak , małe muśnięcie ................ dobre słowo - tak jak 36 lat temu . Kocham Cię Tatko !

j


5yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Tato !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu - w Dzień Ojca napisałam Ci takie piękne życzenia ........ niestety niewidoczne , ale Ty i tak wiesz co ja czuje i czego mogę Ci życzyć ! Kocham Cię bardzo ! Wiem ,że jesteś z nami !

j


6yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłeś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietamy o Tobie❤

j


6yrs

Image chosen by user
Tatko - to już 73 miesiące............​​................. Kocham Cię bardzo !

j


6yrs

Image chosen by user
Wspomnienia to dar – łączą nas tu na dole z tymi tam na górze. Koją ból, przywołują uśmiech, potrafią czynić cuda......​najbardzi​ej w szczególne dni .....Dlatego nigdy nie odeszłeś .... Kocham Cię Tato !

j


6yrs

Image chosen by user
Tato , dzień po dniu życie płynie dalej ..... tylko ta niemoc i tęsknota bardzo boli i nie przemija ! Kocham Cię !

j


6yrs

Image chosen by user
Tatusiu , dzisiaj Dzień Dziecka ............... nawet te wyrośnięte dzieci czekają na przytulasa ..... Tak dużo bym dała , żeby przytulić się do Ciebie !

j


6yrs

Image chosen by user
Ludzie szlachetni odchodzą otoczeni wdzięczną pamięcią żywych” Kocham Cię Tato !

j


6yrs

Image chosen by user
I chociaż to już ponad 6 lat to mój umysł nadal z Tobą rozmawia , moje serce wciąż za Tobą tęskni , moja dusz wie , że zaznałeś spokoju ....... Kocham Cię Tatko !

j


6yrs

Image chosen by user
W zakamarkach duszy , w każdym serca biciu , gdzieś w podświadomości , jesteś TY ..... w ukryciu ... . Kocham Cię Tatusiu !

j


6yrs

Image chosen by user
Pamiętam i nigdy nie zapomnę !!!

j


6yrs

Image chosen by user
Tatko mój kochany ... to już 6 lat jak Ciebie nie ma z nami ....... Ból i tęsknota wciąż taka sama . Trudno pogodzić się z tym , że odchodzą najukochańsi ! Na granicy śmierci jest życie W biegu codzienny spraw...nie myślisz,nie zastanawiasz się,pędzisz dalej,do przodu robiąc co trzeba by życ...ale wieczorem,kiedy jedziesz "w odwiedziny" czas staje w miejscu,ból i tęsknota coraz mocniej uderzają,ta bezsilność i niedowierzanie...​ty​le chwil,wspomnień i emocji,tyle obrazów wciąż żywych...tak ciężko jest zebrać się w sobie,wsiąść do auta,odpalić i odjechać...

j


6yrs

Image chosen by user
Tatusiu .............. Kocham ,pamiętam i bardzo tęsknie !

j


6yrs

Image chosen by user
To ten dzień ........ , to ta godzina ............. A miało być lepiej .... Tęsknie !

j


6yrs

Image chosen by user
"Był ktoś kogo nie zastąpi nikt! " - Tato kocham Cię bardzo !!!

j


6yrs

End of content

No more pages to load