Jolanta Baran

This was published in the following publications on 26.10.2013:
Dziennik Bałtycki

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24 października 2013 roku<br />odeszła nasza Kochana Mama</p>
<h4>śp.<br />Jolanta Baran<br />z d. Fusiara</h4>
<p>Msza św. żałobna z wystawieniem urny w kościele pw.<br />Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sopocie przy ul. Malczewskiego<br />odprawiona zostanie dnia 29 października 2013 roku o godz. 12.00.</p>
<p>Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy św. na cmentarzu Katolickim w Sopocie.</p>
<p>Pogrążeni w smutku<br />Monika i Krzysztof</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24 października 2013 roku
odeszła nasza Kochana Mama

śp.
Jolanta Baran
z d. Fusiara

Msza św. żałobna z wystawieniem urny w kościele pw.
Najświętszego Serca Pana Jezusa w Sopocie przy ul. Malczewskiego
odprawiona zostanie dnia 29 października 2013 roku o godz. 12.00.

Pogrzeb odbędzie się bezpośrednio po mszy św. na cmentarzu Katolickim w Sopocie.

Pogrążeni w smutku
Monika i Krzysztof

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Elżbieta WEolska


11yrs

Image chosen by user

Malgorzata sroka rzym


11yrs

Image chosen by user

Krzysztof


11yrs

Image chosen by user

Monika


11yrs

Image chosen by user
<p>SZUKAŁAŚ BOGA …</p> Szukałaś BOGA w szeleście liści, w szumie morza, słuchałaś lasu ... Chodziłaś boso po łące, łapałaś motyle w dłonie, które odbijały się bajecznymi kolorami w Twoich oczach i ... wypuszczałaś je, a one razem z Aniołami wznosiły się do nieba ... Szukałaś BOGA w zdrowiu i chorobie, w kwiatach na balkonie, w codziennym znoju. Wołałaś GO żarliwie wypowiadając słowa modlitwy: Ucieczko grzesznych ... Módl się za nami, Miej nas w opiece … Tak mocno strzeż nas od złego, jak wtedy, Gdy w dzieciństwie upadałaś na kolana ... wołając BOGA o pomoc ... Wtapiałaś się bez reszty w modlitwy szukając pocieszenia. Mówiłaś, że u CIEBIE nic nie jest proste, że jesteś boskim przypadkiem, że Pan BÓG na pewno będzie wiedział, co dla Ciebie jest najlepsze! Zawierzyłaś się we wszystkim Najwyższemu. Zaufałaś bezgranicznie BOGU, był z TOBĄ w radości, był CI opoką w trwodze, a ON wziął CIĘ za rękę i oprowadza po niebie. Życie na ziemi skończyło swoją grę ... Czas żałoby, Czas śmierci , To zbawienia już czas. Kimże na Boga jesteśmy? W pokorze zginamy kolana. Prosząc Najwyższego o TWOJE zbawienie. BOŻE wszechmocny, to przecież TWÓJ świat, BOŻE jedyny wybacz nam śmiałość! Po wsze czasy ... polecamy Ci JOLEŃKĘ. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW. AMEN. 24.10.2014


