Stanisława Andrzejczak

This was published in the following publications on 06.02.2009:
Gazeta Lubuska

<p><em>'' Podziękuj za cierpienie Czy umiesz czy nie umiesz Bez niego nigdy nie wiesz Ile miłość kosztuje ''</em></p>
<p>Z wielkim nieutulonym bólem zawiadamiamy, że 4 lutego 2009 roku odeszła od nas po ciężkiej chorobie, nasza ukochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA</p>
<h4><strong>śp. STANISŁAWA ANDRZEJCZAK</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę 7 lutego 2009 roku o godz. 13.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku Dzieci z Rodzinami Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha św.</p>

'' Podziękuj za cierpienie Czy umiesz czy nie umiesz Bez niego nigdy nie wiesz Ile miłość kosztuje ''

Z wielkim nieutulonym bólem zawiadamiamy, że 4 lutego 2009 roku odeszła od nas po ciężkiej chorobie, nasza ukochana MAMA, TEŚCIOWA, BABCIA i PRABABCIA

śp. STANISŁAWA ANDRZEJCZAK

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 7 lutego 2009 roku o godz. 13.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążone w smutku Dzieci z Rodzinami Msza św. w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha św.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Kocham.​Ewel​ka


11yrs

Image chosen by user

Kocham.​Ewel​ka


11yrs

Image chosen by user
<p>7 lat bez Ciebie TATO!!!</p> <p>To juz 7 lat jak nie jestes z Nami TATO.</p> <p><span>Na razie zostaliśmy bez WAS, czujemy się tacy samotni. Bóg nam zabrał WAS do swojego boskiego domu, został nam smutek, rozpacz i łzy, choć wiem że nie powinniśmy płakać, bo wtedy cierpi WASZA dusza, ale jak nie płakać kiedy kogoś się kochało i kocha nadal. Proszę Cię Jezu Chryste przyjmij do swego grona Aniołów mojego TATĘ I MAMĘ</span></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>kocham</p> <p><span>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać kochani bylibyście z Nami..... </span><em><span>Emotikon heart</span></em><span>tesknie.... </span></p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Wczoraj odbyła się msza sw. w Waszej intecji kochani Rodzice,za Wasze dusze.Tęsknimy,​koch​amy bardzo.</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>6 ROCZNICA</p> <p>Mamuniu kochana to już 6 lat jak odeszłaś od nas do Pana Naszego.Codziennie dziękuję Bogu za to,że miałam tak Wspaniałych Rodziców.​Odpoczywaj​cie w pokoju.</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Jak co roku wracają wspomnienia... brak kochanych osób przy stole wigilijnym i świątecznym ale wiem ,ze jesteście zawsze blisko.Kocham Was bardzo,tęsknie...</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota</p> <p>Tak bardzo mi Was brakuje,tak bardzo kochani...</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>"Mozna odejsc na zawsze, by stale byc blisko..." Sa chwile I ludzie ktorych sie nie zapomi</p> <p>Dzisiaj dzien urodzin kochanej mojej Mamy.</p> <p>Dałaś mi wszystko kochana Mamo i dziękuję każdego dnia,ze byłas zawsze ze mną blisko.Brakuje mi tutaj na ziemi Ciebie bardzo chociaż wiem,ze jesteś z Tatą w domu Ojca naszego i tez jesteście blisko nas ale nie się przytulić ,czasami wypłakać,​porozmawia​ć...</p> <p>Kocham Ciebie bardzo Mamuniu</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Modlitwa za moich Rodziców</p> <p>Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie,<br />a światłość wiekuista niechaj im świeci.<br />Niech odpoczywają w pokoju.<br />Amen.</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>"Mozna odejsc na zawsze, by stale byc blisko..."<br />Sa chwile I ludzie ktorych sie nie zapomina...</p>


