Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Choć tak nagle odszedłeś, wśród nas ciągle żyjesz,
W naszych sercach, Twoje serce bije."

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 lutego 2008 r. zginął śmiercią tragiczną nasz najukochańszy Zięć i Szwagier

Śp. Robert Nowicki
lat 30

Pogrzeb wraz z mszą świętą odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 w Kościele Zmartwychwstania Pańskiego przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w smutku
Teściowie z Synem

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Synku Ukochany... W ten smutny dzień... Wszystkich Świętych... Bądź blisko Boga i wszystkich Świętych... Zasługujesz , by przy Nich być... A ja...mogę zapalić tylko światełka *** Mej wiernej miłości i nadziei *** Z myślą , że Jesteś dzisiaj szczęśliwy... Kocham Ciebie całym matczynym serce... ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** K.C.S.C.S ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** 20-ty październik... To kolejny 164 -ty miesiąc... Bez Ciebie Synku... Tyle wspomnień... Po Tobie zostało... A w mym sercu,ogromny żal... Smutek,ból,tęsknota i łzy... A Ty Robercie śpisz... Światełka mej wiernej miłości... Zapalam dla Ciebie Kochany ******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** K.C.S.C.S. ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀❤️☀❤️☀❤️☀❤️ W dniu tak smutnym jak dzisiaj... " Dzień Dziecka Utraconego"... Zapalam Tobie Robercie,światełka mej wiernej miłości i nadziei... W moim sercu Byłeś ,Jesteś i Będziesz... Śpij mój Synku Ukochany******* ❤️☀❤️☀❤️☀❤️☀❤️ Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Dzisiaj Twoje ziemskie urodziny... Piękna pogoda...też taka była ...jak 44 lat temu Przyszedłeś na świat... Tyle radości było...a dzisiaj smutek i łzy... Czy wspomnienia ,to wszystko ? ....nie ! Ty Powinieneś Żyć Robercie !!! I Spełniać swoje marzenia ... W ten smutny dzień zapalam Tobie Synku... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Bądź dzisiaj radosny z dziadkami ,ciocią i wujkiem... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ *** SMUTNO I ŹLE *** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** W ostatnim dniu sierpnia... Zapala Tobie Robercie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Śląc do Ciebie , w tym deszczowym dniu***** Śpij mój na zawsze ,Ukochany Robercie [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ `` ŚWIATEŁKA PAMIĘCI... DLA CIEBIE ROBERCIE... OTULONE MĄ MIŁOŚCIĄ ... I NADZIEJĄ NA ZAWSZE******* KOCHAM CIEBIE BEZ GRANIC******* ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ `` TWOJA MAMA

