Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** I znowu ta okropna środa... Znowu powracają tragiczne wspomnienia... Robercie mój Kochany...dlaczego to Ciebie spotkało ? Ile jeszcze łez,będzie wylanych... Nie potrafię inaczej....wybacz mi Synku... Światełka mej wielkiej miłości i nadziei... ślę do Ciebie mój Ukochany....******* ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY **

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Moje dziecko ukochane... Serce moje łzami zalane... Co mam Tobie życzyć... W tak pięknym dniu ...DNIU DZIECKA... Raduj się tam daleko...jak kiedyś na ziemi... Ja Robercie ,będę wspominać , jak było pięknie kiedyś .. Kocham Ciebie całym matczynym sercem.. Światełka z głębi serca...ślę do Nieba...żyjąc nadzieją... s♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤​​️♣ ** ROBERCIE...K.C.C.M.​​S. ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Robercie,wiem że już nie Przyjdziesz do mnie z bukietem kwiatów ..., szczerymi życzeniami ..i z Twoim uśmiechem... tak mi Ciebie brakuje...tak mi smutno...:( Ja tylko mogę zapalić światełka mej miłości i nadziei...,że kiedyś , nas czas połączy...tylko kiedy ? ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY ***

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** ... Dziecko to słońce i radość... Dziecko to największy skarb..... Gdy zbyt szybko zgaśnie jego płomień.... Nasze serca ogarnia rozpacz, smutek i żal.... Z każdym dniem boli bardziej..... Robercie ,zapalam niedzielne światełka mej miłości i nadziei ...pragnąc ,że dotrą do Ciebie... ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ***** K.C.S.B.M. NA ZAWSZE ***** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Kolejny smutny miesiąc - 147 ********* kiedy nas Opuściłeś... Utulony snem wiecznym...​Spoczywa​sz w ciszy.... Robercie,serce Twe , z serc naszych wyrwane... na zawsze ból ,żal,tęsknota ....zostanie... Synku ,zapalam światełka mej miłości i nadziei dla Ciebie Kochany*************​​****************** ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** K.C.S.B.M. ** TWOI RODZICE

B.J.N.


6yrs

♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** W nowym tygodniu ,zapalam Tobie Robercie światełka mej miłości i nadziei... Wiem,że kiedyś znowu będziemy razem... Będziemy wówczas radośni i szczęśliwi... tak jak kiedyś.... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


6yrs

♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** W nowym tygodniu ,zapalam Tobie Robercie światełka mej miłości i nadziei... Wiem,że kiedyś znowu będziemy razem... Będziemy wówczas radośni i szczęśliwi... tak jak kiedyś.... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY **

B.J.N.


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Zapalam Robercie wirtualne znicze... a one niech ogrzeją Twoje serce...radością w życiu wiecznym...i otulone moją miłością********** Kochałam...Kocham...​​i Kochać będę CIEBIE... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** NA ZAWSZE MÓJ **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** ANIOŁKU KOCHANY ** Otulam Ciebie Robercie,ciepłem mego serca... Tęskniąc za Tobą z każdym dniem więcej... Ile jeszcze łez mam wylać...by spotkać Ciebie wreszcie... Światełka mej wiernej miłości ,ślę do Ciebie Synku... a one niech zawsze się palą ***** ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** ANIOŁKU KOCHANY **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Gdzie Jesteś mój Synku... Po tamtej stronie życia,nagle się Znalazłeś... Śmierć nam Ciebie ,znienacka zabrała... Z życia Cię wyrwało...DLACZEGO TY ?... Światełka mej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Robercie..... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY ** Wtorkowe ,światełka mej miłości i nadziei... ślę do Ciebie Robercie Kochany... Śpij mój Aniołku w świecie wiecznej radości.... Kochałam..Kocham...​​Kochać będę na zawsze... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Wszystko kiedyś było inne... Zrozumiałe ,radosne , szczęśliwe... W jednej sekundzie ,świat się dla mnie zmienił... Nigdy nie powrócą ,te piękne lata... Pozostał smutek ,ból ,cierpienie... Robercie Kochany ...światełka mej miłości i nadziei...ślę do Ciebie mój Kochany... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Mój żal jest z każdym dniem większy... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem... Teraz tylko we mnie, nadzieja trwa... Światełka mej nadziei i miłości ślę do Ciebie Robercie... Kocham całym sercem i zawsze tak będzie... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
☀️++☀️++☀️++☀️++☀️ ** SYNKU UKOCHANY ** Znowu,kolejna środa... Znowu, łzy i westchnienia... Znowu ból i żal... Znowu pytanie DLACZEGO ? Światełka mej miłości ,wiary,tęsknoty i nadziei dla Ciebie Robercie,SYNKU UKOCHANY... niech ogrzeją Twoją Duszę... ☀️++☀️++☀️++☀️++☀️ ** SYNKU UKOCHANY **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
☀️++☀️++☀️++☀️++☀️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie ,to co było piękne... Już nigdy nie wróci... Pozostały wspomnienia i wielka tęsknota... Ty już Jesteś w tym lepszym świecie... A ja do Ciebie ciągle idę...czekam na to spotkanie.. Zapalam moje światełka wielkiej miłości... i bólu ...ze łzami w oczach...tęsknoty... ☀️++☀️++☀️++☀️++☀️ **KOCHAM CIEBIE**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿ ** MÓJ UKOCHANY ROBERCIE** Jeszcze tylko raz zobaczyć Twoją Kochaną Twarz... Jeszcze jeden raz! Jeszcze tylko raz ,usłyszeć szalony serca głos... Twój głośny,serdeczny śmiech... A potem – wielką ciszę... A potem -znowu pozostanie noc ... I czekanie na sen ... I na Ciebie Robercie... w tym śnie ... Światełka mej miłości,ślę do Ciebie mój Aniele Stróżu... ✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿+++✿ ❤️✿ ** K.C.S.C.S. **

