Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
+♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Nowy tydzień się zaczyna... Jaki będzie,na pewno smutny... Robercie światełka mej wiernej miłości i nadziei*** Ślę do Ciebie Aniołku w Niebie******* Pociesz Twoją matkę chrzestną... W dniu jej urodzin... Kocham Ciebie Synku,tak mocno jak potrafię... +♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Twoja mama

B.J.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Mój Synku Ukochany... Tak szybko mijają miesiące... Dzisiaj mija 186 miesiąc,kiedy nas Opuściłeś******* Wracają z dwojoną siłą,przykre wspomnienia******* Tyle łez wylanych,,,A Ty tak daleko******* Robercie kiedy się spotkamy ???? Daremne me pytania,bo brak odpowiedzi... Bo Ty Jesteś w Niebie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam i posyłam do Ciebie******* Śpij moje Serce Ukochane******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* Odszedłeś z tego świata... Ale nigdy nie pozwolę Tobie... Opuścić mego serca... Kocham Ciebie Robercie... i zawsze tak będzie... Wirtualne pełne mej miłości i nadziei******* Światełka zapalam i ślę do Ciebie***tam daleko******* Pokój Twej Duszy ******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *SYNKU UKOCHANY* TWOJA MAMA

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ ** MÓJ ROBERCIE ** Wieczność nie zamknęła... Przed nami bramy... Nadejdzie chwila... Gdy znów się spotkamy.... Czekam Synku ,kiedy to się stanie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu posyłam******* Tam do dalekiego,lepszego Świata******* Tęsknię za Tobą Ukochany******* ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦​​̮̑ɜܓ ******* K.C.S.C.S.******* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Piątkowe światełka zapalam******* Tobie Syneczku Ukochany******* Ciesz się życiem wiecznym******* Gdzie dobro i miłość istnieje******** A ja w cichej modlitwie***********​​***** Tulę Ciebie Robercie do serca mego**** ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Znowu mnie tutaj nie było... Ty wiesz dlaczego Synku... Ale moje serce jest przepełnione ... Miłością i nadzieją ... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* Bądź szczęśliwy w tym dalekim i lepszym świecie A ja muszę czekać i płakać... Pomóż swojemu tacie...proszę... ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦​̮̑ɜ​ܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ *ROBERCIE UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

⭐❤️+⭐+❤️⭐ * SYNKU * BÓL...NIE JEDNOCZY LECZ STAJE MIĘDZY NAMI... A POTEM KARMIMY NASZĄ PRZYSZŁOŚĆ... ZABLIŹNIONYMI RANAMI ....... ŚWIATEŁKA I CICHY SZEPT MODLITWY DLA CIEBIE UKOCHANY****** ⭐❤️+⭐+❤️⭐ * ROBUNIU * TWOJA MAMA

B.J.


2yrs

Image chosen by user
++.♨.❤️♨+.♨.❤️♨ ++ ** MÓJ ROBUNIU ** Wtorkowe... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie Syneczku Ukochany******* A Twoją Duszę,otulam modlitwą******* Ty wiesz Synku,czego pragnę... Byłeś i Jesteś moją miłością na zawsze... ++.♨.❤️♨+.♨.❤️♨ ++ ** MÓJ UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
++.♨.❤️♨+.♨.❤️♨ ++ ** MÓJ ROBUNIU ** Wtorkowe... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Ślę do Ciebie Syneczku Ukochany******* A Twoją Duszę,otulam modlitwą******* Ty wiesz Synku,czego pragnę... Byłeś i Jesteś moją miłością na zawsze... ++.♨.❤️♨+.♨.❤️♨ ++ ** MÓJ UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Synku...każdy 20-ty ...to trauma... Wszystko wraca...smutno mi i łzy... To już 185 miesiąc******* Miesiąc bólu,tęsknoty,​wspom​nień i żalu... Dlaczego Synku to Ciebie spotkało ? To nie ta kolejność odejścia... Ty powinieneś ŻYĆ...!!! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Posyłam Tobie Robercie...tam daleko,do lepszego Świata******* Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨ * MÓJ ROBERCIE * "Ci co odchodzą, wciąż z nami są, I żyją sobie obok nas... Patrzą z miłością na nasze dni... Czasem się śmieją przez łzy... Co tu jest jawą, co snem? Kto tu istnieje, kto nie ?..." To prawda Synku Ukochany... Ty wszystko widzisz... Smutne światełka zapalam******* Tobie Robuniu ...niech zawsze się tlą... Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę******* Przywitaj Kochaną Basieńkę ******* ♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨ * MÓJ ROBERCIE * Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
**❤️*෴*☀️*෴*❤️** ** SYNKU UKOCHANY ** Dziś jeszcze widzę Twoje mądre oczy... I słyszę Twój głos, zawsze czuły... Byłeś dla mnie najwierniejszym przyjacielem... Teraz już tylko wspomnienia i łzy... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam ******* Śpij Mój Aniołku w ciszy wiecznej******* **❤️*෴*☀️*෴*❤️** ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
*❤️✺❤️✺❤️✺❤️* * MÓJ ROBERCIE * Zabrałeś radość i nadzieję... Zostawiłeś smutek i tęsknotę... Kocham Ciebie Synku na zawsze... Światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam******* Śpij moje serce ukochane******* *❤️✺❤️✺❤️✺❤️* * MÓJ ROBERCIE * Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
**♥️+♥️+♥️+♥️+** *SYNKU UKOCHANY* Z nowym tygodniem... Światełka zapalam******* Tobie Robercie Ukochany******* Jak tam Tobie jest ? Czy Jesteś szczęśliwy ? Wiem,że nie otrzymam odpowiedzi... Lecz kiedyś będziemy razem... Kocham Ciebie Synku całym sercem :( :( :( **♥️+♥️+♥️+♥️+** *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
**♨️❤️❀ *•❀❤️♨️** ** NASZ ROBERCIE ** Tak mi smutno bez Ciebie :( Tęsknię za Tobą z każdym dniem więcej :( Płaczę za Tobą*** otrzyj me łzy :( Pomóż nam Kochany Synku :( Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robuniu ******* Śpij i Śnij nasz Aniołku Ukochany ******* **♨️❤️❀ *•❀❤️♨️** ** NASZ ROBERCIE ** Twoi rodzice

