Halina Kosicka

This was published in the following publications on 30.03.2011:
Głos Wielkopolski

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 marca 2011 r.<br />odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia<br />i Prababcia<br />ś + p<br />Halina Kosicka<br />Pogrzeb odbędzie się 31 marca 2011 r. o godzinie 10.00<br />na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.<br />W smutku pogrążona<br />Rodzina</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 29 marca 2011 r.
odeszła od nas nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia
i Prababcia
ś + p
Halina Kosicka
Pogrzeb odbędzie się 31 marca 2011 r. o godzinie 10.00
na cmentarzu Miłostowo od ul. Warszawskiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Miało nie boleć!Kochanej Babci!</p> <p>Już minął rok bez Ciebie i z Tobą</p> <p>Zawsze byłaś dla mnie najdroższą osobą!</p> <p>W sercu tak markotnie,myśli ciche -smutne</p> <p>Biegną gdzieś na oślep...życie jest okrutne!</p> <p>Umiałaś zrozumieć,przygarnąć uśmiechem</p> <p>Teraz się zgubiłam!Babciu wraca echem</p> <p>Łagodziłaś guzy nabite gdzieś w świecie</p> <p>Dokładnie wiedziałaś co chowam w sekrecie</p> <p>Znałaś mnie od zawsze,mówić nie musiałam</p> <p>Popatrzyłaś w oczy i już zrozumiałaś!</p> <p>Szykuj miejsce obok,zrobiłam już swoje</p> <p>dzieci dorastają,śmierci się nie boję!</p> <p>Spakowałam karton,niewiele zostało</p> <p>album kilka wierszy...Nie chcę by bolało!</p> <p>kochająca Karolina</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Babuniu!</p> <p>Jedyne serce Babci</p> <p>uczuciem zawsze tchnie,</p> <p>Jedyne serce Babci</p> <p>o wszystkim dobrze wie!</p> <p>dać dużo ciepła umie</p> <p>i każdy ból zrozumie,</p> <p>A gdy przestało dla mnie bić,</p> <p>tak cięzko bez niej mi żyć!</p>


14yrs

Image chosen by user

Gabriela


14yrs

Image chosen by user

Wiktoria


14yrs

Image chosen by user

Paula


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user

Paula kocham Cię babuniu


14yrs

Image chosen by user

kochająca


14yrs

Image chosen by user

kochająca Karolina


14yrs

Image chosen by user
<p>tak trudno uwierzyć.....</p> <p><br />Nie chcę wierzyć, że odeszłaś,<br />że Twoje serce przestało bić.<br />Twoja godzina za szybko wybiła,<br />lecz Boża wola to uczyniła.<br />Żal mój bezmierny,<br />cicha łza się sączy,<br />umilknie wtedy...<br />gdy nas Bóg połączy...<br />kochająca Karolina</p>


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user
<p>NAJUKOCHAŃSZEJ BABUNI!</p> <p>Dzień za dniem się dłuży,<br />Spokój mej duszy burzy.<br />Tęsknota mnie wszędzie dopada,<br />A me serce z sił opada.<br />Jedna myśl mnie tylko pociesza,<br />I w główce wszystko miesza.<br />Niedługo się spotkamy i<br />Szczęście w końcu sobie damy</p>


14yrs

Image chosen by user

Krzysztof


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user

Karolina


14yrs

Image chosen by user
<p>MSZA ZA BABCIĘ</p> <p>MSZA ZA BABCIĘ HALINKE 8-11-2011 GODZINA18,00 W KOŚCIELE ŚW ROCHA</p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Babuniu!</p> <p>Wierzę, że jest Ci tam lepiej niż tutaj, spoglądasz z góry na cały świat, swój dom, rodzinę, jednak nie zapominaj w tym Szczęściu o Nas i czuwaj nad Nami Babciu, bądź Naszym aniołkiem i chroń przed problemami. Kiedyś spotkamy się po drugiej stronie, a wtedy wszystko Nam opowiesz jak Ci tam dobrze było bez Nas.Kocham i okropnie mi pusto bez Ciebie!to już prawie5miesięcy bez Ciebiei ból wciążtaki sam!</p>


14yrs

Image chosen by user

Paula która kocha i tęskni


14yrs

Image chosen by user

Krzysztof z Karolcią i córkami


14yrs

Image chosen by user

Agnieszka G.z rodziną


14yrs

Image chosen by user
<p>dla babuni!</p> <p>Gdzieś tam wśród tylu krzyży<br />Jest Twój<br />Tam na wieki Twe ciało leży<br />Wraz z Tobą świat mój.<br />Tam gdzie życie uchodzi<br />A dusze wzlatują w niebo<br />Tam gdzie ból się rodzi<br />Tam dojdę do grobu Twojego.<br />Gdzie ziemia pokrywa ciało?<br />Tam mogę szukać Ciebie<br />ofiaruje Ci różę białą<br />którą odnajdziesz w niebie.<br />Wśród chryzantem zroszonych<br />Perłowymi łzami<br />Wśród ludzi zamyślonych<br />Odnajdę Cie między czarnymi mogiłami....</p> <p>k.c </p>


14yrs

End of content

No more pages to load