Robert Nowicki

This was published in the following publications on 07.03.2008:
Express Bydgoski

Gdy żal rozdziera duszę
Krzyczy na wszystkie świata strony
Lecz tylko rozpacz krzyk żalu słyszy
A dusza z nadzieją łzy roni.
Serdeczne podziękowania wszystkim
którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,
okazali wiele serca i życzliwości oraz wzięli liczny udział we mszy św. i odprowadzili na wieczny spoczynek tragicznie zmarłego mojego ukochanego męża, naszego jedynego syna, brata, zięcia, szwagra i wujka

śp. Roberta Nowickiego

Dziękujemy ks. proboszczowi z parafii Matki Boskiej Zwycięskiej, licznej rodzinie, znajomym, sąsiadom, wielkiej rzeszy serdecznych i oddanych przyjaciół Roberta z kraju i zagranicy. Dziękujemy zarządom i współpracownikom firm: Hurtostal, Narzędziowiec, Komfort, Pesa, Przychodni Bartodzieje oraz wszystkim pozostałym uczestnikom uroczystości pogrzebowej, za wspólną modlitwę, licznie złożone wieńce i kwiaty.
Szczególne podziękowania za okazaną życzliwość i pomoc kierujemy do zarządu i współpracowników macierzystego zakładu Roberta - Zakładu Mechanicznego "SKRAW - MECH"
-Wierzymy, że zachowacie Roberta w swej pamięci jak najdłużej-
Pogrążona w żałobie
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨❤​️ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ **** SYNECZKU UKOCHANY **** Tam gdzie nas jeszcze nie ma Jesteś Ty ........ Rozłączeni w tym życiu.. Czekam na dzień... Ponownego spotkania z Tobą... Skończył się Twój świat... Skończyły się Twoje sny... Zostałam z Tatą ,Asią,Piotrem,​Natal​ką ... Zapalam Światełka wiernej miłości i nadziei******* Wraz z modlitwą o spokój Twej Duszy******* I ślę tam daleko,gdzie teraz Jesteś ******* Kochany Robuniu,Roberciku,​R​obsonie******* ♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨❤​️ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ **** SYNECZKU UKOCHANY **** Twoi Rodzice

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️❤️♨​ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ *****SYNKU UKOCHANY***** Robercie Ukochany... W III Niedzielę Adwentu... Światełka mej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie Synku ******* A cicha modlitwa******* Niech ukoi Twoją Duszę na zawsze******* Kochałam,Kocham i Kochać będę na zawsze**** ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️❤️♨​ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ *****SYNKU UKOCHANY***** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️❤️♨​ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ *****SYNKU UKOCHANY***** Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* Za wczoraj i na dzisiejszy dzień******* Bardzo za Tobą tęsknię i łzy ronię******* Tak nie powinno być,Ty powinieneś ŻYĆ !!! Robuniu Ukochany,to nie ta kolejność...:( :( ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️❤️♨​ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ *****SYNKU UKOCHANY***** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️❤️♨​ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ *****SYNKU UKOCHANY***** Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie Robercie zapalam******* Za wczoraj i na dzisiejszy dzień******* Bardzo za Tobą tęsknię i łzy ronię******* Tak nie powinno być,Ty powinieneś ŻYĆ !!! Robuniu Ukochany,to nie ta kolejność...:( :( ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️❤️♨​ԑ̮​̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ *****SYNKU UKOCHANY***** Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
**❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​​̮̑ɜ❤️** *SYNKU KOCHANY* MOJA MIŁOŚĆ*** ME WSPOMNIENIA*** MA MODLITWA*** MA NADZIEJA*** I ŚWIATEŁKA*** DLA CIEBIE*** ROBCIU UKOCHANY*** ŚLĘ DO NIEBA*** **❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​​̮̑ɜ❤️** *SYNKU KOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜ❤️ *SYNKU UKOCHANY* Niedzielne,światełka zapalam******* Dla Ciebie Robercie Ukochany******* Bądź szczęśliwy,w tym lepszym świecie******* Gdzie teraz mieszkasz******* ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ԑ̮̑♦​̮̑​ɜ❤️ *ROBCIU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
+♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Robercie sierpień 2023 się kończy... Już nigdy do nas nie wróci... I dobrze...bo ja bliżej Ciebie... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam mój Skarbie******* Kochałam...Kocham i Kochać będę... Otrzyj me łzy tęsknoty *** tylko nie wspomnień*** +♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨+ *SYNKU MÓJ KOCHANY* Twoja mami

