Aniela Hańska

This was published in the following publications on 04.09.2010:
Gazeta Lubuska

<p>Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,<br />że 2 września 2010 roku odeszła od nas<br />ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,<br />BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA</p>
<h6><strong>śp.</strong><br /><strong>ANIELA HAŃSKA</strong></h6>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się<br />w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30<br />na starym cmentarzu komunalnym<br />przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku</p>
<p>rodzina</p>

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy,
że 2 września 2010 roku odeszła od nas
ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA,
BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA

śp.
ANIELA HAŃSKA

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek, 6 września 2010 roku o godz. 12.30
na starym cmentarzu komunalnym
przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.

Pogrążona w smutku

rodzina

Beach

Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 2 września 2010 roku odeszła od nas ukochana ŻONA, MAMUSIA, SIOSTRA, BABCIA, TEŚCIOWA, SZWAGIERKA śp. ANIELA HAŃSKA Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dziś, 6 września 2010 roku o godz. 12.30 na starym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Z Twoim tortem wspominamy Jenz


11yrs

Image chosen by user

W myślach o Tobie z Ewą Gorzów


11yrs

Image chosen by user

Z nadzieją i z panią Fischer


11yrs

Image chosen by user

Rodzinnie z JovilynI Frankiem


11yrs

Image chosen by user

Ze stoickim. Iciepłą bryzą Kri


11yrs

Image chosen by user

Całkiem spokojnie... zTobą A


11yrs

Image chosen by user

W myślach o Tobie z Peter Agn


11yrs

Image chosen by user

Beztrosko z Antje Grave


11yrs

Image chosen by user

Martin Luther K. wspomnienia


11yrs

Image chosen by user

W wspomnieniac​h z


11yrs

Image chosen by user

Pamięć zWitek Marcin Ag


11yrs

Image chosen by user

Gorąco wspominamy z Ewą Aga


11yrs

Image chosen by user

W pamięci z Manfred Keller


11yrs

Image chosen by user

Wmowie oTobie zHans-Peter Bayr


11yrs

Image chosen by user

M


11yrs

Image chosen by user

Niezapomnian​ej Ani Michael Lan


11yrs

Image chosen by user

Dla pięknej kobiety Willy z Ru


11yrs

Image chosen by user

W rozmowie zYovylin i Frankiem


11yrs

Image chosen by user

KtoPytaNie..​​oTobie zPeter Reit


11yrs

Image chosen by user

Prawne porady z Tanią o Tobie


11yrs

Image chosen by user

Wspominałyśm​y z Ewą z Gorzowa


11yrs

Image chosen by user

W pamięci z Witkiem Agnieszka


11yrs

Image chosen by user
<p>DLA MAMY !!!</p> <p><em><strong>W czwartą rocznicę śmierci mojej Mamy</strong></em></p> <p>Pamiętam jak uczyłam sie tego wiersza Jana Kochanowskiego na pamię<span>ć</span> a ty siedzia<span>ł</span>a<span>ś</span> przy mnie i ws<span>łuchiwałyśmy się w te smutne słowa tych rozpaczliwych wersów</span><span>.</span></p> <p><strong><span>TREN VIII</span></strong></p> <blockquote><span>Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim, </span></blockquote> <blockquote><span>Moja droga Orszulo, tym zniknieniem swoim! </span></blockquote> <blockquote><span>Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:</span></blockquote> <blockquote><span>Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło.</span></blockquote> <blockquote><span>Tyś za wszytki mówiła, za wszytki śpiewała, </span></blockquote> <blockquote><span>Wszytkiś w domu kąciki zawżdy pobiegała. </span></blockquote> <blockquote><span>Nie dopuściłaś nigdy matce się frasować </span></blockquote> <blockquote><span>Ani ojcu myśleniem zbytnim głowy psować, </span></blockquote> <blockquote><span>To tego, to owego wdzięcznie obłapiając</span></blockquote> <blockquote><span>I onym swym uciesznym śmiechem zabawiając. </span></blockquote> <blockquote><span>Teraz wszytko umilkło, szczere pustki w domu, </span></blockquote> <blockquote><span>Nie masz zabawki, nie masz rozśmiać się nikomu. </span></blockquote> <blockquote><span>Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje,</span></blockquote> <blockquote><span>A serce swej pociechy darmo upatruje.</span></blockquote>


11yrs

Image chosen by user

3 razy pomyśl Twoja mowa Agnie


11yrs

End of content

No more pages to load