Agnieszka Kolczyńska

This was published in the following publications on 29.08.2013:
Dziennik Bałtycki

Była młoda, piękna, dobra...
Wstrząśnięci śmiercią
Agnieszki Kolczyńskiej
z domu Kasprzyckiej
łączymy się w bólu
z mężem Jurkiem i córeczką Ewunią
Przyjaciele z Politechnicznego Klubu Biznesu
oraz Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Gdańskiej

Beach
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 26 sierpnia 2013 roku<br />zmarła kochana Żona i Mama<br />śp.<br />Agnieszka Kolczyńska<br />Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 30 sierpnia 2013 roku<br />o godz. 13.00 w kościele pw. Chrystusa Odkupiciela, Gdańsk - Żabianka.<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się tego samego dnia o godz. 14.30<br />w nowej kaplicy cmentarza Srebrzysko.<br />Mąż i Córka</p>

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmieci AGNIESZKI KOLCZYŃSKIEJ Z DOMU KASPRZYCKIEJ Rodzinie i Najbliższym składają wyrazy głębokiego współczucia Przyjaciele z Techno-Service.

Z wielkim żalem żegnamy naszą Wnuczkę i Siostrzenicę
śp.
Agnieszkę Kolczyńską
która odeszła od nas nagle 26 sierpnia.
Dziadek Zdzisław, Ania i Jacek z Rodzinami

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Beata,Adam,​Kim


12yrs

<p>Aga....</p> <p><span>Moja najukochańsza Kuzynka..... zawsze będę pamiętał to ciepło i dobroć bijące od niej na kilometr, ten ciepły głos, ten uśmech, to lekkie szaleństwo i lekkie nieogarnięcie czasami, ale jakże urocze. Nie moge się pogodzić z jej odejściem..... Jedyne co mnie pociesza to to, że jest teraz z Tatą Bogusiem, którego tak bardzo kochała, z Mamą, której tak szybko jej zabrakło i z ukochanym Kleksem, który wg Agi jadał raz dziennie ...... a reszta co łaska :-))) Tak kiedyś odpowiedziała na pytanie "ile razy dziennie je Kleks" kiedy Kleksiu siedział przy nas jedzących przy stole wpatrując się tymi niewinnymi oczami z nadzieją, że coś wyżebra </span><span> Nigdy nie zapomne wspólnych wakacji na Sudomiu przez wiele lat.... Nie moge uwierzyć w to, że nie usłysze już nigdy w słuchawce tego wesołego i ciepłego "Hej Kuzyn".... Kto się teraz będzie martwił o to, żebym się w końcu ustatkował ??? Nie wyobrażam sobie moich urodzin czy imienin bez telefonu od Agi........ Nie wyobrażam sobie Gdańska bez Agi, Sudomia bez Agi, a przede wszystkim Jurka i Ewuni bez Agi..... Życie jest cholernie niesprawiedliwe !!! Aguś na zawsze pozostaniesz w moim sercu i w mojej pamięci......</span></p>


12yrs

Image chosen by user

Janusz Kuszak


12yrs

Image chosen by user

Dominika Sulewska


12yrs

Image chosen by user

Na zawsze w naszych sercachAAP


12yrs

Image chosen by user

Darek


12yrs

Image chosen by user

Nie da się Jej zapomnieć. AK


12yrs

Image chosen by user

Emilia Bołba


12yrs

Image chosen by user

Szpiec Tomasz


12yrs

Image chosen by user

Anna


12yrs

Image chosen by user

WuYeck


12yrs

Image chosen by user

Wioletta S


12yrs

Image chosen by user

Ela


12yrs

Image chosen by user

Monika J-B


12yrs

Image chosen by user

Magda i Mariusz Leszczyńscy


12yrs

Image chosen by user

Ludwik


12yrs

Image chosen by user

Elżbieta


12yrs

Image chosen by user

Żaneta Świostek


12yrs

Image chosen by user

Ania i Maciej 30.08.2013


12yrs

Image chosen by user

Piotr M.


12yrs

Image chosen by user

Kinga


12yrs

Image chosen by user

Ania i Andy z rodzina


12yrs

Image chosen by user

Tamara i Stefan H.


12yrs

Image chosen by user

Joanna G.


12yrs

End of content

No more pages to load