Robert Nowicki

This was published in the following publications on 19.02.2013:
Express Bydgoski

Tęsknota otulona ciszą... Łzy kapią spod powiek... Bez Ciebie Robercie, tak trudno żyć... A serca nasze wiecznie w żałobie...

W piątą rocznicę śmierci Naszego Ukochanego Syna, Brata, Szwagra i Wujka

śp. ROBERTA NOWICKIEGO

Odprawiona zostanie w intencji Zmarłego msza św. w dniu 20 lutego br. o godz. 18.00 w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Bydgoszczy. Prosimy o modlitwę i chwilę zadumy

Rodzice i Siostra z Rodziną

Nasz żal, ból i smutek nie przeminie nigdy.

Beach

„Nie da się skleić serc złamanych
Nie można nagle przestać kochać
Gdy Ty odszedłeś... pustka pozostała
A pamięć o Tobie... to dla nas nadzieja”

W dziesiątą rocznicę,
jak odszedł w krainę ciszy,
Nasz Ukochany i Niezastąpiony Syn, Brat,
Szwagier i Wujek

ś+ p
Robert Nowicki

Za spokój duszy Roberta zostanie odprawiona
w dniu 20 lutego br. o godz. 18.00
msza św. w parafii pw. Zmartwychwstania Pańskiego
przy al. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
w Bydgoszczy.

Rodzice i Siostra z Rodziną

„Radość minęła szybko... ból jest wieczny”

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
(*)(*)(*) MÓJ KOCHANY ANIOŁKU....​DLACZEGO SYNKU TY ? K.C.S.B.M. NA ZAWSZE (*)(*)(*) TWOJA MAMA


9yrs

Image chosen by user
(*)(*)(*) TO NIE TAK MIAŁO BYĆ, NIE TAK SYNKU KOCHANY... KOCHAŁEŚ ŻYCIE I TAK SZYBKO JE STRACIŁEŚ... DLACZEGO MÓJ KOCHANY TY ??? (*)(*)(*) TWOJA MAMA


9yrs

Image chosen by user
(*)(*)(*) SYNECZKU KOCHANY, 103 MIESIĄCE BEZ CIEBIE....W ŻALU,SMUTKU,​TĘSKNOCIE I TE ŁZY... DLACZEGO TY ? K.C.S.B.M. NA ZAWSZE (*)(*)(*) TWOJA MAMA


9yrs

Image chosen by user
(*)(*)(*)***​************​************​******(*)(*)​(*) SYNKU,​DZISIAJ TWOJE 39 URODZINY... DLACZEGO PALĘ ŚWIECE I KWIATY,LECZ JUŻ NA GROBIE...​GDZIE JEST TORT DLA CIEBIE...​SYNKU MÓJ ANIELE ....KOCHAM Z KAŻDYM DNIEM MOCNIEJ... (*)(*) TWOJA MAMA


9yrs

Image chosen by user
(*)(*)(*) JESTEŚ MOJĄ GWIAZDĄ NA NIEBIE I SŁOŃCEM W MYM SERCU...​KOCHAM CIEBIE SYNKU NA ZAWSZE... (*)(*)(*) TWOJA MAMA


9yrs

Image chosen by user
(*)(*)(*) SYNKU KOCHANY,JAK DALEJ ŻYĆ...GDY CIEBIE CIĄGLE BRAK...​KOCHAM I ZAWSZE TAK BĘDZIE... (*)(*)(*) TWOJA MAMA


9yrs

End of content

No more pages to load