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨ * MÓJ ROBERCIE * W kolejną smutną środę... Zapalam Tobie Synku Ukochany******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* A modlitwą otulam Twoje serce******* Przyjdź na chwilkę...proszę !... K.C.S.C.S. ******* ♨❤️♨+♨❤️♨+♨❤️♨ * MÓJ ROBERCIE * Twoja mama

B.J.N.


2yrs

Image chosen by user
+❤️♨️❤️+❤️♨️❤️+ ** MÓJ ROBERCIE ** "Tylko miłość potrafi zatrzymać czas ..." ( J. J. Rousseau ). To prawda Syneczku Ukochany... Jesteś i Będziesz w mym sercu na zawsze... Kocham Ciebie ,całym matczynym sercem... Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Do Ciebie ślę mój Aniołku Ukochany******* +❤️♨️❤️+❤️♨️❤️+ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️♨️´❤️+❤️♨️´❤️ *SYNKU UKOCHANY* 1 Maja......... Tobie Syneczku zapalam******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Wierząc,że dotrą do Ciebie******* A Ty wciąż tak daleko ode mnie....... Gdzie są nasze długie rozmowy... Gdzie Twój śmiech i optymizm... Gdzie Ty ? Kocham Ciebie Robuniu... Całym gorącym,matczynym sercem... ❤️♨️´❤️+❤️♨️´❤️ *SYNKU UKOCHANY* Twoja mama

B.J.


3yrs

Image chosen by user
*❤️*❤️*♨️**♨️*❤️*❤️* **SYNKU UKOCHANY** Czas nie zaciera i nie zatrze pamięci o Tobie ... Dzisiaj mija 181 smutnych miesięcy.. Odkąd nas Opuściłeś Robercie******* Pozostawiłeś cierpienie i wspomnienia... To wszystko za mało...Ty powinieneś Żyć!!! Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i ślę tam... Gdzie teraz Jesteś...do lepszego Świata******* *❤️*❤️*♨️**♨️*❤️*❤️* **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Robercie,kolejny rok odchodzi... Ale nie odchodzą smutki... W pamięci pozostają piękne wspomnienia... To wszystko za mało Synku Ukochany... Ostatnie w tym roku******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam i posyłam tam daleko******* Gdzie teraz Jesteś ...Robercie******* Kocham całym matczynym sercem******* ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** „W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną nadzieję nam dając, Że kiedyś przekroczą ten Niebios próg Ci, którzy tutaj w bólu zostali…” Robercie światełka pełne miłości i nadziei******* Tobie Synka zapalam***tam gdzie teraz Jesteś** ❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️✿❤️ ***SYNKU UKOCHANY*** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
****❤️*❤️*❤️*❤️*❤️**​​** ** SYNKU UKOCHANY ** „Odchodząc***** Zabrałeś moją miłość ze sobą... Twoja pozostała ze mną na zawsze” Kocham i bardzo tęsknię za Tobą Robercie******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Zapalam Tobie mój Ukochany ******* ****❤️*❤️*❤️*❤️*❤️**​​** * TO JEST WEGETACJA * Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Mój Robercie... Każdego 20-go, tak zaczynam pisać... I wspominać,że dzisiaj kolejny 176 - miesiąc******* Kiedy nas nagle Opuściłeś ******* Nie dane mi było Ciebie pożegnać******* A dzisiaj pozostały wspomnienia, żal , ból i łzy******* Robercie Ukochany ...DLACZEGO TY ? DLACZEGO ?... Światełka otulone mą miłością i nadzieją ******* Tobie Robercie zapalam ******* Śpij i Śnij w tym lepszym Świecie ******* ۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩۩*۩۩ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
*♥️***♥️*♨️*♥️***♥️* *SYNKU UKOCHANY* Zimny piątek... Wiatr wieje i niemrawe słońce wstaje... A ja w myślach i modlitwie... Przy Tobie stoję... Robercie światełka wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam mój na zawsze Synku Ukochany** Kocham Ciebie bardziej niż wczoraj ******* *♥️***♥️*♨️*♥️***♥️* *ROBERCIE CZEKAM* Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Robercie mój Ukochany... Żadne me słowa spowite w ciszą... I serca powiewem... już nie kołyszą... Dla Ciebie Synku czas się zatrzymał ...******* Który zawsze będzie trwać w Twojej krainie...******* Światełka mej wiernej miłości i nadziei******* Tobie zapalam Robercie....i ślę tam wysoko...do Ciebie******* ✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞❤️✞ *SYNKU UKOCHANY* Twoja na zawsze mami