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Tęsknota przeplatana bólem ,żalem ,łzami... To wszystko co teraz mam... Najważniejsze jest moje serce... Jesteś w nim do końca mego życia... Robercie mój na zawsze ukochany... Światełka miłości z nadzieją... Zapalam Tobie mój Aniołku w niebie... ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak długo nie paliłam Tobie Robercie,wirtualnych lampek pamięci... Ty wszystko widzisz Kochany Synku... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie ....tam wysoko *************** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Zapalam Tobie Robercie Ukochany... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Z myślą , że Jesteś z nami... Kochać Ciebie nigdy nie przestanę... Śpij moje serce ukochane... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** K.C.S.C.S. ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Majowe ,słoneczne światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie mój na zawsze Synku Ukochany************ Moje serce jest w Twoim sercu........ ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie , każdy dzień bez Ciebie... To smutek i żal...tęsknota i ból...cierpienia i wspomnienia... To wszystko za mało... :( Śpisz tam wysoko... :( Tylko nadzieja pozwala mi żyć... Światełka mej wiernej miłości i nadziei ... Ślę do Ciebie Synku Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
(`❤️*•.¸ (`*•❤️.¸ ¸.•*´) ¸.❤️•*´) `````A L L E L U J A ```````` (`❤️*•.¸ (`*•❤️.¸ ¸.•*´) ¸.❤️•*´) Synku Kochany,raduj się w tym pięknym dniu Wielkanocnym... Bądź szczęśliwy z wszystkimi zmarłymi ,którymi się otaczasz...A ja mogę tylko tęsknić za Wami i żyć wspomnieniami... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie ,do Twoich dziadków,Matki chrzestnej i wujka Eugeniusza**********​​*************** (`❤️*•.¸ (`*•❤️.¸ ¸.•*´) ¸.❤️•*´) `````A L L E L U J A '``````` (`❤️*•.¸ (`*•❤️.¸ ¸.•*´) ¸.❤️•*´) Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Ciszą przytulam Twój oddech... delikatny i ciepły... Ciszą przywołuję Twój uśmiech... Który rozdajesz... ... pytając...jak mam odnaleźć CIEBIE ? I w tej ciszy tkwię... Smutne światełka , pełne miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Mój Aniołku*** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** 13 lat...długich lat... (w tym- 4746 dni , 678 tygodni ,156 miesięcy ) Życie Twoje Robercie... To piękna nić, tkana z miłością przez lata... W niej nadzieje ,marzenia ,plany... Więc dlaczego nić Twego życia... Została tak okrutnie zerwana...DLACZEGO SYNKU ??? Pozostał żal...ból...​cierpie​nie...​tęsknota,do końca mego życia... Śpij mój Synku...snem Aniołka...Śpij... Światełka mej wiernej miłości i nadziei w tym okrutnym dniu... Ślę do Ciebie Robercie Ukochany******* ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️ SYNKU UKOCHANY ❤️ Tylko takie serca ...przesyłam do Ciebie... W mym sercu Jesteś na zawsze ❤️❤️❤️ Pamiętam jak 13 lat temu ,wysłałam Tobie Robercie... SMS z życzeniami...Byłeś wówczas w górach... A potem...............​​..!!! Światełka ślę do Ciebie Ukochany...NA ZAWSZE******* ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️ ŚPIJ MOJE SERCE ❤️ Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak bardzo za Tobą tęsknię... Synku Kochany...niech chcę Ciebie budzić ze snu... Nie umiem inaczej żyć... Światełka mej gorącej miłości i nadziei... Ślę tam wysoko...niech ogrzeją Twoje Serce (*)(*)(*) ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak bardzo za Tobą tęsknię... Synku Kochany...niech chcę Ciebie budzić ze snu... Nie umiem inaczej żyć... Światełka mej gorącej miłości i nadziei... Ślę tam wysoko...niech ogrzeją Twoje Serce (*)(*)(*) ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Niedzielne światełka miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Robercie... Dziękuję że Byłeś z nami .... W myślach naszych i wspomnieniach... Kocham Ciebie Synku z całych matczynych sił... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie Kochany... Ślę Bożonarodzeniowe światełka... Mej miłości i nadziei... Niech nigdy nie gasną... A ich blask niech świeci Tobie.. W tej dalekiej podróży wieczności**********​​**** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** DLACZEGO TY ? ** TWOJA MAMA

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ** SYNKU KOCHANY ** SZCZĘŚCIE NADAJE SENS ŻYCIA. SYNKU ,TY JESTEŚ JUŻ SZCZĘŚLIWY... LECZ W ŚWIECIE WIECZNOŚCI... JESTEŚ TAK BLISKO,W TYM MAGICZNYM DNIU... WIGILII I ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA... A NA CIEBIE CZEKA ...NAKRYCIE NA SIANKU... PRZYJDŹ DO NAS ROBERCIE...PRZYJDŹ..​​. RADUJ SIĘ Z ANIOŁAMI ...DZIADKAMI ,CIOCIĄ I WUJKIEM... ŚWIATEŁKA MEJ WIERNEJ MIŁOŚCI I NADZIEI.. DLA CIEBIE MÓJ KOCHANY******* ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • ☘️ • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ *** K.C.S.C.S. *** Synku , od dwóch lat...to samo...brak słów ! TWOI RODZICE

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie odliczam każdy miesiąc bez Ciebie... Wczoraj był to 154- ty ...tak samo smutny , jak poprzednie... Synku chcę Ciebie spotkać ,przytulić, porozmawiać... Niestety ,realia są inne... Pozostało żyć w tęsknocie ,żalu bólu i łez ... Kochać Ciebie nigdy nie przestanę... Światełka mej miłości i nadziei******* Ślę tam wysoko....do Ciebie... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** K.C.S.C.S. ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** **SYNKU UKOCHANY** Tylko w moim sercu... Jest wspomnień kraina... W nim zapisane są chwile... Które los zatrzymał... Robercie,trudno jest żyć wspomnieniami ! Tylko moja pamięć ,miłość i nadzieja... Jest w promykach światełek ,które ślę do Ciebie******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** ** DLACZEGO TY ? ** TWOJA MAMA

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️**❤️**❤️**❤️**❤️**​​❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Coraz bliżej do Ciebie Robercie ... Lecz ciągle daleko... Wcześniej nie wierzyłam... Że można tęsknić za śmiercią... Niedzielne , smutne światełka miłości i nadziei... Ślę tam daleko**************​​********* ❤️**❤️**❤️**❤️**❤️**​​❤️ **** KOCHAM I TĘSKNIĘ **** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ *** ANIOŁKU *** Wieczorne światełka zapalam... Na ten smutny wieczór listopada... Śpij Aniołku w tym dalekim , lepszym Świecie... Gdzie ponoć ,tylko radość i miłość istnieje... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️ ** PAMIĘTAM ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

End of content

No more pages to load