Michał Karwowski

This was published in the following publications on 08.11.2013:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;...Niech dobry Bóg Zawsze cię za rękę trzyma...&quot;</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 07.11.2013 r. odszedł od nas nagle mój kochany Mąż, nasz najwspanialszy Tatuś i Dziadziuś</p>
<h4>śp. Michał Karwowski</h4>
<p>lat 50</p>
<p>Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 12.11.2013 r. (wtorek) o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.</p>
<p><em>&quot;...Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic...&quot;</em></p>
<p>W smutku pogrążona Rodzina</p>

"...Niech dobry Bóg Zawsze cię za rękę trzyma..."

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 07.11.2013 r. odszedł od nas nagle mój kochany Mąż, nasz najwspanialszy Tatuś i Dziadziuś

śp. Michał Karwowski

lat 50

Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 12.11.2013 r. (wtorek) o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.

"...Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic..."

W smutku pogrążona Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
"Sza, cicho sza czas na ciszę, Już oddech jej coraz bliżej, Tego naprawdę Ci brak, Ona jedna prawdziwy ma smak, Cisza jak ta. Sza, cicho sza, zbliż się do niej, Drga, ledwie drga, blady płomień, Podejdź"

M..


7yrs

Image chosen by user
62 miesiąc Twej nieobecności

M.K


7yrs

Image chosen by user
Z wdzięczną pamięcią

T. Ż


7yrs

Image chosen by user
W ostatnim dniu mijającego roku przesyłam Tobie swoje wspomnienia, refleksje i nostalgię za tym co było i nagle wraz z Twoim odejściem się skończyło. Niech radość wieczna jest Ci Michałku dana.

Małgorzata K.


7yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci!

DD


7yrs

Image chosen by user
Z wdzięczną pamięcią

Pamiętamy


7yrs

Image chosen by user
I znów kolejne święta, i znów puste miejsce przy wigilijnym stole zarezerwowane dla Ciebie....Święta bez Ciebie straciły swoją moc. Wraz z Tobą odeszła część naszej radości. Na pewno będziemy Cię wspominać i na pewno łezka wzruszenia , żalu i wdzięcznej pamięci pojawi się w naszych oczach. Łamiąc się mentalnie opłatkiem z Tobą posyłam ku Tobie tęskne westchnienie

Małgorzata


7yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci

A. & K.


7yrs

Image chosen by user
Pamiętamy o Tobie

T>B


7yrs

Image chosen by user
Michałowi z pamięcią!

DD


7yrs

Image chosen by user
W 61 miesięcznicę ....

Rodzina


7yrs

Image chosen by user
Mikołajkowe ogniki pamięci

M. K.


7yrs

Światełka z pamięcią!

DD


7yrs

Image chosen by user
Wczorajsze popołudniowe spotkanie w gronie przyjaciół było okazją do miłych wspomnień o Tobie. Jesteś Michale wciąż obecny w naszej pamięci i brakuje mi bardzo Ciebie

Małgorzata K.


7yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci

A.K.


7yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci

E.


7yrs

Image chosen by user
Pamięci Michała

B i K


7yrs

Image chosen by user
Z darem modlitwy i pamięci

A.K.K


7yrs

Image chosen by user
"Człowiek jest tajemnicą- z tajemnicy przychodzi i z tajemnicą odchodzi ..."

T. Ż


7yrs

Image chosen by user
Ochraniaj mnie proszę i wypraszaj u Pana łaski

M..


7yrs

Image chosen by user
W sobotni poranek zapalam światełko pamięci

E.


7yrs

Pamietam

Admi


7yrs

Michałku ... Mija dzisiaj rok, piąty rok! Kolejny rok wypełniony cmentarną ciszą, a nie Twoim głosem i śmiechem. A w moim sercu wciąż smutek .........

Małgorzata Karwowska


7yrs

Image chosen by user
To niewiarygodne jak szybko minęło te 5 lat od czarnego dla nas czwartku, który zmienił bieg naszego życia. Ani na chwilę nie zacierają się obrazy, które odcisnęła nieusuwalna pieczęć w naszych sercach. Życie toczy się dalej, ale wciąż czujemy żal, taki wielki żal, że nie możemy już fizycznie cieszyć sie swoją wzajemną obecnością

Rodzina


7yrs

End of content

No more pages to load