Robert Nowicki

This was published in the following publications on 25.02.2008:
Express Bydgoski

"Odszedłeś tak nagle
że ani uwierzyć, ani się pogodzić."

Dnia 20 lutego 2008 r. zginął tragicznie nasz jedyny i najukochańszy Brat, Szwagier i Ojciec Chrzestny

Śp. Robert Nowicki
żył tylko 30 lat

Nigdy Cię nie zapomnimy, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze.

Pogrzeb wraz z mszą św. odbędzie się dnia 26 lutego 2008 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy Al. St. Kard. Wyszyńskiego w Bydgoszczy.

Pogrążeni w żalu i rozpaczy
Siostra z Mężem i Córką

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Moje serce otula Ciebie Robercie... Wielką ,miłością , tęsknotą i nadzieją... Nie potrafię żyć bez Ciebie :( Wróć proszę.... Światełka zapalam, w piątkowy dzień...smutny dzień... A Ty Śpisz.........cisza i ............. [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Moje serce otula Ciebie Robercie... Wielką ,miłością , tęsknotą i nadzieją... Nie potrafię żyć bez Ciebie :( Wróć proszę.... Światełka zapalam, w piątkowy dzień...smutny dzień... A Ty Śpisz.........cisza i ............. [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** .............​Tęskno​ta............​. .....jest najdokładniejszym...​​.. ......pomiarem siły miłości...... ......i ta miłość i nadzieja........ ......pozwalają mi żyć,aż do naszego..... ......spotkania...​t​ylko kiedy to będzie...... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę Tobie Robercie na zawsze Ukochany******* [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

[❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** .............​Tęskno​ta............​. .....jest najdokładniejszym...​​.. ......pomiarem siły miłości...... ......i ta miłość i nadzieja........ ......pozwalają mi żyć,aż do naszego..... ......spotkania...​t​ylko kiedy to będzie...... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę Tobie Robercie na zawsze Ukochany******* [❤️][❤️]+++[❤️][❤️] **SYNKU MÓJ ANIOŁKU** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
☀️ ❤️+++☀️ ❤️+++☀️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Robercie dziękuję , że Czuwałeś... Nad Twoją siostrą i szwagrem...dziękuję Synku... A ja w tę słoneczną sobotę ,zapalam Aniołku... Słoneczne światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Kocham Ciebie tak mocno...że brakuje mi słów... ☀️ ❤️+++☀️ ❤️+++☀️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ **SYNKU UKOCHANY*** Robercie,dzisiaj kolejny 20-ty -162 miesiąc... Tyle jest bólu, żalu ,łez w mym sercu :( I pytanie moje...dlaczego Ty Synku ? Co mi pozostało....mieć tylko nadzieję... Kocham Ciebie całym matczynym sercem... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ **SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
☀️ ❤️+++☀️ ❤️+++☀️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** Powiedz mi, proszę, jak tam jest? No wiesz, tam gdzie Jesteś teraz. Czy, tak jak mówią, wszystko Masz...? Czy zawsze Jesteś uśmiechnięty..?. Czy Jesteś tam szczęśliwy ? Bo ja za Tobą ciągle płaczę...Robercie...​​Wróć... Zapalam Tobie Syneczku,światełka mej wiernej miłości.. By nigdy nie zgasły... ☀️ ❤️+++☀️ ❤️+++☀️ ❤️ *** SYNKU UKOCHANY *** TWOJA MAMUŚ

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Niedzielne światełka mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Synku ukochany... Jesteś tak daleko,a ja ciągle czekam... Kocham Ciebie tak mocno i tęsknię za Tobą... ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
`•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•` *** SYNKU UKOCHANY*** To, co śmierć mi zabrała , miłość oddaje we wspomnieniach... To za mało Robercie...stanowczo za mało ! Twoje życie ,w moim sercu żyje ! Kocham Ciebie nad życie ! W cichym szepcie modlitwy...zapalam..​​. Tobie światełka mej wiernej miłości i nadziei******* ********************​​*******************​*​********** `•°*✿*° • °*•✿•*° • °*✿*°•` *** SYNKU UKOCHANY*** TWOJA NA ZAWSZE MAMA

B.J.N.


