Wiesława Walkowiak

This was published in the following publications on 04.09.2013:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem żegnamy zmarłą w dniu 1 września 2013 roku naszą byłą pracownicę, ostatnio emerytkę</p>
<h4>śp. Wiesławę Walkowiak</h4>
<p>Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd Spółki, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” oraz Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Inowrocławiu</p>

Z głębokim żalem żegnamy zmarłą w dniu 1 września 2013 roku naszą byłą pracownicę, ostatnio emerytkę

śp. Wiesławę Walkowiak

Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd Spółki, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” oraz Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Inowrocławiu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Mamuś tęsknię.


12yrs

Image chosen by user

Kochamy Cie Mamo


12yrs

Image chosen by user

Paulina


12yrs

Image chosen by user

Łukasz


12yrs

Image chosen by user

W sercu moim.


12yrs

Image chosen by user

Izabela Maniewska


12yrs

Image chosen by user
<p>Mamo</p> <p>Dziękujemy Tobie Mamo za to,że zawsze w nas wierzyłaś , wspierałaś . I za to że, Mariusza traktowałaś jak własnego syna, prawdziwego syna, do którego zawsze mogłaś się zwrócić w potrzebie lub po prostu ot tak , pogadać:) Tak bardzo nam Ciebie brakuje...bardzo :(</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś</p> <p>Przypominają mi się ostatnie dni Twojej choroby...Nie miałaś już siły mówić Mamuś...Martwiłaś się o mnie.. A ja przez łzy uśmiechałam się do Ciebie. Podziękowałaś mi za opiekę a ja tak mocno Ciebie przytuliłam. Wiem,że się bałaś ale byłam przy Tobie. To wszystko co mogłam dla Ciebie zrobić, to tak wiele ale wciąż za mało Mamusiu...</p>


12yrs

Image chosen by user

Mama kochana


12yrs

Image chosen by user

Alicja


12yrs

Image chosen by user

Kochana moja


12yrs

Image chosen by user

Mamuś kochamy Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

Brakuje mi naszych rozmów


12yrs

Image chosen by user

Pamiętamy. Alicja


12yrs

Image chosen by user

Pusto.


12yrs

Image chosen by user

Mamuś kochamy Ciebie.


12yrs

Image chosen by user

Dla Twojej Mamusi. Alicja


12yrs

Image chosen by user

Izuś, dla Twojej Mamuni.​Alicja


12yrs

Image chosen by user

Ciągle w sercu naszym.


12yrs

Image chosen by user

Tęsknię


12yrs

Image chosen by user

Mama najukochańsz​a


12yrs

Image chosen by user
<p>Dla Ciebie</p> <h6>Koleda dla nieobecnych ...</h6> <blockquote> <p style="text-align:center"><br /><em>A nadzieja znów wstąpi w nas,</em><br /><em>Nieobecnych pojawią się cienie.</em><br /><em>Uwierzymy kolejny raz,</em><br /><em>W jeszcze jedno Boże Narodzenie.</em><br /><em>I choć przygasł Świąteczny gwar,</em><br /><em>Bo zabrakło znów czyjegoś głosu.</em><br /><em>Przyjdź tu do nas i z nami trwaj,</em><br /><em>Wbrew tak zwanej ironii losu.</em><br /><em>Daj nam wiarę, że to ma sens,</em><br /><em>Że nie trzeba żałować przyjaciół.</em><br /><em>Że gdziekolwiek są dobrze im jest,</em><br /><em>Bo są z nami choć w innej postaci.</em><br /><em>I przekonaj, że tak ma być,</em><br /><em>Że po głosach tych wciąż drży powietrze,</em><br /><em>Że odeszli po to by żyć.</em></p> <p style="text-align:center"><em>I tym razem będą żyć wiecznie...</em></p> <p style="text-align:center">Kocham Cię Mamo</p> </blockquote>


12yrs

Image chosen by user

Kocham, tęsknię.


12yrs

Image chosen by user

Mamuś


12yrs

End of content

No more pages to load