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Ostatnie w tym miesiącu,zapalam światełka mej wiernej pamięci,nadziei,​tęs​knoty dla Ciebie mój Robercie...Aniołku Ukochany... A ich blask ,niech ogrzeje Twą Duszę... Kiedyś Miałeś plany na majówkę... Bądź tam radosny z naszymi bliskimi... A ja...? ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie,światełka na dobranoc...dla Ciebie mój Aniołku... Dziękuję kolejny raz,że nam Pomogłeś ... Czy ja pozwalam Tobie zasnąć Synku ? Czy moje łzy , nie budzą Ciebie ? Tak mi ciężko,każdego dnia... Wróć proszę do nas...proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ ** Z KAŻDYM DNIEM** **KOCHAM BARDZIEJ**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Zapalam Tobie Robercie sobotnie ,smutne ,światełka pamięci i pragnę ,by dotarły do Ciebie... ogrzewając Twoje serce ,moją miłością... Tak za Tobą tęsknię...Wróć proszę... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **KOCHAM CIEBIE**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️+❤️+❤️+❤️+❤️+❤️+❤️ ❤️* SYNKU UKOCHANY *❤️ Bo choć życie jest smutne, trzeba mieć nadzieję Że i ... dla mnie,dzień też przyjdzie.... wśród słońca promieni... I ten smutek w głębi duszy... W blask perły przemieni....tak bym chciała Robercie... Światełka pełne mej miłości...i nadziei... niech nigdy nie gasną... ❤️+❤️+❤️+❤️+❤️+❤️+❤️

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Wtorkowe,smutne światełka mej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie Robercie... Śpij i Śnij mój na zawsze Aniele... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **JESTEŚ W MYM SERCU**

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️+☀❤️+☀❤️+☀❤️ ☀SYNKU UKOCHANY☀ Dlaczego tak się w życiu dzieje? Raz wierzysz... Raz tracisz nadzieję.. Śmieję się,a potem lecą mi łzy.. Siedzisz spokojna ,a później jesteś zła... I tak jest ze mną każdego dnia... Widząc jak szybko biegnie czas... Już 146 miesięcy mija, a Ty ciągle tak daleko... Robercie Kochany... Światełka mej miłości i nadziei,ślę tam wysoko... Do Ciebie Synku ******** ❤️+☀❤️+☀❤️+☀❤️ K.C.S.B.M. na zawsze***********

Twoja mama


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Wiem dobrze,że nie Przyjdziesz już do mnie... Tylko ja do Ciebie... Kiedy to będzie ?....? Tak bardzo pragnę Twojej obecności... Synku....Ukochany... Światełka mej pamięci i modlitwy Ślę do Ciebie ROBERCIE... ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU K.C.C.S.**

Twoi rodzice


6yrs

Image chosen by user
❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY** Robercie Kochany... dzisiaj Twoje imieniny... Już trzynasty raz ,tam daleko... Jakie mam złożyć życzenia ? Tylko radości...w tym dalekim świecie... i by moje łzy ,nie budziły Ciebie... Światełka mej miłości... Zapalam Tobie ROBERCIE******* ❤️♨️❤️♨️❤️♨️❤️♨️ **SYNKU UKOCHANY**

Twoja mama


6yrs

End of content

No more pages to load