Mateusz Gniewkowski

This was published in the following publications on 18.08.2014:
Express Bydgoski

"Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność"

Przepełnieni wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 13.08.2014 r. odszedł do Domu Ojca

śp.
MATEUSZ GNIEWKOWSKI
lat 23

najukochańszy Syn, Wnuczek, Chrześniak, Kuzyn, Przyjaciel
pozostawiając nas w nieutulonym bólu.

Ceremonia pogrzebowa poprzedzona mszą św. odbędzie się
dnia 20.08.2014 r. o godz. 12.45
na cmentarzu Najświętszego Serca Pana Jezusa
przy ulicy Ludwikowo.

Pogrążeni w żałobie
Mama, Tata, Dziadkowie, Ciocia Magda,
Paulina z Piotrem i Maciusiem, Ewelina z Tomkiem, Natalia

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Zawsze z nami, we wspomnieniach, w sercu, które nigdy nie zapomina.

Kreczmer


1yr

Image chosen by user
Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślad w naszych sercach.

Punia


1yr

Pamiętam

m


2yrs

Image chosen by user
pamiętam

m


2yrs

Image chosen by user
Młody jak mi Ciebie brak............

Szubi


2yrs

Image chosen by user
Pamiętam

Acia


2yrs

Image chosen by user
W ten szczególny dzień listopadowy z pamięcią i modlitwą

Małgorzata Karwowska


2yrs

Światełko pamieci

P.K


2yrs

Image chosen by user
pamiętam

m


2yrs

Image chosen by user
Zawsze w mojej pamieci

X


2yrs

Powiększył grono aniołów...

Acia


3yrs

Image chosen by user
"Daj nam wiarę, że to ma sens,...,że gdziekolwiek są dobrze im jest, bo są z nami choć w innej postaci..."

Małgorzata Karwowska


3yrs

Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie.

A


3yrs

Image chosen by user
Pamiętam

E


3yrs

Image chosen by user
Mateuszu -pamietam o Tobie i polecam CIę w moditwie

Małgorzata Karwowska


3yrs

Image chosen by user
W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg, Ci, którzy tutaj w bólu zostali…

Acia


3yrs

Image chosen by user
Dzieli nas tylko czas

a


4yrs

Image chosen by user
My nie umrzemy nigdy (…) Umiera tylko czas. Przeklęty czas (…) Kiedy kochamy, stajemy się nieśmiertelni i niezniszczalni, jak bicie serca, jak deszcz lub wiatr

Acia


4yrs

Pamietam Przyjacielu [*]

Adi


4yrs

Image chosen by user
"Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież… i pozostaniesz w jasnym świecie, jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć, a ona nie umiera..."

Acia


4yrs

Image chosen by user
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam ...

A


4yrs

Image chosen by user
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś

E


4yrs

Image chosen by user
Zawsze w mojej pamięci

X


4yrs

Image chosen by user
Zadzwoniłabym... gdybym znała numer do Nieba. Może nawet bym list do Ciebie napisała, gdybym tylko Twój adres pobytu znała.

Acia


4yrs

End of content

No more pages to load