Stefan Bienert

This was published in the following publications on 01.07.2014:
Głos Wielkopolski

„Serce złote miałeś, od życia dużo nie chciałeś,
Zawsze z czułością o nas dbałeś,
I zawsze też mocno nas kochałeś”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 26 czerwca 2014 roku odszedł od nas nagle
nasz najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadziuś

ś†p
Stefan Bienert
lat 55

Pogrzeb odbędzie się w środę 2 lipca 2014 roku o godz. 14.15
na cmentarzu Miłostowo, ul. Warszawska.

W smutku pogrążeni
Żona i Dzieci z Rodzinami

„Pan Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi,
że zasłużył sobie na niebo”

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Papa prawdzie Kochanych Córek


11yrs

Image chosen by user

Marcin


11yrs

Image chosen by user

Roberr kostek


11yrs

Image chosen by user

Paulina z rodziną


11yrs

Image chosen by user
<p>Ku pamięci najwspanialszego Człowieka, z jakim mieliśmy szczęście dzielić nasze życie.</p> <p style="text-align:justify">...125 dni temu...Odszedł od Nas Człowiek tak dobry, jakiego w tych czasach spotkać nie sposób. STEFAN BIENERT. Absolutnie Wyjątkowy. Najlepszy. Godny naśladowania. Wychwalać Go można godzinami - i nie ma w tym ani trochę przesady. Nadawałeś wyraz Naszemu życiu, Byłeś Naszym Słońcem. Świat bez Ciebie jest niepomiernie gorszy, uboższy, bardziej szary.</p> <p style="text-align:justify">Jesteś obecny w naszych sercach i myślach każdego dnia, w każdej godzinie, w każdej sekundzie. Wszystko nam Ciebie przypomina. Widzimy Cię patrząc na przedmioty codziennego użytku, ubrania, pomieszczenia...​wid​zimy Cię w miejscach które niegdyś odwiedzaliśmy wspólnie... widzimy Cię w bólu widocznym na twarzach Bliskich, widzimy Cię w łzach..</p> <p style="text-align:justify">Tęsknimy przeogromnie. Cierpimy. Ubolewamy, że nie daliśmy z siebie więcej. Kochamy. Bardzo mocno Cię kochamy. I nie potrafimy pogodzić się z Twoim odejściem, bo Byłeś za dobry, za młody, zbyt kochany i zbyt nam POTRZEBNY.</p> <p style="text-align:justify">Żona z dziećmi i wnuczkami.</p>


11yrs

Image chosen by user

Córka Lilianna


11yrs

Image chosen by user

Wnuczka Domi :)


11yrs

Image chosen by user

Zona Hania Bienert


11yrs

Image chosen by user

Milena Bienert


11yrs

Image chosen by user

grzegorz bienert


11yrs

Image chosen by user

Gosia z rodziną


11yrs

Image chosen by user

Gosia z rodziną


11yrs

End of content

No more pages to load