Stefania Jóźwiak

This was published in the following publications on 20.02.2009:
Gazeta Pomorska

<p>Pokój Ci wieczny w cichej krainie Gdzie ból nie sięga i łza nie płynie Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 18 lutego 2009 roku zmarła moja ukochana Żona, nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia</p>
<h4><strong>śp. Stefania Jóźwiak lat 81</strong></h4>
<p>Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21 lutego 2009 roku w Bazylice Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kruszwicy. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na miejscowym cmentarzu. Pogrążony w rozpaczy MĄŻ z RODZINĄ</p>

Pokój Ci wieczny w cichej krainie Gdzie ból nie sięga i łza nie płynie Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 18 lutego 2009 roku zmarła moja ukochana Żona, nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra i Ciocia

śp. Stefania Jóźwiak lat 81

Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 21 lutego 2009 roku w Bazylice Św. Apostołów Piotra i Pawła w Kruszwicy. Po mszy św. ceremonia pogrzebowa na miejscowym cmentarzu. Pogrążony w rozpaczy MĄŻ z RODZINĄ

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

MOJEJ KOCHANEJ STFCI MĄŻ JÓZEF


16yrs

Image chosen by user

Paweł


16yrs

Image chosen by user

córka Basia


16yrs

Image chosen by user

KOCHANEJ ŻONIE MĄŻ JÓZEF


17yrs

Image chosen by user

córka Basia


17yrs

Image chosen by user

4 m-ce po śmierci 18.05.2009


17yrs

Image chosen by user

wnuczka Ania


17yrs

Image chosen by user

mąż Józef


17yrs

Image chosen by user

Basia


17yrs

Image chosen by user

kocham Cię babciu


17yrs

Image chosen by user

3 m-ce po śmierci 18.02.2009


17yrs

Image chosen by user

wnuczka Ania


17yrs

Image chosen by user

mąż Józef


17yrs

Image chosen by user

Basia mamuś to już 3 miesiące


17yrs

Image chosen by user

Basia


17yrs

Image chosen by user

2 miesiąc po smierci


17yrs

Image chosen by user

córka Basia


17yrs

Image chosen by user

od męża Józefa


17yrs

<p>to już 2 miesiące</p> <p><br />BABCIU ....pamiętam ;)</p>


17yrs

Image chosen by user

2miesiące po śmierci babci


17yrs

Image chosen by user

Basia


17yrs

Image chosen by user

Hubert Janowski


17yrs

Image chosen by user

wnuczka Ania


17yrs

Image chosen by user
<p>ANNA NAGIEWICZ</p> <p><span><span>Nie ma takich słów, które wyraziłyby moje uczucia po smierci babci - rozpacz... </span></span></p> <p><span><span>W momencie śmierci bliskiego człowieka </span></span></p> <p><span><span>uderza świadomość niczym nie dającej się zapełnić pustki</span></span></p> <p><span><span>ale</span></span></p> <p><span><span>"Jezus Chrystus jest zmartwychwstaniem i życiem, kto w Niego wierzy,, choćby i umarł żyć będzie" (Ew. św. Jana 11,25) </span></span></p>


17yrs

End of content

No more pages to load