Bogumiła Kramer

This was published in the following publications on 14.07.2010:
Głos Wielkopolski

Była miłość, nadzieja, cierpienie.
Pozostał żal, smutek, wspomnienie.
Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że dnia 11.7.2010 r. odeszła od nas
po ciężkiej chorobie moja ukochana Żona, nasza Mamusia, Teściowa, Babcia
i Prababcia
ś + p
Bogumiła Kramer
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w piątek, 16.7.2010 r.
o godzinie 8.00 w kościele parafialnym na Wzgórzu św. Wojciecha.
Pogrzeb odbędzie się w piątek, 16.7.2010 r. o godzinie 9.45
na cmentarzu junikowskim.
W głębokim żalu pogrążony
Mąż z Rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

PAMIĘTAM.MAX


14yrs

Image chosen by user

Katarzyna


14yrs

Image chosen by user

Pamiętam


14yrs

Image chosen by user
<p>Myśli...</p> <p>Boże przytul mą mamę do Siebie-przecież wiesz dobrze jak Ona kochała CIEBIE...</p>


14yrs

Image chosen by user

MYŚL WCIĄŻ DO CIEBIE UCIEKA M


14yrs

Image chosen by user
<p>TĘSKNOTA.</p> <p>JAK TRUDNO ZAPOMNIEĆ MIJA 1,5 ROKU a moje myśli są wciąż przy TOBIE, TAK bardzo mi CIEBIE BRAK BYŁAŚ I JESTEŚ MIŁOŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA ale pocieszam się tym że niebawem spotkamy się tam napewno,wierzę w to.Szara pustka.............​​ból i cierpienie pozostały na zawsze Brakuje mi Twojego spokoju,napięcia serc,bliskości. Po prostu brakuje mi Ciebie.Trudno jest żyć w nieszczęściu .kiedy płacze sie i szlocha,Lecz jeszcze trudniej,jest żyć bez kogoś ,kogo sie wciąż kocha. MAX.</p>


14yrs

Image chosen by user

ŻYJESZ W NASZYCH SERCACH MAX


14yrs

Image chosen by user

II NOWY ROK BEZ CIEBIE SMUTNO


14yrs

Image chosen by user

ŻYJESZ W MYM SERCU NAWIEKI MAX


14yrs

Image chosen by user

2WIGILIA ŻAL SMUTEK POZOSTAŁ M


14yrs

Image chosen by user

Pamiętam


14yrs

Image chosen by user
<p>SMUTEK.</p> <p><em><strong>Tak smutno bez Ciebie i źle."Kochać i tracić,pragnąć i żałować.Padać boleśnie i znów się podnosić.Krzyczeć tęsknocie "precz" i błagać "prowadź" Oto jest życie:nic,a jakże dosyć..."(Leopold Staff)</strong></em></p>


14yrs

Image chosen by user

ŻYCIE TO DAR ŚMIERĆ TO ZYSK.M


14yrs

Image chosen by user

MAX


14yrs

Image chosen by user

ZAWSZE BĘDZIESZ W MYM SERCU M


14yrs

Image chosen by user

za spokój duszy


14yrs

Image chosen by user

DUSZA KRZYCZY JAK ŻYĆ DALEJ M


14yrs

Image chosen by user

KAŻDY DZIEŃ TO BÓL PUSTKA MAX


14yrs

Image chosen by user

BYŁAŚ CUDEM MOJEGO ŻYCIA MAX


14yrs

Image chosen by user

ŻYCIE BEZ CIEBIE TO CIERPIENIE


14yrs

Image chosen by user

TĘSKNIĘ ZAMYKAM OCZY JESTEŚ M.


14yrs

Image chosen by user
<p>Wieczność</p> <h6>Wieczność</h6> <blockquote> <p>"Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy." - św. Franciszek Salezy</p> </blockquote>


14yrs

Image chosen by user

JESTEŚ W NASZYCH SERCACH Max


14yrs

Image chosen by user

kolejny 11-sty. anita


14yrs

End of content

No more pages to load