Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tatko - kocham , pamiętam , tęsknię !

j


5yrs

Image chosen by user
„Odchodząc, zabierasz naszą miłość ze sobą. Twoja - pozostaje z nami na zawsze”

j


5yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłeś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietamy o Tobie❤

j


5yrs

Image chosen by user
Nieważne, czy rok minął, Dzień, miesiąc, czy też lata. Gdy odszedł ktoś... na zawsze, To tracisz cząstkę świata. I cząstkę samej siebie, Bo żyjesz już inaczej. Choć wstajesz co dzień rano, Choć śmiejesz się i płaczesz. Świat wygląda tak samo, Choć tyle się zmieniło... Nic już się nie powtórzy, Nie będzie już, jak było... Cóż zostało nam dzisiaj? Wspomnienia... ten czas, te chwile... To dużo... czy może niewiele... aż tyle, czy tylko tyle. KOCHAM CIĘ TATO !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Ten wieczór.............​​.......Miało być dobrze , ale nas nosiło ! Bez domyślań ale z perspektywy czasu , chyba każdy z nas się bał ............ Co dalej ? Myśleliśmy , że teraz będzie tylko lepiej ....... może tylko trochę ale lepiej ! Kocham Cię Tatko !

j


5yrs

Image chosen by user
Te dni są w mojej pamięci .................. Cały czas czekałam na dobre wieści , a Ty swoim zachowaniem i rozmową utwierdzałeś mnie w tym ,że będzie dobrze ! Tatko !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu ....................​​...... bardzo mi Ciebie brakuje mój kochany !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatko ............ miało być rutynowe badanie. Cały wieczór był niespokojny , czy dasz radę dojechać na wizytę z tym koncentratorem tlenu ? Myśli jednak były pozytywne przecież ostatnio dobrze Ci idzie .... Kocham Cię bardzo !!!

j


5yrs

Image chosen by user
„Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera nigdy”.

j


5yrs

Image chosen by user
Życie przemija, jednak pamięć o kochanej osobie pozostaje w sercach na zawsze!!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tato - kocham Cię bardzo mocno !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu i znowu maj ............. Niby taki piękny miesiąc ......... Wszystko zaczyna się budzić do życia , może być tylko lepiej , ale niestety nam nie było dane ....... To nie ten czas , to nie ta pora ..............Bardzo tęsknie !!!

j


5yrs

Image chosen by user
"Był ktoś kogo nie zastąpi nikt! " - Tato kocham Cię bardzo !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatko - byliśmy u lekarza , uśmiechnięci , z dobrą energią ............ Jak ja liczyłam na to , że to tylko chwilowe ................ Kocham Cię bardzo !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu - zbliżają się te "dni" ................ Już w kwietniu nie było dobrze , ale nie zapowiadało się tragicznie . To ciężki czas , trudno się godzić z tym co dla nas smutne , przykre , bolesne ............. Niech tam dobry Bóg otacza Cię nieskończoną miłością !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatko to już 83 miesiące ....................​​......... Kocham Cię bardzo !!! Nie zdążyłam 17 bo mamusia miała 75 urodziny i trochę się zasiedzieliśmy .....Mimo wszystko pamiętam , kocham , tęsknie !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w swojej opiece !Światełko naszej pamięci, niech płonie do samego nieba !

j


5yrs

Image chosen by user
Tato - kocham Cię bardzo !

j


5yrs

Image chosen by user
Głęboka miłość panuje w naszych sercach tak długo, jak pamiętamy”.

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu - następne święta bez Ciebie ! Mówi się , że czas leczy rany, ale wcale tak nie jest . Czas tylko pozwala oswoić się z cierpieniem i zagnieżdża się na dnie duszy. Co prawda już tak nie boli , ból jest mniejszy , ale wystarczy jeden impuls , jedno małe uruchomienie zbioru wspomnień i znów wszystko powraca ....................​​..............

j


5yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Tato !!!

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 82 miesiące ....................​​.... Kocham , pamiętam , tęsknie !

j


5yrs

Image chosen by user
Tatusiu kochany ... w zakamarkach duszy , pod zamkniętymi powiekami , w najskrytszych myślach , tam zawsze będziesz Ty ...........

j


5yrs

End of content

No more pages to load