Roman Pawłowski
This was published in the following publications on 18.09.2009:
Gazeta Lubuska
This was published in the following publications on 18.09.2009:
Gazeta Lubuska
"Odchodzisz nam z oczu, lecz nigdy z serca" Z głębokim bólem i żalem zawiadamiamy, że 16 września 2009 roku przestało bić ukochane serce naszego TATY, TEŚCIA, BRATA, DZIADKA, WUJKA, KUZYNA i PRZYJACIELA śp. ROMA NA PAWŁOWSKIEGO Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 19 września 2009 roku o godz. 11.20 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w smutku rodzina Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego.
End of content
No more pages to load
kochamy cię TATO bardzo.WP
16yrs
KOCHAM .IWONKA
16yrs
nie moge milczec K.C.IWONKA
16yrs
Codziennie myślę o Tobie-Dorot
16yrs
Jestes w sercach naszych.
16yrs
Bardzo za Toba tęsknię- Dorota
16yrs
wieczny odpoczynek.
16yrs
Dla Ciebie - Mariola /Luxmburg
16yrs
To juz mc bez Ciebie tato.
16yrs
Juz miesiac bez Ciebie.
16yrs
Romciu m-c jak odszedłeś - D
16yrs
Myślami jestem z Tobą - Dorota
16yrs
Odszedles tak szybko.
16yrs
Zawsze razem.
16yrs
Codziennie Ciebie mi brak - D
16yrs
kochani dziadkowi- aluś
16yrs
Tak pusto tu bez Ciebie.
16yrs
13.09 o 20.32-ost. rozm.tel-D
16yrs
TAk ciezko tu bez Ciebie.
16yrs
Codziennie brak Ciebie- Dorota
16yrs
Za dobrego człowieka.
16yrs
Tak ciężko bez Ciebie- Dorota
16yrs
Tesknimy.
16yrs
Myslami jestesmy przy Tobie .
16yrs