JANUSZ GRACZYK

This was published in the following publications on 18.07.2006:
Express Bydgoski

Spieszmy się kochać ludzi
tak szybko odchodzą "

Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 14.07.2006r. zmarł mój kochany mąż , ojciec , zięć , nasz drogi brat szwagier i wujek

ŚP.JANUSZ GRACZYK Lat 70

Pogrzeb poprzedzony mszą świętą odbędzie się dnia 19.07.2006r. o godz.13.00 na cmentarzu parafialnym przyn Alei Kardynała Stefana Wyszyńskiego ( Bielawki ) w Bydgoszczy .
Pogrążeni w smutku
żona z synem i rodziną .

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
22.04.2025 - PAMIĘTAM!!!!!!!! Wielki smutek i żal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! /szczególnie w takich dniach/ Nie będzie już, jak było!!!!!!!!!!!! nigdy!!!!!!!!!!!!!❤​​️❤️❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
22.04.2025 - 89 rocznica Twoich Urodzin Januszku!!!!!!!!!! Bardzo smutna bez Ciebie!!!! Tęsknię!!!!! Zawsze będziesz w moim sercu!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
21.04.2025 - Januszku!!!!!!!!!! dzisiaj drugi dzień Świąt ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO!!!! - smutne bez bliskich!!!!❤️❤️❤️❤​​️❤️!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
20.04.2025 - Januszku!!!!!!!!!! dzisiaj Święta WIELKANOCNE!!!! .Jakże piękne i radosne a jednocześnie smutne bez bliskich!!!! Bardzo tu Ciebie brakuje❤️❤️❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!❤️❤️❤​️


1yr

Image chosen by user
Wielki smutek, ból i żal !!!! Nie będzie już, jak było!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!


1yr

Image chosen by user
Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknię !!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Bardzo bardzo bardzo tęsknię!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
14.04.2025 Dla Ciebie Januszku❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!! NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI!!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️RIP


1yr

Image chosen by user
14.04.2025 - 18 długich lat i 9 miesięcy bez CIEBIE - Nie będzie już, jak było - bardzo tęsknię!!!!!!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje ❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
13.04.2025 - NIEDZIELA PALMOWA - Jednak bardzo smutno bez Ciebie Januszku ❤️❤️❤️!!!!!!!!! Nic już nie jest i nie będzie jak było!!!!!!!! Bardzo tęsknię!!!!!!!!!!!!!

SPOCZYWAJ W POKOJU JANUSZKU!!!!!!!!!! PAMIĘĆ NIE UMIERA NIGDY!!!!!!!!!!❤️❤️❤​️


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
❤️❤️❤️ ️ode mnie!!!!❤️❤️❤️

Zawsze będę pamiętać !!!!!!!!!!!!!!! SPOCZYWAJ W POKOJU !!!!!!!!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
10.04.2025 Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!! /Szczególnie taki, jak dzisiaj!!!/ Tęsknię!!!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!


1yr

Image chosen by user
10.04.2025 - to 554 m-ca naszego ślubu i oczywiście niezmiennie nasze ulubione frezje!!!!!!!!!!!!! Nie będzie już, jak było -nigdy!!!!! bardzo bardzo tęsknię!!!!!! i bardzo mi Ciebie brakuje!!!!! Cóż powiedzieć; - WIELKI SMUTEK I ŻAL!!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤​​️❤️❤️❤️❤️

TĘSKNIĘ!!!!!!!!!!! NA ZAWSZE W MOJEJ PAMIĘCI!!!!!!! ️❤️❤️❤️❤️❤️RIP


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Smutny każdy dzień bez Ciebie!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Czas wcale nie leczy ran!!!! Bardzo bardzo tęsknię !!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Ciężko bez Ciebie Januszku!!! Smutny każdy dzień!!❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!


1yr

Image chosen by user
Brakuje Ciebie każdego dnia coraz bardziej❤️❤️❤️

SPOCZYWAJ W POKOJU KOCHANY JANUSZKU!!!!!!!!


1yr

End of content

No more pages to load