Władysław Andrzejewski

This was published in the following publications on 03.04.2012:
Głos Wielkopolski

<p><em>„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami”</em></p>
<p>Z sercami pełnymi smutku zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2012 r.<br />po ciężkiej chorobie w wieku 64 lat odszedł od nas ukochany<br />Syn, Mąż, Tata, Teść, Dziadek</p>
<h4>ś + p<br />Władysław Andrzejewski</h4>
<p>Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2012 r. o godzinie 13.30<br />w kościele pw. Opatrzności Bożej przy ul. Gieburowskiego.<br />Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy kościele.</p>
<p>Pogrążeni w smutku<br />Matka, Żona, Córka i Syn z rodzinami</p>

„Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami”

Z sercami pełnymi smutku zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2012 r.
po ciężkiej chorobie w wieku 64 lat odszedł od nas ukochany
Syn, Mąż, Tata, Teść, Dziadek

ś + p
Władysław Andrzejewski

Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie 4 kwietnia 2012 r. o godzinie 13.30
w kościele pw. Opatrzności Bożej przy ul. Gieburowskiego.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu przy kościele.

Pogrążeni w smutku
Matka, Żona, Córka i Syn z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochanemu Włodkowi</p> <p><strong>Były kochanie Twoje urodziny, nasza gdybyś był ze mną 44 rocznica ślubu, za parę dni Twoje imieniny bez Ciebie, jest smutno, trudno pogodzić się z tym że nie ma Ciebie wśród nas-kochać Cię będę zawsze.</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochanemu Włodkowi</p> <p>Już minęło 14 miesięcy jak Ciebie nie ma z nami, wcale nie jest nam łatwiej żyć mimo upływu czasu - czas wcale nie goi ran, a tęsknota za Tobą jest ogromna już nigdy tak nie będzie jak byłeś TY, zawsze Cię będę kochać.</p>


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

córka z rodziną


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

<p>13 miesięcy bez Ciebie</p> <p>Czas zatrzymał się w miejscu 31 marca 2012 r jest smutek, żal, tęsknota za Tobą. Nikt i nic nie jest wstanie ukoić ból i łzy za Tobą. Jesteś w myślach i w sercu moim na zawsze-kochanemu mężowi żona Anna</p>


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Adam Andrzejewski


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

<p>Tato</p> <p>Już ponad rok nie ma Cię przy nas...zawsze pomagałeś mi uporać się z trudami życia codziennego,nawet nie wiesz jak bardzo mi Ciebie brakuje.. Kocham Cię bardzo i zawsze będę Cię kochał razem z dziećmi moimi. Adam</p>


13yrs

Image chosen by user

Adam Andrzejewski


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochanemu dziadkowi</p> <p>Kochany dziadku byłeś dla mnie i Oliwki najukochańszym dziadkiem, kochałeś nas zawsze a my Ciebie, będziemy o Tobie stale pamiętać - Wikusia i Oliwka z tatą</p>


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user

Anna Andrzejewska


13yrs

Image chosen by user
<p>Kochanemu Włodkowi</p> <p>Dzisiaj mija rok jak odszedłeś, pozostawiłeś smutek, żal, nie zrealizowane plany i marzenia, jest mi bardzo smutno obchodzić święta bez Ciebie. Zawsze pozostaniesz w moim sercu i pamięci</p>


13yrs

End of content

No more pages to load