4yrs

❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Niedzielne światełka mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Synku ukochany... Jesteś tak daleko,a ja ciągle czekam... Kocham Ciebie tak mocno i tęsknię za Tobą... ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ `` ŚWIATEŁKA PAMIĘCI... DLA CIEBIE ROBERCIE... OTULONE MĄ MIŁOŚCIĄ ... I NADZIEJĄ NA ZAWSZE******* KOCHAM CIEBIE BEZ GRANIC******* ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ ⋱⋰ ♥ `` TWOJA MAMA

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** W sierpniowym dniu... Tobie Robercie ,zapalam światełka mej miłości i nadziei... Otulone moim sercem i pamięcią w dzisiejszym dniu... Śpij mój Ukochany Synku , a ja ? ......czekam.... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Słoneczne światełka mej miłości i nadziei.... Ślę do Ciebie Robercie Ukochany... Z każdym dniem jestem,bliżej Ciebie... Wyjdź mi proszę na spotkanie.... By znowu być razem, szczęśliwi na zawsze.... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Prawdziwa miłość nigdy nie umiera... I choć czasem żal i smutek w serce się wdziera, To ona nadal żyje we mnie... Bo kochać tak naprawdę, można tylko raz... KOCHAM CIEBIE ROBERCIE NA WIECZNY CZAS... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Niech nigdy nie gasną... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *** ROBERCIE UKOCHANY *** " Bo śmierć ukochanych... Jest też śmiercią nas samych; Coś w nas umiera.... Żyjemy, ale nic nie jest i nie będzie Tak jak przedtem, Już nie jesteśmy tacy sami ....." To prawda Synku...żyję zupełnie inaczej...:( Me światełka miłości i nadziei każdego dnia... Ślę do Ciebie mój Ukochany na zawsze******* ✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *** K.C.S.C.S *** Twoja mamuś

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Mój skarbie jedyny,tak ciężko żyć bez Ciebie... Moje myśli są zawsze z Tobą...i te gorzkie łzy ... Wiem ,że czuwasz nad nami...to za mało Robercie... Gdzie Jesteś ? Kiedy Ciebie zobaczę...? Teraz pozostało mi zapalać smutne , światełka Mej wiernej matczynej miłości i żyć nadzieją *********** ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoi na zawsze rodzice

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Tęsknota przeplatana bólem ,żalem ,łzami... To wszystko co teraz mam... Najważniejsze jest moje serce... Jesteś w nim do końca mego życia... Robercie mój na zawsze ukochany... Światełka miłości z nadzieją... Zapalam Tobie mój Aniołku w niebie... ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoja mami

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie ,kolejny smutny miesiąc...bez Ciebie...161 - miesiąc.... W bólu,tęsknocie,żalu, wspomnieniach , i w łzach********~~~~~~ Ile jeszcze miesięcy przede mną....muszę żyć tylko nadzieją ... Kiedyś będziemy razem...to wiem.... Zapalam światełka mej wiernej miłości..❤️... nadziei..❤️ Pragnąc , by dotarły do Ciebie ❤️...Aniołku Ukochany❤️ ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** K.C.S.C.S. ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Mój Robercie...moje serce bardzo płacze... Bo nigdy na ziemi Ciebie nie zobaczę... Tak bym chciała Ciebie przytulić... Będę czekać ... Wyjdź mi na spotkanie... Światełka gorące , otoczone moją miłością zapalam... Dla Ciebie Robercie Ukochany***** ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***SYNKU UKOCHANY*** Mój Robercie******* Ile jeszcze łez mam wylać... Byś powrócił do nas ? Na pewno , to też jest Twoim pragnieniem... Nigdy nie pogodzę się z Twoim odejściem...nigdy ! To nie ta kolejność , SYNKU UKOCHANY !!! Zapalam moje światełka wiernej miłości i nadziei na zawsze... ♨️☀️♨️☀️♨️+♨️☀️♨️☀️️ ***TA CISZA BEZ CIEBIE...! *** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Wczoraj upał,dzisiaj deszcz... Serce moje tak bardzo tęskni za Tobą... Kocham Ciebie z całym sercem... Nie potrafię żyć inaczej.... Zapalam światełka mej wiernej miłości i nadziei... Śląc tam wysoko...do Ciebie Aniołku******* ♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** NA ZAWSZE TY JESTEŚ ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** MÓJ ROBERCIE ** Synku w ten upalny wtorek... Zapalam Tobie , światełka mej wiernej miłości i nadziei... pamiętając, również o wczorajszym dniu.... Synku bardzo tęsknię za Tobą....Wróć proszę... Kocham całym matczynym sercem******* ♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Robercie ,tyle dni nie pisałam do Ciebie... Znasz przyczynę ,bo Widziałeś wszystko... Tęskniłam za Tobą i łzy ocierałam... Proszę pomóż mi.... Moją miłością i nadzieją,otulam Twoje serce... Zapalając światełka mej wiernej pamięci... ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** ŚPIJ MOJE SERCE KOCHANE ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Tak długo nie paliłam Tobie Robercie,wirtualnych lampek pamięci... Ty wszystko widzisz Kochany Synku... Światełka mej wiernej miłości i nadziei... Ślę do Ciebie ....tam wysoko *************** ❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ♨♨❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


5yrs

End of content

No more pages to load