Jan Szewczyk

N/A - 14 May 2012

This was published in the following publications on 16.05.2012:
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 maja 2012 r. zmarł w wieku 72 lat Nasz Ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek śp. Jan Szewczyk.

Były Naczelnik Wydziału Mechanizacji Wojewódzkiego Zjednoczenia PGR – wieloletni sadownik.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 maja 2012 r. o godz. 12.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.

Pogrążona w bólu Rodzina.

Beach
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 14 maja 2012 r. zmarł w wieku 72 lat Nasz Ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek</p>
<h4><strong>śp. Jan Szewczyk.</strong></h4>
<p>Były Naczelnik Wydziału Mechanizacji Wojewódzkiego Zjednoczenia PGR – wieloletni sadownik.</p>
<p><span>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 17 maja 2012 r. o godz. 12.00 w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie.</span></p>
<p><span>Pogrążona w bólu Rodzina.</span></p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Jasiu za wczoraj-​wigilijne


13yrs

Image chosen by user

Bożonarodzen​iowe Światełko


13yrs

Image chosen by user

Świąteczne Światełko Nadziei


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

wieczny odpoczynek


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

Ave Maria


13yrs

Image chosen by user

pokój Twojej Duszy


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user

Pan z Tobą


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

Image chosen by user

JEZU UFAM TOBIE


13yrs

Image chosen by user

EB


13yrs

Image chosen by user
<p>*</p> <p><em>,,Do bram niebieskich zapukało dziecię, wiedząc że nie ma go już na swiecie. Po jego twarzy lezki spływały i szeptał przy tym...."Ja chce do mamy". Czy tak naprawdę stac się musiało?- w głowce zadawał sobie pytanie. Nagle brame otworzył Stróz Anioł Jego i głośno powiedział..."Nie placz kolego. Troszkę pobedziesz tu z nami i wkrotce spotkasz się z rodzicami. Dziecie spojrzało na Stróża swego wciąż nie mogąc pojąc Dlaczego. Bardzo chcialo wrócić do mamy i nie przechodzic przez próg tej bramy. Anioł wziąl wtedy dziecię na ręce pokiwal głową jakby w podzience, coś mu tłumaczył wyjasniał Dlaczego mówil tak cicho by nikt nie słyszał tego. Po krótkiej chwili dziecię na niego spojrzało, przetarlo oczka, plakac przestało. Wtuliło się mocno w Aniola ramiona szepczac do ucha...."Chodźmy do Boga". Gdy przechodzili przez wileką bramę dziecię spojrzało jeszcze przez ramię. Pomachało rączką na pożegnanie swojej jedynej, najdroższej mamie. Gdy się wrota za nim zamkneły synek wyszeptał jeszcze te słowa....." Każdego dnia przychodzil tu będę, by was powitać kochani rodzice. Będę sie modlil za Wami do Boga by nigdy wiecej nie spotkala was trwoga. Za mnie kochajcie moje rodzenstwo i pielęgnujcie swoje małżeństwo. Chociaz Wam nigdy nie powiedzialem- Kocham Was Bardzo- (a tak bardzo chcialem). I zanim Anioł się zorientował, dziecię zasneło w jego ramionach...,,</em></p>


13yrs

Image chosen by user

D.M.


13yrs

End of content

No more pages to load