Roman Pawłowski
This was published in the following publications on 18.09.2009:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 18.09.2009:
Gazeta Lubuska
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serca" Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 16 września 2009 roku przestało bić ukochane serce naszego TATY, TEŚCIA, BRATA, DZIADKA, WUJKA, KUZYNA i PRZYJACIELA śp. ROMA NA PAWŁOWSKIEGO Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 19 września 2009 roku o godz. 11.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
End of content
No more pages to load
Wciąż nieobecny
15yrs
Tak bardzo żal- D
15yrs
Tak bardzo żal- D
15yrs
Tak bardzo tęsknię-D
15yrs
Trudno żyć bez Ciebie - D
15yrs
Żal nie przejija.
15yrs
Ciężko zrozumiec. dlaczego
15yrs
Codziennie Ciebie mi brak - D
15yrs
dobremu człowiekowi.
15yrs
Pamięć i tęsknota nie przemija
15yrs
Na zawsze w pamieci i sercu.
15yrs
wróć do nas wciąż czekamy
15yrs
Serce nie zapomina
15yrs
twój kolega też odszedł.
15yrs
Tak bardzo żal
15yrs
wieczny odpoczynek.
15yrs
Smutek,żal i tęsknota.
15yrs
śpij spokojnie.
15yrs
11 mcy bez Ciebie Tato.
15yrs
Mineło bez Ciebie 11 m-cy
15yrs
Tęsknota za Tobą nie przemija
15yrs
Od nas A.B.T.Z Urbaniak
15yrs
smutno i żle bez Ciebie.
15yrs
Wieczny odpoczynek.
15yrs