Agata Jabs

This was published in the following publications on 19.07.2012:
Gazeta Pomorska

PODZIĘKOWANIE Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal,okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości oraz licznie uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej odprowadzając na miejsce wiecznego spoczynku śp. AGATĘ JABS Księdzu Bogusławowi Krzemińskiemu z parafii pw. Św. Ducha, Rodzinie, Przyjaciołom Agaty, Sąsiadom, Koleżankom i Kolegom, Nauczycielom, Delegacjom, Znajomym, za modlitwę, pamięć, złożone wieńce i kwiaty, intencje mszalne oraz Zakładowi Pogrzebowemu ,,MEMORIA'' Pana Waldemara Wójcika za pomoc i profesjonalną obsługę serdeczne ,,Bóg Zapłać" składają RODZICE Z CÓRKAMI

Beach
<p>Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą ks. Jan Twardowski Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o tragicznej śmierci naszej uczennicy i koleżanki Agaty Jabs. Rodzicom i Siostrom wyrazy głębokiego współczucia składają Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Społeczność Uczniowska III Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Inowrocławiu</p> <p>Z głębokim żalem zawiadamiany, że dnia 09 lipca 2012 roku zginęła śmiercią tragiczną nasza kochana córka i siostra</p>
<h4><strong>Ś.P AGATA JABS lat 17</strong></h4>
<p>Msza św. żałobna zostanie odprawiona dnia 14 lipca 2012 roku o godz 11:00 w kościele pw. św. Ducha w Inowrocławiu. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się po mszy na cmentarzu Imienia Najświętszej Marii Panny (Ruina) w Inowrocławiu Pogrążeni w smutku rodzice i siostry</p> <p>Państwu Marzenie i Wojciechowi Jabs wyrazy szczerego współczucia z powodu tragicznej śmierci Córki Agaty składają Agenci i Pracownicy Zespołu Sprzedaży PZU S.A. w Inowrocławiu</p> <p>Daj mi wiarę, że to ma sens, że nie warto żałować przyjaciół, że gdziekolwiek są dobrze im jest, bo są ze mną choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, że po głosach ich wciąż drży powietrze, że odeszli po to, by żyć i tym razem będą żyć wiecznie. Z wielkim bólem przyjęłam wiadomość o tragicznej śmierci mojej ukochanej chrześniaczki Agatki Jabs. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzicom i Siostrom składa MATKA CHRZESTNA GRAŻYNA</p>

Żyjesz i żyć będziesz, dopóki żyjesz w nas! Bo miłość nie umiera, choć życie się kończy. Dnia 9 lipca 2013 roku mija pierwsza rocznica tragicznej śmierci naszej kochanej Córeczki i Siostry śp. Agatki Jabs. Msza św. w Jej intencji zostanie odprawiona dnia 7 lipca 2013 r. o godz. 12.30 w kościele parafii pw. św. Ducha w Inowrocławiu. O czym zawiadamiają RODZICE i SIOSTRY

