Edmund Maciejewski

This was published in the following publications on 12.02.2014:
Gazeta Pomorska

PODZIĘKOWANIE Żeglarzom z Yacht Klubu Polski Inowrocław za okazane wsparcie, wyrazy współczucia, uroczyste pożegnanie i towarzyszenie w ostatniej drodze na wieczną chwałę śp. Edmunda Maciejewskiego serdeczne podziękowania składa ŻONA i CÓRKI z WNUKAMI

Beach

PODZIĘKOWANIE Zakładowi Pogrzebowemu ,,MEMORIA" Pana Waldemara Wójcika za ogromne zaangażowanie oraz fachową i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej śp. Edmunda Maciejewskiego serdeczne ,,Bóg zapłać" składa ŻONA i CÓRKI z WNUKAMI

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku śp. Edmunda Maciejewskiego W szczególności Ks. proboszczowi z parafii pw. Zwiastowania NMP w Inowrocławiu, rodzinie, przyjaciołom, delegacjom, sąsiadom, koleżankom, kolegom, znajomym za wsparcie duchowe, modlitwę, złożone wieńce i kwiaty serdeczne ,, Bóg zapłać" składa ŻONA i CÓRKI z WNUKAMI

Złote serce miałeś, od życia dużo nie chciałeś, ale zawsze z czułością o nas dbałeś i tak gorąco nas kochałeś. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Z głębokim żalem zawiadamiamy,że dnia 5 lutego 2014r. odszedł mój najdroższy Mąż,nasz kochany Tatuś, Dziadek, Teść i Wujek. Mistrz Krawiectwa. Członek Yacht Klubu Polski w Inowrocławiu. Śp. Edmund Maciejewski lat 93 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 7.02.2014r. o godz. 17:30 w Kaplicy Ceremonialnej w Białych Błotach k. Bydgoszczy. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się dnia 8.02.2014r. o godz. 11:00 na cmentarzu parafii pw. Zwiastowania NMP przy ulicy Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o odejściu na wieczną wachtę Kol. Edmunda Maciejewskiego współzałożyciela i Członka Honorowego YACHT KLUBU POLSKI INOWROCŁAW Na zawsze pozostanie w naszej pamięci! Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia Żeglarze z YACHT KLUBU POLSKI INOWROCŁAW

Nei umiera Ten, kto trwa
w pamięci i sercach naszych.

Edmund Maciejewski

I rocznica śmierci (5 lutego 2014)

Żona z Rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Nie umiera ten, kto trwa w pamięci bliskich</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Ludzie, których kochamy, na zawsze pozostają w naszych sercach</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Dziękujemy</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknimy...</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Czuwaj nad E.</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tatku czuwaj nad E. </p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Pamiętamy, kochamy, tęsknimy</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Czuwaj nad nami </p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Czuwaj nad nami</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota...</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Światełko dla Ciebie </p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknię </p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Kocham Cię Tatku</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tatuś już dwa miesiące z Mamusią...</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknimy bardzo....</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Tatku, czuwaj nad nami...</p>


8yrs

Image chosen by user
<p>Wiem. że Jesteście Razem szczęśliwi !!!</p>


8yrs

<p>Spoczywaj w pokoju...</p>


8yrs

<p>4.lata i ból taki sam.......</p>


8yrs

<p>Tatku, już 4. lata tęsknimy i kochamy.....</p>


8yrs

<p>4. lata temu... też był taki słoneczny dzień... wciąż trudno się pogodzić...Jedynie wiara, że Jesteście tam z Mamą szczęśliwi daje mi siły... Tak bardzo tęsknię... </p>


8yrs

<p>Pustka</p>


8yrs

<p>Tęsknimy...</p>


8yrs

End of content

No more pages to load