Urszula Gumen-Leonarcik

This was published in the following publications on 24.07.2013:
Głos Wielkopolski

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 22 lipca 2013 r.
odeszła od nas na zawsze
nasza ukochana Żona, Mama, Córka, Siostra
ś+p
Urszula Gumen - Leonarcik
Pogrzeb odbędzie się w dniu
25 lipca 2013 r. o godz. 8.50
na cmentarzu komunalnym Junikowo.
O czym zawiadamia pogrążona w smutku rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Córeczko... to już 10 lat, a wspomnienia wciąż tak żywe... kocham Cię

Mama


2yrs

Image chosen by user
Siostra... mija 10 lat... zawsze będziesz w moim sercu

Asia i Sebastian


2yrs

Image chosen by user
Moje kochane Dziecko... moja Córeczko... zawsze byłaś, jesteś i będziesz w moim sercu...

Mama


3yrs

Image chosen by user
Spokojnych Świąt Wielkanocnych Córeczko

Mama


3yrs

Image chosen by user
Spokojnych Świąt Siostra

Asia i Sebastian


3yrs

Image chosen by user
Córeczko... dziś są Twoje urodziny... zawsze jesteś w moim sercu

Mama


3yrs

Image chosen by user
Z okazji urodzin Siostra... pamiętamy

Asia i Sebastian


3yrs

Image chosen by user
Są telefony, które już nie zadzwonią i ludzie, którzy nie wrócą... zawsze w naszych sercach... .

Asia i Sebastian


3yrs

Image chosen by user
Mój umysł nadal z Tobą rozmawia. Moje serce wciąż tęskni za Tobą. Moja dusza wie, że zaznałaś spokoju Córeczko... Myślami zawsze z Tobą Uleńko

Mama


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek Ula...

Asia i Sebastian


3yrs

Image chosen by user
Spoczywaj w spokoju Córeczko...

Mama


3yrs

Image chosen by user
Ula, pamiętam.

Agnieszka


3yrs

Image chosen by user
Zawsze pamiętamy... zaopiekuj się Beniem tam na górze...

Asia i Sebastian


3yrs

Image chosen by user
Zawsze pamiętam Córeczko

Mama


3yrs

Image chosen by user
To już 9 lat... zawsze będziesz w naszych sercach

Asia i Sebastian


3yrs

Image chosen by user
To już 9 lat Córeczko... bardzo tęsknię za Tobą

Mama


3yrs

Wspominam miłe wspólne czasy pracy w WSB Ula uśmiechu i życzliwości nie zapomnę.

Anita Bagrowska


3yrs

Image chosen by user
Kochana moja Córeczko... gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy mogły wskrzeszać - dziś byłabyś z nami... .

Mama


4yrs

Image chosen by user
"Wydaje nam się, że jeszcze zdążymy... powiedzieć, napisać, odwiedzić, przeprosić... Aż przychodzi TA CHWILA. I pozostaje pustka i dotkliwy brak..."

Asia i Sebastian


4yrs

Image chosen by user
"Śmierć zawsze jest nie na miejscu i zawsze nie w porę... za szybko, za rano, za nagle. Dopada po pracy, przed kąpielą, po obiedzie. Przychodzi w czwartek, a przecież mogłaby w sobotę. Nie pyta, nie uprzedza, nie dyskutuje. Przychodzi i zostawia ból. Ból, który ukoić mogą tylko wspomnienia..."

Mama


4yrs

Image chosen by user
Pamiętam i wspominam.... Nie sposób cię zapomnieć.... Smutno ....

Ada


4yrs

Image chosen by user
Odeszłaś tak nagle, pozostawiając smutek i wielki żal... Są ludzie, którzy nie przestaną być dla nas bardzo ważni... .

Asia i Sebastian


4yrs

Image chosen by user
Ciągle Cię szukam Córeczko, a Ciebie nie ma. Moje marzenia rozwiał wiatr. Brakuje mi tylko jednej osoby, a czuję, jakby nie było nikogo... .

Mama


4yrs

Image chosen by user
Córeczko... życie się kończy, ale miłość nie umiera

Mama


4yrs

End of content

No more pages to load