Dariusz Skawiński

This was published in the following publications on 31.01.2014:
Echo Dnia

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia Rodzinie z powodu śmierci Dariusza Skawińskiego składają Zarząd Wojewódzki, Grodzki, Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Kielcach

Beach

"Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach i pamięci naszej..." Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Doktora Dariusza Skawińskiego, który odszedł od nas nagle 26.01.2014r. Wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie i najbliższym składają: współpracownicy z Samorządowego Zakładu Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Bodzentynie.

"Człowiek odchodzi pamięć pozostaje" Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. dr n. med. Dariusza Skawińskiego. Rodzinie oraz Bliskim Zmarłego wyrazy głębokiego współczucia składają Stanisław Marek Krak - Burmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn, Janusz Mariusz Kozera - Wiceburmistrz Miasta i Gminy Bodzentyn, Dariusz Świetlik - Przewodniczący Rady Miejskiej w Bodzentynie wraz z Radnymi, Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy w Bodzentynie oraz Społeczność gminy Bodzentyn.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr n. med. Dariusza Skawińskiego wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają Założyciele, Dziekani, pracownicy i społeczność akademicka Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr n. med. Dariusza Skawińskiego wyrazy szczerego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają Dziekan Kolegium Medycznego- Wydziału Nauk o Zdrowiu dr n. med. Grzegorz Gałuszka, pracownicy Wydziału orzaz studenci Wyższej Szkoły Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach

Z głębokim żalem zawiadamiamy o tragicznej śmierci, którą w 45 roku życia poniósł w wypadku samochodowym śp. Dr n. med. Dariusz Skawiński. Msza święta żałobna odbędzie się 31 stycznia 2014 roku w Bazylice Katedralnej o godzinie 13:00, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na Cmentarz Stary w Kielcach. Pogrążeni w smutku: Żona, Dzieci, Rodzice i cała Rodzina.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Agnieszka G z rodzina


12yrs

Image chosen by user

Katarzyna M.


12yrs

Image chosen by user

Kuba i Adaś z rodzicami


12yrs

Image chosen by user

Milena


12yrs

Image chosen by user

Miłosz z mamą,babcią,​dziadkiem


12yrs

Image chosen by user

Marta Jaskólska


12yrs

Image chosen by user

elzbieta


12yrs

Image chosen by user

Alicja


12yrs

Image chosen by user

koleżanka


12yrs

Image chosen by user

alicja salwierak


12yrs

Image chosen by user

Studenci zdr.pub.UJK '13


12yrs

Image chosen by user

Anna, Sebastian i Kamilek


12yrs

Image chosen by user

Lukasz z rodzina.​Pamietamy.


12yrs

Image chosen by user

Anna, Sebastian i Kamilek


12yrs

Image chosen by user

Ala,Lukasz,​Igor,Borys


12yrs

Image chosen by user

anna


12yrs

Image chosen by user

Monika Z.


12yrs

Image chosen by user
<p>Straszny żal...</p> <p>Żal, że już nie zobaczymy tego uśmiechu z przymrużonymi oczami na pożegnanie. Nie usłyszymy tego spokojnego głosu i informacji,że załatwia nas odmownie, że nie będziemy spokojni, bo znając rozkład gier Korony wiadomo było kiedy tylko nie będzie pan Doktor dostępny.Nie jest teraz, choć Korona nie gra..To nieuczciwe..Cieszę się, że był lekarzem mojego syna i miałam okazję Go poznać. Cieszę się, że był ktoś taki, ale żałuję, że muszę używać czasu przeszłego. Mój syn płakał na wieść, że pan Doktor się wyprowadził.Nie powiem mu co się stało naprawdę,bo sama nie mogę w to uwierzyć. Wyrazy współczucia dla całej rodziny. Rodziców,pani Agnieszki,Piotrusia i Ani..nie wiem co jeszcze napisać.Pokój Jego duszy.</p>


12yrs

Image chosen by user

Miłosz z mamą,babcią,​dziadkiem


12yrs

Image chosen by user

Kasia koleżanka z liceum


12yrs

Image chosen by user

Natalia


12yrs

Image chosen by user

Agnieszka z rodzina


12yrs

Image chosen by user

Michał


12yrs

Image chosen by user

Patrycja,​Zbyszek,​Patryk


12yrs

End of content

No more pages to load