PAWEŁ JAKUB SOKOŁOWSKI

This was published in the following publications on 05.11.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami&quot;</em></p>
<p>Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 3 listopada 2012 roku odszedł od nas, w wieku 17 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WNUK i PRZYJACIEL</p>
<h4>śp. PAWEŁ JAKUB SOKOŁOWSKI</h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 listopada 2012 roku o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina</p>

"Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami"

Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 3 listopada 2012 roku odszedł od nas, w wieku 17 lat, nasz kochany SYN, BRAT, WNUK i PRZYJACIEL

śp. PAWEŁ JAKUB SOKOŁOWSKI

Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 6 listopada 2012 roku o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user
<p>Mama</p> <p>9 miesięcy TĘSKNOTY I OGROMNEGO BÓLU-TAK BARDZO NAM CIEBIE BRAKUJE :(</p>


12yrs

<p>Żałoba mija po czasie, lecz TĘSKNOTA trwa wiecznie...</p> <h5><em>Najsmutniejsze są chwile w podróży</em><br /><em> Gdy wysiądą ci, których kochamy</em><br /><em> Po nich zawsze pustka zostaje</em><br /><em> Cicho w kącie przedziału szlochamy.</em><br /><em> I już smutek zostanie do końca</em><br /><em> I tęsknota, co pali nas skrycie</em><br /><em> Bo już bez tych, co byli najbliżsi</em><br /><em> Musimy dalej pojechać przez życie. </em></h5> <p><em>____________________​_______________<br /></em></p> <p><strong><em>NIECH WĘDROWNE PTAKI ZANIOSĄ MODLITWĘ DO NIEBA.</em></strong><br /><strong><em> WSPOMNIENIEM Z NASZEGO SERCA ZAPALAMY ŚWIATEŁKO,</em></strong><br /><strong><em> A TWOIM BLISKIM PAWEŁKU NIECH WIATR PRZYWIEJE OD NAS POCIESZENIE.</em></strong></p>


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

Mama


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user
<p>Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu, a Ty Pawełku uśmiechasz się zza nieba kręgu...</p> <p><em>Łączymy się z naszymi zmarłymi przez światło… a jego ciepło bije, aż do Ich Krainy... Oni wiedzą, że Ich zabrakło i dlatego mamy takie smutne miny... Dajmy Im dowody naszej miłości i łączmy się w modlitwie z pokorą... a poczują nasze serca z wysokości i z wdzięcznością wszystko odbiorą… Kiedy będziemy zapalać światełka w miejscu, gdzie teraz odpoczywają… niechaj połączy nas więzi mgiełka... a ujrzymy jak do nas się uśmiechają...</em></p> <p><em>Tak ogromnie i z całego serca dziękuję za światełka i pamięć o moim braciszku Krzysiu. Światełko i modlitwa na wszystkie dni mojej nieobecności. Śpij spokojnie Pawełku....</em></p>


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user
<p>Pawełku spoczywaj w wiecznej szczęśliwości.... niech Miłosierdzie Boże nigdy Cię nie opuszcza...</p> <p><em>Drodzy rodzice, zanurzeni w bólu Zycie jest jak iskra, pojawia się szybko i znienacka, czasem tylko po to by zapłonąć na chwilkę, pozostawić po sobie ślad i zostać w pamięci tych, którzy chcą pamiętać... Narodziny dziecka są dla każdej matki jak pojawienie się iskry, tej najjaśniejszej i najukochańszej... bo któż jak nie matka pragnie dziecka, kto kocha je zanim się narodzi, kto jest gotów oddać własne życie, by to dziecko mogło żyć... Los nie zawsze pozwala na taką ofiarę, czasem wymaga od nas większego poświęcenia... zabiera naszą iskierkę, lecz zostawia miłość... naszą rodzicielską i miłość tego dziecka... bądźcie silni tą miłością, nie poddawajcie się, On tego nie chce... Jego miłość jest w Was samych i w innych ludziach, którzy są obok. Może chcą podejść, wykonać przyjacielski gest, chcą pocieszyć, po prostu przytulić... BĄDŹCIE SILNI TĄ MIŁOŚCIĄ...</em> </p>


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


12yrs

Image chosen by user

mama


12yrs

Image chosen by user
<p>Życie jest jak paląca świeczka.... wystarczy lekki podmuch wiatru, aby ją zgasić...</p> <h5><em>Zdarza się, że anioły schodzą na ziemię...</em></h5> <h5><em>To Bóg je wysyła...</em></h5> <h5><em>Zasypiają, by otworzyć oczy przy matce...</em></h5> <h5><em>Potem dorastają urocze, pogodne...</em></h5> <h5><em>Mało kto dostrzega ich skrzydła...</em></h5> <h5><em>A mimo to zdobywają serca uśmiechem...</em></h5> <h5><em>i skromnością...</em></h5> <h5><em>niczego nieświadome znów zasypiają...</em></h5> <h5><em>i budzą się w niebie, tak po prostu...</em></h5> <h5><em>Bo nasze życie jest tylko krótką chwilą...</em></h5> <p>____________________​________________</p> <p><em>Pawełka nie znaliśmy osobiście, tylko jego ojca i wujka, ale jest On nam bardzo bliski i modlimy się za jego duszyczkę ponieważ sami straciliśmy w tragicznych okolicznościach w młodym wieku naszego młodszego braciszka Krzysia. Bardzo nas przytłacza śmierć tak młodych osób, ale wierzymy w to bardzo, że jest Im tam po drugiej stronie lepiej niż nam tutaj na ziemi.</em></p> <p>____________________​______________</p> <h6><em><span>Wieczne życie-wieczne spoczywanie Wieczną radość - daj Pawełkowi Dobry Panie<br />Wieczne szczęście - nie pytaj dlaczego<br />Daj Mu Boże, bo On był wart tego.<br />Wieczny spokój - wieczną troskę Twoją<br />Najbliższych miłość i tęsknotę mamy<br />Białą szatę w Niebiańskiej Krainie<br />Wieczne szczęście, co nigdy nie minie.<br />A kiedy już dopełnimy żywota<br />Przed bliskimi Jego - Panie otwórz wrota<br />Aby wszyscy, których kochał Panie<br />zasłużyli na to powitanie.</span></em></h6>


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user
<p>mama aniołka Pawełka</p> <p>Aniu Robercie i Kamilu-bardzo dziękuję Wam za słowa otuchy,choć na chwilę przyniosły ukojenie dla mojego serca :) mogę wiedzieć kim byliście dla Pawełka?</p>


12yrs

Image chosen by user

mama


12yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p>Już 8 miesięcy pytam i nie mam odpowiedzi:(</p> <p>już 8 miesięcy budzą mnie łzy:(</p> <p>już 8 miesięcy usypiam z nadzieją że kiedy wstanę będziesz przy mnie....</p> <p>już 8 miesięcy tęsknię tak bardzo za Twoim uśmiechem,</p> <p>za Twoim smutkiem ,</p> <p>za Twoją złością i radością-za wszystkim czym byłeś....</p> <p>kiedy spełni się mój sen?</p> <p>czemu już nigdy nie będę mogła być szczęśliwa???</p> <p>Czemu synku ;(</p>


12yrs

Image chosen by user

mama


12yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


12yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

Image chosen by user

Ania, Robert, Kamil


13yrs

Image chosen by user

siostra śp. Krzysia Sz.


13yrs

End of content

No more pages to load