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
+❤️♨️❤️+❤️♨️❤️+ ** MÓJ ROBERCIE ** "Tylko miłość potrafi zatrzymać czas ..." ( J. J. Rousseau ). To prawda Syneczku Ukochany... Jesteś i Będziesz w mym sercu na zawsze... Kocham Ciebie ,całym matczynym sercem... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Do Ciebie ślę mój Aniołku Ukochany******* +❤️♨️❤️+❤️♨️❤️+ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Pod powiekami łez brakuje... Tęsknota dręczy...wszystko smuci... W sercu Twój obraz się maluje... Bo miłość i piękno, w Niebie istnieje... Syneczku miesiące mijają...lata... A Ty wciąż tak daleko... A ja z każdym miesiącem...coraz bliżej Ciebie... Kocham Ciebie i tęsknię już 184-miesiące :( :( :( Myślę że spełniasz swe marzenia... Bo widzę Twój uśmiech na twarzy Światełka zapalam******* Mej wiernej miłości i nadziei******* I ślę do Ciebie Robercie Ukochany******* Tulę Ciebie w mych ramionach i płaczę... ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*​​۩۩۩*** ❤️ROBERCIE UKOCHANY❤️ Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
☼+ ❤️*** ❤️*** ❤️ +☼ ***MÓJ ROBERCIE *** Twoje odejście na zawsze*** (*) `zostawiło*** (*) `Wielką Pustkę i Tęsknotę*** (*) `W sercach naszych*** Bo bardzo Ciebie Kochamy***** Światełka mej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam******* Śpij i Śnij mój Aniołeczku******* ☼+ ❤️*** ❤️*** ❤️ +☼ ***MÓJ ROBERCIE *** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♥️*♥️*♥️*♥️*♥️*♥️ *ROBCIU UKOCHANY* W ten upalny dzień... Zapalam Syneczku ******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Wraz z modlitwą ******* Dla Ciebie mój Ukochany******* Śpij snem Aniołka******* A ja czekam na nasze spotkanie... ♥️*♥️*♥️*♥️*♥️*♥️ *ROBCIU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
*❤️⭐❤️+*+❤️⭐❤️* *ROBCIU UKOCHANY* Na ten ostatni dzień maja... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku posyłam******* Z każdym dniem,jestem bliżej Ciebie... Kochać Ciebie nigdy nie przestanę... *❤️⭐❤️+*+❤️⭐❤️* *ROBCIU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
_________ )) _________((( ________ /░\\ ________/░░\\ _______ \░)░// ________[][][] ______ [░ ⋰⋱ ░] ______ [░ ⋰⋱ ░] ______ [░ ⋰⋱ ░] _____❤️*•..__..•*❤️ _____❤️*•..__..•*❤️ `•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•°*✿*°•`` *******MÓJ NA ZAWSZE******* Jesteś wciąż , Jesteś ze mną W uśmiechu, we wspomnieniu... We łzach i pod bzami... Jesteś moim kochaniem... W sercu, w głowie, w mówieniu W myślach , w każdym oddechu. w każdym cichym westchnieniu Jesteś dzisiaj ...w Dniu Matki... Przytulić Ciebie nie mogę... Nadrobię,kiedy się spotkamy... Robercie kiedy to nastanie ??? Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Syneczku zapalam******* Otrzyj moje łzy...ciężkie jak głaz******* `•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•°*✿*°•`` *******MÓJ NA ZAWSZE******* Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
❀`❤️❀++❀`❤️❀++❀`❤️❀ ***ROBERCIE UKOCHANY*** Syneczku,dzisiaj mija 183 - miesiąc ******* Jak Zginąłeś w górach ******* DLACZEGO SYNKU TY***DLACZEGO ROBERCIE TY**** Poznałam co to gorycz,ból,żal,​cier​pienie ,tęsknota i te codzienne łzy******* Pozostawiłeś pustkę i niezatarte wspomnienia***** Zawsze tak będzie,aż do Naszego Spotkania.... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robuniu zapalam****** Śpij ,mój Aniołku***w tym lepszym Świecie******* Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę.. Gdy Serce Twoje ,przestało Bić******* Tak trudno matce dalej żyć******* ❀`❤️❀++❀`❤️❀++❀`❤️❀ ***ROBERCIE UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️ *SYNKU UKOCHANY* Robercie zapalam Tobie******* Światełka mej miłości i nadziei******* Za kilka poprzednich dni******* I na dzisiejszy dzień******* Smutne dni i tęsknota******* Tym żyję każdego dnia ******** Kocham Ciebie z każdym dniem więcej******* ❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️ *SYNKU UKOCHANY* Tyle łez wypłakanych... Tyle zdań wypowiedzianych... A Ty Robuniu,ciągle tak daleko... Wróć proszę do Twej mamy... Kochałam,Kocham i Kochać będę... Światełka i modlitwy******* Dla Ciebie mój Ukochany******* Śpij w tym pięknym Świecie******* ❤️♨♨❤️♨♨❤️♨♨❤️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.


3yrs

End of content

No more pages to load