Wiesława Walkowiak

This was published in the following publications on 04.09.2013:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem żegnamy zmarłą w dniu 1 września 2013 roku naszą byłą pracownicę, ostatnio emerytkę</p>
<h4>śp. Wiesławę Walkowiak</h4>
<p>Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd Spółki, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” oraz Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Inowrocławiu</p>

Z głębokim żalem żegnamy zmarłą w dniu 1 września 2013 roku naszą byłą pracownicę, ostatnio emerytkę

śp. Wiesławę Walkowiak

Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy szczerego współczucia Zarząd Spółki, Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” oraz Pracownicy Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Inowrocławiu

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Natalia Tomczak


12yrs

Image chosen by user

Łukasz Maniewski


12yrs

Image chosen by user

Paulina Maniewska


12yrs

Image chosen by user

Mariola Kopeć


12yrs

Image chosen by user

Małgorzata Ślusarczyk


12yrs

Image chosen by user

Justyna Tumulska


12yrs

Image chosen by user

Mariola Kopeć


12yrs

Image chosen by user
<p>Mamo</p> <p> Byłaś ze mną przez całe swoje życie.Razem przeżywałyśmy radości i smutki. Byłam z Tobą kiedy byłaś chora. Dziś dziękuję Tobie Mamusiu za wspieranie mnie w trudnych momentach mojego życia .Nauczyłaś mnie wszystkiego co dziś umiem. Nikt i nic nie zastąpi mi Ciebie. Kocham Cię Mamuś* Śpij spokojnie [*] Do zobaczenia*</p> <p>Pogrążona w smutku córka Izabela,ukochany zięć Mariusz,ukochane wnuki Łukasz i Paulina oraz Julita i Karol [*] ====================​​============ </p> <p>Dziękuję Zarządowi Spółki,Komisji Zakładowej NSZZ "SOLIDARNOŚĆ" oraz Pracownikom Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o. w Inowrocławiu za zamieszczony nekrolog.</p>


12yrs

Image chosen by user

Izabela Maniewska


12yrs

Image chosen by user

Alicja Michalak


12yrs

End of content

No more pages to load