11yrs

Image chosen by user

Krzysztof


11yrs

Image chosen by user

Mlc


11yrs

Image chosen by user

Anna Grabiec


12yrs

Image chosen by user

Halina Żylińska


12yrs

Image chosen by user
<p style=""><span>Poruszające wspomnienia...</span></p> <p style=""><span>Wzruszenia ...</span></p> <p style=""><span>Jeszcze nie zamglenia </span></p> <p style=""><span>Odczucia na dotyk ręki...</span></p> <p style=""><span>Piękno postaci ...</span></p> <p style=""><span>Słowa … </span></p> <p style=""><span>Uniesione brwi ,</span></p> <p style=""><span>I w oddali...w pamięci ...cała TY. </span></p> <p><span>JOLEŃKO! Umierałaś w każdym dniu istnienia,jako i my codziennie umieramy ! Sam Pan BÓG upodobał sobie Twoje towarzystwo WCZEŚNIEJ, właśnie teraz ! Potrzebna jesteś tam, wysoko DO JEGO projektów ...</span></p> <p><strong><span>Ten NIEBIAŃSKI świat tak inny od naszego, ziemskiego Obejmuje CIĘ do głębi istnienia, </span></strong></p> <p><span>WSZYSTKIM NAM TĘSKNIE PŁYNĄ ŁZY... JOLUNIU ! MY NIE PŁACZEMY ... tylko tak mocno …wzruszyliśmy się słuchając pozostawionego przez Ciebie na pogrzebie przesłania :</span><strong><span> … “Co za wspaniały świat!”</span></strong><span> Widzę niebieskie niebo Białe obłoki Jasny, błogosławiony dzień, Ciemną, świętą noc. I myślę sobie:</span><strong><span> Co za wspaniały świat!(…)</span></strong><strong><span> Widzę przyjaciół ściskających sobie ręce, </span></strong><strong><span>Mówiących: "Jak się masz?" Naprawdę mówią: "Kocham Cię"…(</span></strong><em><span>What a wonderful world</span></em><span> L. Armstrong)</span></p> <p><span>"<strong>Oczyma duszy" widzimy Twoją twarz... uśmiechającą się do wszystkich ludzi.</strong></span><strong><span> Pielęgnujemy codzienniewspomnienia, aby nie uleciały w nicość</span></strong><span>…</span></p> <p><span> “WIECZNY ODPOCZYNAEK RACZ JEJ DAĆ PANIE,A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ JEJ ŚWIECI.ODPOCZYWAJ W POKOJU . AMEN" (24.03i 15.06’ 14r)</span></p>


12yrs

Image chosen by user

Malgorzata Sroka fusiara


12yrs

Image chosen by user

Monika


12yrs

Image chosen by user
<p>"JESTEŚ" JOLEŃKO "JESTEŚ"</p> <p>Jeżeli po dwakroć powiedziałaś nam że„JESTEŚ”…to znaczy, że już szczęśliwie malujesz kolorami tęczy błękit Nieba…</p> <p>Na której chmurze „JESTEŚ” płynącym obłokiem?Czy na tej pierzastej?A może na tej kłębiastej z wieloma jedwabnymi poduszkami ?</p> <p>Wiem na pewno …”JESTEŚ” na tej delikatnej błękitnej lnianej z bławatkowymi kwiatkamiw TWOICH oczach…</p> <p>„JESTEŚ” wędrującym słońcem na niebie,​przeglądając​ym się w stawie …?</p> <p>Z rozwianymi włosami spoglądasz na nas z bocianiego gniazda, płynąc po morzach …lub cicho nucąc , wieczorami spacerujesz ulicami i tylko pył z kosmosu unosi się … wtedy wiemy że„JESTEŚ”… Już„JESTEŚ”…​kropelk​ami porannej rosy…? Już„JESTEŚ”…​deszcze​m...? Już„JESTEŚ”… snem…?</p> <p>JESTEŚ NASZYM WSPOMNIENIEM DNI PEŁNYCH RADOŚCI... DNI PEŁNYCH PRZYJAŹNI… JESTEŚ NASZYM WSPOMNIENIEM DNI PEŁNYCH MIŁOŚCI… </p> <p>JUŻ JESTEŚ NASZYM WSPOMNIENIEM NA WIEKI WIEKÓW ††† AMEN</p> <p>·A kiedy zmęczysz się wędrowaniem ogrzej ręce przy ognisku, gdzie skrzypkowie grają wzruszające melodie a echo niesie je po TWOICH ukochanych górach na wszystkie strony świata.Proszę ,we mgle „wepnij się” promieniami słonecznymi w białe pieszczone zefirem grzywy źrebaków , biegnącymi WOLNO obok taboru, to Cygan zrobi z nich smyczek.Śpiewaj razem z wiatrem przy wtórze skrzypiec PANU BOGU NA WIECZNĄ CHWAŁĘ … AG 01 -04 .11.2013</p>


12yrs

Image chosen by user

Cezary Solski


12yrs

Image chosen by user

Halina Żylińska


12yrs

Image chosen by user

Lucyna i Wojtek


12yrs

Image chosen by user

Ania Usydus-​Szymkowiak


12yrs

Image chosen by user

Dorota i Rafał Ciombor


12yrs

Image chosen by user

Hanna Idzikowska


12yrs

Image chosen by user

Hanna Idzikowska


12yrs

Image chosen by user

ml


12yrs

Image chosen by user

Agnieszka i Jarek Adamowscy


12yrs

Image chosen by user

Brygida


12yrs

Image chosen by user

Ania


12yrs

End of content

No more pages to load