B.J.N.


3yrs

♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ ** SYNKU UKOCHANY *** Dławi mnie cisza,rozrywa mą duszę.... Odsuwa ode mnie radość istnienia.... A ja tą drogą podążać muszę... By znaleźć Siebie - gdy Ciebie nie ma.... Światełka mej miłości i nadziei.. Dla Ciebie Robercie Ukochany... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ MÓJ SYNKU ...❤️❤️❤️❤️❤️ Twoja mama

B.J.N.


3yrs

Image chosen by user
♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Robercie mój Aniołku *** Zapalam Tobie Synku... Kolejne, smutne,światełka****​​*** Mej wiernej miłości i nadziei ******* Jesteś w mym sercu na zawsze....... Kocham Ciebie !!!! i płaczę ........... ♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣♣❤️♣ **SYNKU UKOCHANY** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ ***SYNKU UKOCHANY*** Wieczorne światełka... Mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Robercie...Synku Ukochany******* ♨️☀️♨️☀️♨️☀️♨️ *** MÓJ NA ZAWSZE *** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Łzy topię w snach... Sama czekam na drogę do świata wieczności... A tam marzenia doznają spełnienia... Robercie ,zapalam Tobie światełka... Mej wiernej miłości i nadziei******* Z nadzieją,że dotrą do Ciebie ******* Śpij moje Kochanie******* ❤️☀◊☀❤️+++❤️☀◊☀❤️ ** SYNKU UKOCHANY ** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Niedzielne światełka mej wiernej miłości i nadziei... Zapalam Tobie Synku ukochany... Jesteś tak daleko,a ja ciągle czekam... Kocham Ciebie tak mocno i tęsknię za Tobą... ❀❤️❀+++❀❤️❀+++❀❤️❀ *** SYNKU MÓJ ANIOŁKU *** Twoja mama

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *** ROBERCIE UKOCHANY *** " Bo śmierć ukochanych... Jest też śmiercią nas samych; Coś w nas umiera.... Żyjemy, ale nic nie jest i nie będzie Tak jak przedtem, Już nie jesteśmy tacy sami ....." To prawda Synku...żyję zupełnie inaczej...:( Me światełka miłości i nadziei każdego dnia... Ślę do Ciebie mój Ukochany na zawsze******* ✬ *♥* ✬ *♥* *♥* ✬ *♥* ✬ *** K.C.S.C.S *** Twoja mamuś

B.J.N.


4yrs

Image chosen by user
♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** MÓJ ROBERCIE ** Synku w ten upalny wtorek... Zapalam Tobie , światełka mej wiernej miłości i nadziei... pamiętając, również o wczorajszym dniu.... Synku bardzo tęsknię za Tobą....Wróć proszę... Kocham całym matczynym sercem******* ♨❤️♨❤️♨❤️♨❤️♨ ** MÓJ ROBERCIE ** Twoja na zawsze mama

B.J.N.


4yrs

End of content

No more pages to load