Michał Karwowski

This was published in the following publications on 08.11.2013:
Express Bydgoski

<p><em>&quot;...Niech dobry Bóg Zawsze cię za rękę trzyma...&quot;</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 07.11.2013 r. odszedł od nas nagle mój kochany Mąż, nasz najwspanialszy Tatuś i Dziadziuś</p>
<h4>śp. Michał Karwowski</h4>
<p>lat 50</p>
<p>Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 12.11.2013 r. (wtorek) o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.</p>
<p><em>&quot;...Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic...&quot;</em></p>
<p>W smutku pogrążona Rodzina</p>

"...Niech dobry Bóg Zawsze cię za rękę trzyma..."

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 07.11.2013 r. odszedł od nas nagle mój kochany Mąż, nasz najwspanialszy Tatuś i Dziadziuś

śp. Michał Karwowski

lat 50

Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 12.11.2013 r. (wtorek) o godz. 12.00 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej.

"...Jak na deszczu łza Cały ten świat nie znaczy nic a nic..."

W smutku pogrążona Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
W mikołajkowy poranek z myślą o Tobie

M.


5yrs

Image chosen by user
Nostalgicznie ...

M. K


5yrs

Image chosen by user
Ty wiesz Michałku ...

M.


5yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie amen

Ewa M.


5yrs

Image chosen by user
Michałku to już tyle lat, zapalamy światełko pamięci!

DD


5yrs

Image chosen by user
Z modlitewną pamięcią....

A & K


5yrs

Image chosen by user
Życie niedokończone.......

M.


5yrs

Image chosen by user
Gosiu pamiętam w modlitwie o Twoim mężu i o Tobie i jeszcze o kimś kto miał 4 lata temu operację w tym dniu i Właśnie Ty poprosiłaś męża i opiekę dla mojej drogiej osoby.. Nie zapomnę

Ewka M.


5yrs

Image chosen by user
Światełko pamięci...

Martyna M.


5yrs

Image chosen by user
W smutną rocznicę....

Rodzina


5yrs

Image chosen by user
Dokładnie 7 lat temu zatrzymał się Twój zegar życia ziemskiego i Anioł Śmierci objął Cię swymi skrzydłami. A dla mnie nadal bolesne jest wspomnienie tego dnia , który zmienił nasze życie

Małgorzata Karwowska


5yrs

Image chosen by user
W Dzień Zaduszny z wiarą i nadzieją oraz ufnością , że spotkamy się kiedyś po tej drugiej stronie

Małgorzata Karwowska


5yrs

Image chosen by user
Nasze myśli biegną ku Tobie

M.M.A. K


5yrs

Image chosen by user
Niech płomień pamięci o Tobie nigdy nie zgaśnie

Anna R.


5yrs

Image chosen by user
Zaduszki... jakież inne w tym roku. Niemożność bycia w tym dniu przy Twoim grobie potęguje większy smutek i uświadamia , jak bardzo jestem bezradna i bezbronna. Pozostaje jednak wiara, że w tej drodze do osiągniecia pełnego spokoju i szczęśliwości Ty jesteś już blisko, bo Miłosierny Bóg pozwala Tobie cieszyć się Niebem .Michale...jestem i trwam w modlitwie

Małgorzata


5yrs

Image chosen by user
Niech dobry Bóg ma Cię w opiece

Pamiętam


5yrs

Image chosen by user
Snem szczęśliwym śpij spokojnie....

Od nas


5yrs

Image chosen by user
Pamiętamy

P.K


5yrs

Image chosen by user
Z pamięcią !

DD


5yrs

Image chosen by user
Żyje się tylko chwilę a czas - jest przezroczystą perłą wypełnioną oddechem ....

JG


5yrs

Image chosen by user
Raduj się w Niebie wraz ze Wszystkimi Świętymi

T. Ż


5yrs

Image chosen by user
Michale - niegasnące ognie pamięci

B i K


5yrs

Image chosen by user
W tym szczególnym dniu jesteśmy i trwamy w pamięci

Rodzina


5yrs

Image chosen by user
Fizycznie nie dane mi jest teraz stać przy Twoim grobie, ale duchowo jestem- siedzę na ławeczce, spoglądam w płomienie palących się świec, obejmuję Cię modlitwą oraz myślami, jednocześnie wierząc, że czujesz mój żal i tęsknotę za Tobą. Michałku.....smutno mi

Małgosia


5yrs

End of content

No more pages to load