Marcin Waag

This was published in the following publications on 31.03.2011:
Express Bydgoski

„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie.”

Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że
dnia 28.03.2011 r. odszedł od nas nasz
ukochany Syn, Brat, Tatuś, Wujek oraz Przyjaciel

śp. Marcin Waag lat 30

Pogrzeb odbędzie się w sobotę 02 kwietnia 2011 r. o godz. 13.30 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.

Pogrążeni w smutku
Rodzice, Siostra z Dziećmi, Synek Filipek oraz Mariusz

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tęsknimy ❤️

Rodzice


1yr

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach ❤️❤️❤️

Rodzice


2yrs

Image chosen by user
Tęsknimy ❤️

Rodzice


2yrs

Zawsze w naszych sercach ❤️

Rodzice


3yrs

Image chosen by user
Marcinku ❤️ Tu Ciebie nie ma,lecz jesteś przecież.. I pozostaniesz w jasnym świecie,jest coś, co mrokom się opiera, jest pamięć. A ona nie umiera... Pamiętamy i kochamy ❤️

Rodzice


3yrs

Image chosen by user
Tęsknimy...

Rodzice


3yrs

Image chosen by user
Można odejść na zawsze, by stale być blisko. ... Dla świata byłeś cząstką, dla nas całym światem.

Rodzice.. ❤️


5yrs

Image chosen by user
Dłoniom daleko,ale sercu zawsze blisko ❤️♡

Rodzice.. ❤️


5yrs

Image chosen by user
Czas... cóż to takiego? płynące błękitem niebo? Chmury? starość? nikt tego nie wie... ale wie... że czas nie leczy ran.. ani niczego nie zmienia... * * * dni bez miłości są jak sale kinowe bez ludzi jak lato bez słońca i wiosna bez kwiatów jak nasz dom bez Ciebie ❤️ ❤️❤️❤️

Rodzice.. ❤️


5yrs

Image chosen by user
Najgłębszy smutek szczęścia, że wszystko przemija. ❤️❤️❤️ - இڿڰۣ--_

Rodzice.. ❤️


5yrs

Image chosen by user
Bardzo tęsknię... ;((

mama


5yrs

Image chosen by user
Ci, których kochamy nie umierają nigdy...............​​........

Babcia Stenia


6yrs

Image chosen by user
Cisza...cisza nie mówi. Cisza...cisza słyszy. Cisza...cisza czuje słowa. Cisza...to? gest, to mowa ducha. Cisza...nie potrzebuje słowa.

Rodzice


6yrs

Image chosen by user
Anioły nigdy nie umierają...❤️❤️❤️... இڿڰۣ--_

Rodzice


6yrs

Image chosen by user
Na zawsze w naszych sercach ...

Rodzice


6yrs

Image chosen by user
"Można odejść na zawsze by stale być blisko..."

Rodzice


6yrs

Image chosen by user
O stale obecnych Mówiła że naprawdę można kochać umarłych bo właśnie oni są uparcie obecni nie zasypiają mają okrągły czas więc się nie spieszą spokojni ponieważ niczego nie wykończyli nawet gdyby się paliło nie zrywają się na równe nogi nie połykają tak jak my przerażonego sensu nie udają ani lepszych ani gorszych nie wydajemy o nich tysiąca sądów zawsze ci sami jak olcha do końca zielona znają nawet prywatny adres Pana Boga nie deklamują miłości ale pomagają znaleźć zagubione przedmioty nie starzeją się odmłodzeni przez śmierć nie straszą pustką pełną erudycji nie łączą świętości z apetytem bliżsi niż wtedy kiedy odjeżdżali na chwilkę przechodzą obok z niepostrzeżonym ciałem ocalili znacznie więcej niż duszę - Ks.Jan Twardowski

Rodzice


7yrs

Image chosen by user
Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność...

Rodzice


7yrs

Image chosen by user
Rodzice

Marcin Waag


7yrs

Image chosen by user
Dla świata byłeś cząstką, dla nas całym światem.

Rodzice


7yrs

Image chosen by user
Kto Cię poznał,kochał... Kto Cię kochał,opłakuje...

Rodzice


7yrs

Image chosen by user
Żyłeś dobrocią, pogodą ducha. Pomoc dawałeś dla swego druha. Lecz gdy umarłeś, świat się zasmucił. Nie mógł uwierzyć, że już nie wrócisz. Nie mógł uwierzyć, że Cię już nie ma, że pozostały tylko wspomnienia. Po Twej dobroci po Twej miłości I po tym, że żyłeś pełen godności Dla Ciebie... Tak tęsknię... W moim sercu na zawsze będziesz...

Mama


7yrs

Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność...

Teresa Waag


7yrs

Image chosen by user
Ci, których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość, to nieśmiertelność...

Rodzice


7yrs

End of content

No more pages to load