ZYGMUNT DELIKAT

This was published in the following publications on 17.08.2013:
Gazeta Lubuska

<p>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś kto jeszcze mógł być z nami&quot; Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 15 sierpnia 2013 r. w wieku 60 lat odszedł od nas mój kochany MĄŻ, nasz TATA, DZIADZIUŚ, SYN i BRAT śp. ZYGMUNT DELIKAT Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 19 sierpnia 2013 r. o godz. 12.30 na cmentarzu (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Wystawienie ciała w kaplicy o godz. 12.00. Pogrążona w żałobie rodzina</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś kto jeszcze mógł być z nami" Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 15 sierpnia 2013 r. w wieku 60 lat odszedł od nas mój kochany MĄŻ, nasz TATA, DZIADZIUŚ, SYN i BRAT śp. ZYGMUNT DELIKAT Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek, 19 sierpnia 2013 r. o godz. 12.30 na cmentarzu (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Wystawienie ciała w kaplicy o godz. 12.00. Pogrążona w żałobie rodzina

Beach

Z głębokim bólem zawiadamiamy, że 15 sierpnia 2013 r. w wieku 60 lat odszedł od nas mój kochany MĄŻ, nasz TATA, DZIADZIUŚ, SYN i BRAT śp. ZYGMUNT DELIKAT Pogrzeb odbędzie się dziś, 19 sierpnia 2013 r. o godz. 12.30 na cmentarzu (stary) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Wystawienie ciała w kaplicy o godz. 12.00. Pogrążona w żałobie rodzina

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi ZYGMUNTA DELIKATA dobrego, otwartego i życzliwego człowieka, pracownika Urzędu Miasta Zielona Góra Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie Zmarłego składają Prezydent Zielonej Góry i pracownicy Urzędu Miasta

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Danuta Pisarek


12yrs

Image chosen by user

Myślałem, że wyjdziesz z tego.


12yrs

Image chosen by user
<p>Niech modlitwa i pamięć dla Ciebie pielgrzymie światełkiem się stanie i zaprowadzi do Pana Naszego.</p> <h5><strong><em>Po co tyle świec nade mną, tyle twarzy?</em></strong><br /><strong><em> Ciału memu nic już złego się nie zdarzy.</em></strong><br /><strong><em> Wszyscy stoją, a ja jeden tylko leżę -</em></strong><br /><strong><em> Żal nieszczery, a umierać trzeba szczerze.</em></strong><br /><strong><em> Leżę właśnie, zapatrzony w wieńców liście,</em></strong><br /><strong><em> Uroczyście - wiekuiście - osobiście.</em></strong><br /><strong><em> Śmierć, co ścichła, znów zaczyna w głowie szumieć,</em></strong><br /><strong><em> Lecz rozumiem, że nie trzeba nic rozumieć...</em></strong><br /><strong><em> Tak mi ciężko zaznajamiać się z mogiłą,</em></strong><br /><strong><em> Tak się nie chce być czymś innym, niż się było!</em></strong></h5> <p><em>____________________​________________</em></p> <blockquote> <p><em>Życie nie kończy się u bram śmierci, żyjesz w naszych sercach i naszej pamięci...</em><em> Niech Bóg przyjmie Cię Zygmuncie do swojego królestwa, spoczywaj w pokoju. </em></p> </blockquote> <blockquote><em>Koleżanka z pracy Ania Sz.-M.</em></blockquote>


12yrs

Image chosen by user

koleżanka Ania Sz.-M.


12yrs

Image chosen by user

JK


12yrs

Image chosen by user

EJ


12yrs

End of content

No more pages to load