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Agnieszka Brodacka


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka Brodacka


13yrs

Image chosen by user
<p>Agatko!!!!!</p> <p><span>Agnieszka B. z całą Rodziną z Modliborzyc</span></p> <p><span>PSALM 23</span><span><br /><span>Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.</span></span></p> <p><span><em><strong>Agatko!!!!!</strong></em>- TWOJE piękno zewnętrzne- odzwierciedlało </span><strong><span><span>delikatne i szlachetne piękno TWOJEJ DUSZY!!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Byłaś ‘zaczynem’ na doskonalszy świat</span></span></strong><span> i dlatego zło, (które zyskało chwilową potęgę dzięki świadomej złej woli ludzkiej)- nie mogąc znieść TWOJEJ nad nim przewagi- odebrało CIEBIE ludzkości, która z TOBĄ byłaby lepsza!!!!!!!!!</span></p> <p><span>Dobro jednak- zawsze ostatecznie zwycięża! To,- że byłaś z nami przez 17 lat- <span>jest JEGO tryumfem a dla nas wielkim zaszczytem!!!</span></span></p> <p><span>Pamięć o TOBIE będzie nadal ‘leczniczym eliksirem’ dla rzeczywistości, z której CIĘ w tak okrutny sposób wyrwano!</span></p> <p style="text-align:center"><strong><span><span>DZIĘKUJĘ za to, że byłaś i za to, jaka byłaś!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p style="text-align:center"><span><em><strong>Droga Rodzino!</strong></em> Wobec ciosu, który spadł na Was, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, którego nie da się złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Agatko!!!!!</p> <p><span>Agnieszka B. z całą Rodziną z Modliborzyc</span></p> <p><span>PSALM 23</span><span><br /><span>Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.</span></span></p> <p><span><em><strong>Agatko!!!!!</strong></em>- TWOJE piękno zewnętrzne- odzwierciedlało </span><strong><span><span>delikatne i szlachetne piękno TWOJEJ DUSZY!!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Byłaś ‘zaczynem’ na doskonalszy świat</span></span></strong><span> i dlatego zło, (które zyskało chwilową potęgę dzięki świadomej złej woli ludzkiej)- nie mogąc znieść TWOJEJ nad nim przewagi- odebrało CIEBIE ludzkości, która z TOBĄ byłaby lepsza!!!!!!!!!</span></p> <p><span>Dobro jednak- zawsze ostatecznie zwycięża! To,- że byłaś z nami przez 17 lat- <span>jest JEGO tryumfem a dla nas wielkim zaszczytem!!!</span></span></p> <p><span>Pamięć o TOBIE będzie nadal ‘leczniczym eliksirem’ dla rzeczywistości, z której CIĘ w tak okrutny sposób wyrwano!</span></p> <p style="text-align:center"><strong><span><span>DZIĘKUJĘ za to, że byłaś i za to, jaka byłaś!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p style="text-align:center"><span><em><strong>Droga Rodzino!</strong></em> Wobec ciosu, który spadł na Was, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, którego nie da się złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Agatko!!!!!</p> <p><span>Agnieszka B. z całą Rodziną z Modliborzyc</span></p> <p><span>PSALM 23</span><span><br /><span>Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.</span></span></p> <p><span><em><strong>Agatko!!!!!</strong></em>- TWOJE piękno zewnętrzne- odzwierciedlało </span><strong><span><span>delikatne i szlachetne piękno TWOJEJ DUSZY!!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Byłaś ‘zaczynem’ na doskonalszy świat</span></span></strong><span> i dlatego zło, (które zyskało chwilową potęgę dzięki świadomej złej woli ludzkiej)- nie mogąc znieść TWOJEJ nad nim przewagi- odebrało CIEBIE ludzkości, która z TOBĄ byłaby lepsza!!!!!!!!!</span></p> <p><span>Dobro jednak- zawsze ostatecznie zwycięża! To,- że byłaś z nami przez 17 lat- <span>jest JEGO tryumfem a dla nas wielkim zaszczytem!!!</span></span></p> <p><span>Pamięć o TOBIE będzie nadal ‘leczniczym eliksirem’ dla rzeczywistości, z której CIĘ w tak okrutny sposób wyrwano!</span></p> <p style="text-align:center"><strong><span><span>DZIĘKUJĘ za to, że byłaś i za to, jaka byłaś!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p style="text-align:center"><span><em><strong>Droga Rodzino!</strong></em> Wobec ciosu, który spadł na Was, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, którego nie da się złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Agatko!!!!!</p> <p><span>Agnieszka B. z całą Rodziną z Modliborzyc</span></p> <p><span>PSALM 23</span><span><br /><span>Pan jest moim pasterzem, nie brak mi niczego. Pozwala mi leżeć na zielonych pastwiskach. Prowadzi mnie nad wody, gdzie mogę odpocząć: orzeźwia moją duszę. Wiedzie mnie po właściwych ścieżkach przez wzgląd na swoje imię. Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną. Twój kij i Twoja laska są tym, co mnie pociesza. Stół dla mnie zastawiasz wobec mych przeciwników; namaszczasz mi głowę olejkiem; mój kielich jest przeobfity. Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za mną przez wszystkie dni mego życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy.</span></span></p> <p><span><em><strong>Agatko!!!!!</strong></em>- TWOJE piękno zewnętrzne- odzwierciedlało </span><strong><span><span>delikatne i szlachetne piękno TWOJEJ DUSZY!!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p><strong><span><span>Byłaś ‘zaczynem’ na doskonalszy świat</span></span></strong><span> i dlatego zło, (które zyskało chwilową potęgę dzięki świadomej złej woli ludzkiej)- nie mogąc znieść TWOJEJ nad nim przewagi- odebrało CIEBIE ludzkości, która z TOBĄ byłaby lepsza!!!!!!!!!</span></p> <p><span>Dobro jednak- zawsze ostatecznie zwycięża! To,- że byłaś z nami przez 17 lat- <span>jest JEGO tryumfem a dla nas wielkim zaszczytem!!!</span></span></p> <p><span>Pamięć o TOBIE będzie nadal ‘leczniczym eliksirem’ dla rzeczywistości, z której CIĘ w tak okrutny sposób wyrwano!</span></p> <p style="text-align:center"><strong><span><span>DZIĘKUJĘ za to, że byłaś i za to, jaka byłaś!!!!!!!!!</span></span></strong></p> <p style="text-align:center"><span><em><strong>Droga Rodzino!</strong></em> Wobec ciosu, który spadł na Was, niełatwo znaleźć słowa pociechy. Można jedynie życzyć sił do zniesienia tego bólu, którego nie da się złagodzić. Prosimy przyjąć od nas wyrazy najszczerszego współczucia.</span></p>


13yrs

Image chosen by user

Spoczywaj w pokoju


13yrs

Image chosen by user

Ewelina


13yrs

Image chosen by user

Spoczywaj w pokoju kochana


13yrs

Image chosen by user

Ewa z Łokietka


13yrs

Image chosen by user

znajoma


13yrs

Image chosen by user

Mieszkanka piastowskieg​o


13yrs

Image chosen by user

mieszkanka Inowrocławia


13yrs

Image chosen by user

rafał


13yrs

Image chosen by user

Gość


13yrs

Image chosen by user

Spoczywaj w pokoju


13yrs

Image chosen by user

mieszkanka piastowskieg​o


13yrs

Image chosen by user

Daria Mądrowska z rodzicami


13yrs

Image chosen by user

Spoczywaj w pokoju


13yrs

Image chosen by user

Lidia


13yrs

Image chosen by user

Agnieszka


13yrs

Image chosen by user

joanna


13yrs

Image chosen by user

kamila


13yrs

Image chosen by user

Sandra


13yrs

End of content

No more pages to load