Krzysztof Pawlisz

This was published in the following publications on 26.01.2013:
Gazeta Pomorska

Żyłeś dla nas, kochaliśmy Cię wszyscy” Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 24.01.2013 r. odszedł do Pana mój kochany Mąż, nasz Tata, Teść i Dziadek Śp. KRZYSZTOF PAWLISZ lat 55 Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 26.01.2013 r. o godz. 1400 w kościele pw. Św. Michała Archanioła we Wtelnie. Pogrzeb odbędzie się po mszy św. na nowym cmentarzu parafialnym we Wtelnie. Pogrążona w smutku Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

maria Boczula-​Pawlisz


13yrs

Image chosen by user
<p>:(</p> <p>wróć proszę:(((((((((((((​​((((((((((</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>:(((((((((((((((((((​((((((((((((((((((((​((((((</p> <p>kto mi tuż przed snem nucił bajki baj baj,kto przybiegał z bzem kiedy maił się maj ,kto wybaczał mi każdą złość każdy błąd....:(((((((((((​​(((((((((((((((((((​(​(((((((((((((</p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Boczula(​Pawlisz)


13yrs

Image chosen by user

Maria Boczula(​Pawlisz)


13yrs

Image chosen by user
<p>KOCHAM CIĘ</p> <p>Nie minął nawet tydzień,jak nie widzę Twych pięknych oczu,nie słyszę Twego głosu,nie czuję ojcowskiego uścisku.Moje wszystkie radości odeszły wraz z Tobą,wciąż patrze w telefon i czekam aż zadzwonisz i powiesz jak zawsze"i jak tam córuś kocham Cię.."jak mam żyć bez Ciebie??Bardzo mi Ciebie brakuje tatusiu:((Twoja Maniusia</p>


13yrs

<p>KOCHAM CIĘ</p> <p>Nie minął jeszcze tydzień:(a dla mnie to jakby wieczność nie widzę Twojej twarzy,nie słyszę Twojego głosu,patrze w telefon i nie widzę wiadomości "kocham Cię córuś"BARDZO mi Ciebie brakuje:(((((((jak mam żyć bez Ciebie??Kocham Cię tatusiu Twoja mała Maniusia</p>


13yrs

Image chosen by user

Maria Boczula(​Pawlisz)


13yrs

Image chosen by user

Zbigniew Pawlisz


13yrs

Image chosen by user

wieczny odpoczynek .


13yrs

End of content

No more pages to load