Marek Serwatkiewicz
This was published in the following publications on 12.06.2010:
Głos Wielkopolski
This was published in the following publications on 12.06.2010:
Głos Wielkopolski
Podziękowanie
Dziękuję Wszystkim, którzy łączą się ze mną żegnając mojego ukochanego Męża Marka Serwatkiewicza, dyrektora Szkoły Podstawowej w Radzewie, Radnego Powiatu Poznańskiego, Przewodniczącego Komisji Oświaty i Wychowania Powiatu Poznańskiego.
Po Bogu był moją największą Miłością i Siłą – po Jego odejściu jest mnie mniej niż połowa, ale proszę Boga Wszechmogącego, by ta połowa pozwoliła mi dać świadectwo jego wiary, nadziei i miłości. Wiary w Chrystusa Zmartwychwstałego, Wiary, że – jak mawiał – „bez woli Bożej nawet włos człowiekowi z głowy nie spadnie”, Wiary we wszystko, co Polskie, Wiary w każdego człowieka, z którym zetknął się na swej ziemskiej drodze. Nadziei w lepsze jutro – jeśli nie na Ziemi, to na pewno w Niebie.
Kochał to, co robił i ludzi, którzy go otaczali. Mawiał często: „Bóg daje siłę, zadania i czas – kiedyś zabierze siłę i czas, więc trzeba szybko spełniać zadania”.
Nie pytam Boga dlaczego, tylko nieustannie dziękuję Wszechmogącemu, że pozwolił mi iść małżeńską drogą pełną miłości, służby i radosnej pracy ku wieczności za rękę z najwspanialszym Człowiekiem. Stale powtarzam: „Jezu, ufam Tobie”.
To życie i odejście nie może pójść na marne, dlatego proszę w Jego imieniu, by wszystkie dobre sprawy, które rozpoczął kontynuowali ludzie, których tak cenił.
Proszę o modlitwę za Niego, za mnie i nasze córki, byśmy mogły godnie znieść to rozstanie.
Szczególne słowa podziękowania kieruję do Aleksandry Chałupkowej za wsparcie w tych trudnych chwilach, oraz do Macieja Małeckiego za lata wieloletniej męskiej przyjaźni z moim Mężem, wiecznej przyjaźni, której owoce zbieram po odejściu Marka codziennie.
Alicja Serwatkiewicz
Wyrazy głębokiego współczucia i żalu
z powodu nagłej śmierci
Naszego Drogiego Kolegi
Radnego Powiatu Poznańskiego
ś+p
Marka Serwatkiewicza
Żonie i Córkom
składa
Jan Grabkowski
Starosta Poznański
wraz z Zarządem Powiatu w Poznaniu
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł
Radny Powiatu Poznańskiego
II i III kadencji
ś+p
Marek Serwatkiewicz
Łączymy się w bólu
z Rodziną
Piotr Burdajewicz
Przewodniczący Rady Powiatu w Poznaniu
wraz z pracownikami
Biura Rady
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy
wiadomość, że zmarł
Nasz Drogi Kolega i Serdeczny Przyjaciel
ś+p
Marek Serwatkiewicz
W tych smutnych chwilach
łączymy się w bólu
z Rodziną
Koleżanki i Koledzy
Radni Powiatu Poznańskiego
,,Jest takie cierpienie, które można wyrazić
tylko głębokim milczeniem"
Pogrążeni w głębokim bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 4 czerwca 2010 roku odszedł od nas
Kolega, Przyjaciel i Dyrektor naszej szkoły
ś+p
Marek Serwatkiewicz
Pozostanie w naszej pamięci i sercach na zawsze.
Żonie Alicji oraz córkom Ani i Ewie
wyrazy szczerego współczucia składają
Nauczyciele i Pracownicy
Szkoły Podstawowej im. Jana Wójkiewicza w Radzewie
Pogrążeni w żalu z wielkim smutkiem żegnamy kolegę i zasłużonego samorządowca
ś + p
Marka Serwatkiewicza
Głębokie wyrazy współczucia
Rodzinie i Bliskim przekazują
Radni Rady Miejskiej
w Kórniku
Z wielkim żalem żegnam
śp
Marka Serwatkiewicza
Wieloletniego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Radzewie,
Radnego Powiatu Poznańskiego,
Wielkiego Społecznika i Wychowawcę Młodzieży
Żonie, Córkom i Najbliższym
składam wyrazy głębokiego współczucia
Jerzy Lechnerowski
Burmistrz Miasta i Gminy Kórnik
„Chociaż wiemy, że kiedyś nastąpi,
śmierć zawsze wydaje się nam jednak niespodziewana”
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Drogiego Kolegi i Przyjaciela
ś + p
Marka Serwatkiewicza
W tych smutnych chwilach łączymy się w bólu z Rodziną i składamy
wyrazy szczerego współczucia Żonie Alicji oraz córkom Ani i Ewie
Dyrekcja, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 1
im. T. Działyńskiego w Kórniku
„Dla wszystkich byłeś tylko człowiekiem,
dla mnie Całym Światem”
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 4.6.2010 roku zmarł
nagle opatrzony sakramentami św. nasz najukochańszy Mąż, Ojciec, Brat, Wujek,
Przyjaciel, Człowiek ogromnej dobroci, serca i wiary
ś + p
Marek Serwatkiewicz
żył 52 lata
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 9.6.2010 roku o godzinie 15.00
- w Godzinie Miłosierdzia Bożego – w kościele pw. Wszystkich Świętych
w Kórniku, a następnie odbędzie się pożegnanie Zmarłego na cmentarzu parafialnym.
Pogrążona w smutku
Żona z Córkami, Rodziną
i Przyjaciółmi
Prosimy o nieskładanie kondolencji na cmentarzu
End of content
No more pages to load
MIROSŁAW GRZYBEK
12yrs
Wiktoria Piasecka
12yrs
Pamięć
13yrs
nieustannie pamiętający
13yrs
przyjaciele
14yrs
Amanda Kolasińsk
14yrs
Weronika Wójkiewicz
14yrs
wiktoria.z.
14yrs
Maciej
14yrs
Grzegorz Roczek
15yrs
ANNA
15yrs
Agatka
15yrs
jarosław Biegała
15yrs
agata- gierczak
15yrs
S.Janina
15yrs
wiktoria zielska
15yrs
lech Stencel
15yrs
Wiktoria Piasecka
15yrs
łukasz Rumiński
15yrs
Beata Organiściak
15yrs
sandra banecka
15yrs
Lech Stencel
15yrs
jarosław Biegała
15yrs
Małgorzata
15yrs