Witold Orzanowski

This was published in the following publications on 12.02.2010:
Dziennik Bałtycki

<p><em>„Zamknęły się ukochane oczy. Spoczęły spracowane ręce. Przestało bić kochane serce”</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 lutego 2010 r. odszedł od nas nasz kochany Mąż, Tata i Teść</p>
<h4><strong>Witold Orzanowski</strong></h4>
<p><br />Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 15 lutego 2010 r. o godz. 11.00 w kościele Garnizonowym na Oksywiu.<br />Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu Marynarki Wojennej na Oksywiu przy ulicy Dickmana.</p>
<p>Pogrążona w smutku rodzina</p>

„Zamknęły się ukochane oczy. Spoczęły spracowane ręce. Przestało bić kochane serce”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 8 lutego 2010 r. odszedł od nas nasz kochany Mąż, Tata i Teść

Witold Orzanowski


Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 15 lutego 2010 r. o godz. 11.00 w kościele Garnizonowym na Oksywiu.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 12.30 na cmentarzu Marynarki Wojennej na Oksywiu przy ulicy Dickmana.

Pogrążona w smutku rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Rocznica</p> <p>To już dwa lata,a wydaje się że wczoraj... odkąd nie ma Cię już z nami...Życie przemija ,jednak pamięć o Tobie Wujeczku cały czas jest w naszych sercach.Spoczywaj w pokoju. Smolinscy z dziećmi, Wawrzyniakowie i Pękałowie z dziewczynkami.</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Co robisz tam?</p> <p>Z dnia na dzień<br />w mojej głowie wciąż myśli o Tobie,<br />co robisz tam,<br />czy patrzysz na nas i z życia drwisz?<br />Czy pragniesz w naszych sercach być?</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Co robisz tam?</p> <p>Z dnia na dzień<br />w mojej głowie wciąż myśli o Tobie,<br />co robisz tam,<br />czy patrzysz na nas i z życia drwisz?<br />Czy pragniesz tu być?!<br /></p>


14yrs

Image chosen by user

Zbigniew Orzanowski


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user

Zawsze pamiętam Nina Błonowska


14yrs

Image chosen by user

Zbigniew Orzanowski


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user
<p>Imieniny</p> <p>Wujku, nie ma Cię już z nami tak długo ...<br />Pamięć o Tobie wciąż jest żywa.<br />Spoczywaj w spokoju. Pękałowie, Wawrzyniakowie i Smolińscy, Zdzisiu i Kasia, Krzysiu i Milena. </p>


14yrs

Image chosen by user

Ela i Mietek Pękałowie


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user

Zbigniew Orzanowski


14yrs

Image chosen by user

Grazyna i Andrzej Orzanowscy


14yrs

Image chosen by user
<p>Życzenia Imieninowe</p> <p>Wujku , dziś są Twoje imieniny i wszystkim nam brakuje Ciebie wśród nas - Grażyna, Andrzej, Sławomir i Piotr Orzanowscy z rodzinami.</p>


14yrs

Image chosen by user

Zbigniew Orzanowski


14yrs

Image chosen by user
<p>W DNIU IMIENIN</p> <p>I KOLEJNY DZIEN TWOICH IMIENIN BEZ CIEBIE, ALE JESTES NADAL W NASZYCH SERCACH TATKO.</p>


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user

Piotr i Sławomir Orzanowscy


14yrs

Image chosen by user

Slawomir i Piotr Orzanowscy


14yrs

Image chosen by user

Grazyna i Andrzej Orzanowscy


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user

Smolińscy Wawrzyniak Pękałowie


14yrs

Image chosen by user
<p>Szczególny dzień.</p> <p>Wujeczku, dziś skończyłbyś 90 lat.<br />Wszystkim nam Ciebie brakuje,<br />ale wciąż pamiętamy o Tobie.<br />Śpij spokojnie i czuwaj nad nami.<br />Smolińscy, Wawrzyniakowie i Pękałowie.</p>


14yrs

End of content

No more pages to load