KRYSTYNA KOŁODZIEJ

This was published in the following publications on 10.04.2013:
Gazeta Lubuska

<p><em>Czym jest dom bez Ciebie....</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 kwietnia 2013 roku odeszła od nas, w wieku 77 lat, nasza kochana MAMA, SIOSTRA, BABCIA, PRABABCIA i TEŚCIOWA</p>
<h4>śp. KRYSTYNA KOŁODZIEJ</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2013 roku o godz. 11.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążeni w żałobie Córki i Syn z Rodzinami. Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Świętego</p>

Czym jest dom bez Ciebie....

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 6 kwietnia 2013 roku odeszła od nas, w wieku 77 lat, nasza kochana MAMA, SIOSTRA, BABCIA, PRABABCIA i TEŚCIOWA

śp. KRYSTYNA KOŁODZIEJ

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2013 roku o godz. 11.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążeni w żałobie Córki i Syn z Rodzinami. Msza święta w intencji Zmarłej zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.00 w kościele pw. Ducha Świętego

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

dorota


13yrs

Image chosen by user

Sylwia Orzechowska


13yrs

Image chosen by user

Sylwia Orzechowska


13yrs

Image chosen by user

Katarzyna Studzinska


13yrs

Image chosen by user
<p>Moja Babcia</p> <p style=""><span>Zgasłaś nam jak świecy płomyk Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna.</span></p> <p style=""><span>Samotna w tej ostatniej drodze I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie w nas pozostanie,Bo zawsze myslami bedziemy przy Tobie.</span></p> <p style=""><span><span>Wnuczka Kasia</span><br /></span></p>


13yrs

Image chosen by user

ŻegnajCiociu​KasiaW(​Piotrowska)


13yrs

End of content

No more pages to load