Zenon Jodłowski

This was published in the following publications on 20.05.2014:
Express Bydgoski

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że 17.05.2014 r. odszedł od nas mój najdroższy Tata, Dziadek i Pradziadek

śp. Zenon Jodłowski

lat 71

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się 20.05.2014 r. (wtorek) o godzinie 13.00 na cmentarzu parafialnym w Łochowie.

W smutku pogrążona Córka z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
To już 94 miesiące ....................​​... Kocham Cię Tatusiu !!!

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4yrs

Image chosen by user
Ci których kochamy nie odchodzą, idą obok nas codziennie. Niewidoczni, ale zawsze w pobliżu... Byłeś ,Jesteś i Będziesz Każdego dnia pamietamy o Tobie❤

j


4yrs

Image chosen by user
To już 93 miesiące ....................​​....... Kocham ,tęsknie , pamiętam !!!

j


4yrs

Image chosen by user
Walentynkowo - kocham Cię Tatko !!!

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu - przekrzyczec pragne samotnosc ciszy,niech Twoje SERCE z dala uslyszy ! Mysli,co biegna w przestrzen jak ptaki,niosac ku Tobie gesty i znaki .

j


4yrs

Image chosen by user
Ty też nie wiedziałeś …Tato, Że nadszedł już czas rozstania, Bo przecież byś nie mógł odejść, Tak nagle….bez pożegnania".

j


4yrs

Image chosen by user
Tatko wczoraj był Dzień Dziadka , nie zdążyłam napisać ale wiesz ,że wszyscy Cię bardzo kochamy i tęsknimy !!!

j


4yrs

Image chosen by user
To już 92 miesiące ....................​​.. Kocham Cię Tato !

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu , wczoraj dołączył do Ciebie wujek Gerwazy ............... Taki dzień , kiedy zawsze dostawałam od Ciebie calusa ...... a dzisiaj smutek i żal . Zaopiekuj się nim !

j


4yrs

Image chosen by user
Są Tato ludzie tacy jak Ty, których nigdy nie powinno zabraknąć...

j


4yrs

Image chosen by user
Patrzę w niebo I wiem, że Ty tam jesteś Że patrzysz na mnie ! Kocham Cię Tatko !

j


4yrs

Image chosen by user
Tatko - to już 2022 rok . Czas ucieka tak szybko , że aż trudno uwierzyć ! Wczorajszy Sylwester to już 8 bez Ciebie ........... Tak bardzo brakuje tych Twoich całusów , szczególnych życzeń i poczucia humoru ! Tęsknię bardzo !

j


4yrs

Image chosen by user
Są takie dni kiedy brakuje Cię jeszcze bardziej ............... Tęsknie!

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu , minęły Święta Bożego Narodzenia , następne bez Ciebie - czas wcale nie goi ran ............... Tęsknie bardzo !!!

j


4yrs

Image chosen by user
"Jest taki dzień, tylko jeden raz do roku... Jest taki dzień, gdy jesteśmy wszyscy razem... Niebo - ziemi, niebu - ziemia, Wszyscy - wszystkim ślą życzenia". I ja Tobie Tato ślę życzenia gdzieś bardzo, bardzo daleko...Choć jesteś nieobecny wśród nas, zawsze miejsce przy stole, będzie czekało na Ciebie ,.............. Kocham !

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu - dzisiaj Twoje imieniny ....................​​. Tak bardzo chciałabym Cię przytulić , uściskać , dać buziaka ................. Wierzę , że Ty tam na górze to widzisz i wiesz jak bardzo nam Ciebie brakuje !!! Wszystkiego najlepszego Tatko !!!

j


4yrs

Image chosen by user
Wczoraj minęło 91 miesięcy , jak Cię nie ma z nami ! Bardzo kocham , tęsknię !

j


4yrs

Image chosen by user
-Tak szybko ucieka czas Tatusiu Ukochany, ale serce wciąż tęskni za wszystkim co minęło i niestety nigdy nie wróci...

j


4yrs

Image chosen by user
"Gdyby tak łzy oddawały ludziom życie, Gdyby tak łzy cofały czas, To na pewno żylibyśmy w zachwycie, Bo byłbyś ciągle Tatusiu wśród nas"...

j


4yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię !

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu to już 90 miesięcy ....................​​......... Bardzo Cię kocham !!!

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu , dzisiaj Twoje 79 urodziny .................. Nie mogę Cię przytulić , nie mogę Cię uściskać ....... Wszystkiego najlepszego mój kochany , Ciesz się życiem wiecznym !

j


4yrs

Image chosen by user
Tatusiu - „czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak”. Bardzo Cię kocham !

j


4yrs

End of content

No more pages to load