KRZYSZTOF BUKOWIEC

This was published in the following publications on 30.11.2011:
Gazeta Lubuska

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych mojego kochanego MĘŻA KRZYSZTOFA BUKOWCA Dziękujemy za złożone wieńce i kwiaty oraz uczestnictwo w Jego ostatniej drodze na miejsce spoczynku Żona z dziećmi. Prosimy o pamięć.

Beach
<p><em>&quot; Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami &quot;</em></p>
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 20 listopada 2011 roku zmarł, przeżywszy 58 lat, mój kochany SYN, MĄŻ, ZIĘĆ, nasz TATUŚ, TEŚĆ, BRAT i DZIADEK</p>
<h4><strong>KRZYSZTOF BUKOWIEC</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 24 listopada 2011 roku o godz. 11.50 na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze.</p>
<p>Pogrążona w smutku Rodzina.</p>
<p>Prosimy o nieskładanie kondolencji</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Tęskinimy</p> <h6>Zostawiłeś nam żal i tęsknotę,</h6> <h6>co spokojność mąci.</h6> <h6>Żyjesz jednak drogi Mężu i Ojcze</h6> <h6>w sercach naszych i pamięci.</h6>


13yrs

Image chosen by user
<p>Tęskinimy</p> <h6>Zostawiłeś nam żal i tęsknotę,</h6> <h6>co spokojność mąci.</h6> <h6>Żyjesz jednak drogi Mężu i Ojcze</h6> <h6>w sercach naszych i pamięci.</h6>


13yrs

Image chosen by user

. /J


14yrs

Image chosen by user
<p>Dla Ciebie</p> <p>Minęła zima, mija też wiosna.</p> <p>Pamięć jednak nie minęła</p> <p>i droga jest każda chwila,</p> <p>która wraca cichą nocą</p> <p>z Twoją twarzą tam wśród gwiazd,</p> <p>Moje usta wtedy proszą:</p> <p>Wróć! Niech Cię ujrzę jeszcze raz.</p>


14yrs

Image chosen by user

Pamiętam, tęsknię - BB


14yrs

Image chosen by user

Kolejna niedziela bez Ciebie


14yrs

Image chosen by user

pół roku.


14yrs

Image chosen by user
<p>Pół roku bez Ciebie</p> <p><span>Gdy się budzę nad ranem i oczy przecieram zastanawiam się czy to wciąż sen, w którym przed chwilą byłeś, czy szara rzeczywistość, w której Cię nie ma. I znów chciałabym zasnąć. Może znów będę miała sen w którym będziesz Ty? Ale nie! Już zasnąć nie mogę, bo w mojej głowie są ciągle myśli tylko o Tobie. I kiedy wiem już, że przed tym nie ucieknę, poddaje się temu co wciąż mnie boli i znów czekam aż przyjdzie wieczór, położę się do łóżka, pomyślę o Tobie, o tym co czuję i czego przestać czuć nie mogę. Może choć przyśnisz mi się znów tej nocy? Po raz kolejny będę z Tobą przez chwilę cieszyła się szczęściem, przeżywała niezapomniane chwile. Dotąd aż się nie obudzę.</span></p>


14yrs

Image chosen by user

Pamiętamy / J


14yrs

Image chosen by user

To już 5 miesięcy - BB


14yrs

Image chosen by user

J


14yrs

Image chosen by user

BB


14yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknota</p> <p><span>Bez Ciebie tak pusto i oczom i ustom,<br />śmiech schował się w kącie i śpi...<br />Wieczory się dłużą, a jest ich tak dużo...<br />Nikt bliski nie puka do drzwi...<br />Bez Ciebie tak bardzo mi smutno i źle.<br /></span></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknię</p> <p style="text-align:left"> <strong>"Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje, a serce swojej pociechy darmo upatruje."</strong></p> <p style="text-align:right"><J.Kochanowski></p>


14yrs

Image chosen by user

Beatka


14yrs

Image chosen by user
<p>4 miesiące...</p> <p>"Ktoś tutaj był i był,</p> <p>a potem nagle zniknął</p> <p>i uporczywie go nie ma."</p> <p style="text-align:right"><W.Szymborska></p> <p style="text-align:right">J.</p>


14yrs

Image chosen by user

4 miesiące Cię nie ma - BeBe


14yrs

Image chosen by user

B.Bukowiec


14yrs

Image chosen by user

B.Bukowiec


14yrs

Image chosen by user

Światełko pamięci / J


14yrs

Image chosen by user

O. Km.


14yrs

Image chosen by user

światełko pamięci /J


14yrs

Image chosen by user

J / 20.02.2012


14yrs

Image chosen by user

BeBe


14yrs

End of content

No more pages to load