11yrs

Image chosen by user
<p>Niechaj snem wiecznym śpią Wasze oczy</p> <p>Dziękuję Kochani Rodzice za wszystko,za to,ze daliście i mi życie.Kocham Was,żyjecie w mojej pamięci i wspomnieniach na zawsze.</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>to 6 rocznica odejścia Taty do Pana- dziękuję Ci Boże ,ze miałam tak wspaniałego Tatę,dziękuję za wszystko ,za każdy dzień... proszę o wieczny odpoczynek dla Taty,dla Mamy.kocham Was</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Rocznica</p> <p>Spoczywaj w pokoju kochana Mamo-to juz 5 lat jak Ciebie nie ma z nami.Bardzo tęsknię i bardzo dziekuję za wszystko,za to ,ze byłas zawsze z mną.Po Twoim odejściu zamnął sie pewien okres w moim zyciu,zrobiło sie pusto,bardzo pusto.Kocham Cie.Twoja córka Halcia</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>5 rocznica</p> <p>Niech święci Aniołowie jak najprędzej zaprowadzą Ciebie z ciemności do wiekuistego światła.</p> <p>Tęsknimy,kochamy.</p> <p>Cała rodzina</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Rocznica</p> <p>Mamuniu tak bardzo nas kochałaś,tak bardzo bys cieszyła się z prawnuków...</p> <p>każdego dnia</p> <p>zmagamy się z bólem pod odejściu naszych</p> <p>Kochanych Bliskich.</p> <p>Czekać i mieć nadzieję,</p> <p>Że w swoim czasie</p> <p>spotkamy się wszyscy w Niebie</p> <p>i naszej radości nie będzie końca.</p> <p>Mija pamięć i modlitwa do Ciebie MAMO</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Dzisiaj mija 5 lat jak odeszłas od nas Mamuni kochana.Niby tyle czasu a rany wcale niezagojone bo tak brakuje nam Ciebie.Zawsze o każdej porze dnia i nocy mogłam leciec aby posiedzieć,poprostu być z Tobą,zawsze mogłam na Ciebie Mamo liczyć,zawsze...</p> <p><strong>Dobry Jezu a nasz Panie daj MAMIE wieczne spoczywanie !</strong></p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Msza św.za moich Rodziców będzie odprawiona 08.03.2014 o godz 18,00</p> <p>w kosciele św.Ducha</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Dzisiaj dołączył do Was Kochani</p> <p>w wieku 86 lat Stanisław Andrzejczak/brat sp</p> <p>Taty/.Użyję słów Chrystusa "Ja jestem zmartwychwstanie <span>i życie,</span> kto we mnie wierzy, choćby <span>i umarł</span> żyć będzie"</p> <p>Pamiętam Kochani o Was w modlitwie.</p>


12yrs

<p>.</p> <p>Moi Kochani spoczywajcie w pokoju</p>


12yrs

Image chosen by user

córka z rodziną


12yrs

Image chosen by user
<p>Kolęda dla nieobecnych</p> <blockquote> <p><em>A nadzieja znów wstąpi w nas.</em></p> <p><em>Nieobecnych pojawią się cienie.</em></p> <p><em>Uwierzymy kolejny raz,</em></p> <p><em>W jeszcze jedno Boże Narodzenie.</em></p> <p><em>I choć przygasł świąteczny gwar,</em></p> <p><em>Bo zabrakło znów czyjegoś głosu,</em></p> <p><em>Przyjdź tu do nas i z nami trwaj,</em></p> <p><em>Wbrew tak zwanej ironii losu.</em></p> <p><em>Daj nam wiarę, że to ma sens.</em></p> <p><em>Że nie trzeba żałować przyjaciół.</em></p> <p><em>Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,</em></p> <p><em>Bo są z nami choć w innej postaci.</em></p> <p><em>I przekonaj, że tak ma być,</em></p> <p><em>Że po głosach tych wciąż drży powietrze.</em></p> <p><em>Że odeszli po to by żyć,</em></p> <p><em>I tym razem będą żyć wiecznie</em></p> <p><em>Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat,</em></p> <p><em>Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole.</em></p> <p><em>Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,</em></p> <p><em>I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole.</em></p> <p><em>A nadzieja znów wstąpi w nas.</em></p> <p><em>Nieobecnych pojawią się cienie.</em></p> <p><em>Uwierzymy kolejny raz,</em></p> <p><em>W jeszcze jedno Boże Narodzenie .</em></p> <p><em>I choć przygasł świąteczny gwar,</em></p> <p><em>Bo zabrakło znów czyjegoś głosu,</em></p> <p><em>Przyjdź tu do nas i z nami trwaj,</em></p> <p><em>Wbrew tak zwanej ironii losu.</em></p> <p><em>Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat,</em></p> <p><em>Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole.</em></p> <p><em>Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,</em></p> <p><em>I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole.</em></p> <p><em>PAMIĘTAJMY O TYCH, CO CIĄGLE SĄ Z NAMI....</em></p> </blockquote>


12yrs

Image chosen by user
<p>W ten świąteczny czas powracają wspomnienia o Was kochani Rodzice,powraca pamięć do wszystkich dni spędzonych z Wami...jak bardzo mi Was brak...</p> <p>Ojcze proszę o opiekę nad duszami moich Rodziców</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>"Ludzie żyją tak długo, jak długo inni pielęgnują pamięć o nich myśląc i kochając"</p>


12yrs

End of content

No more pages to load