Krysia Ofianewska

This was published in the following publications on 04.01.2011:
Głos Koszaliński

W dniu 1 stycznia 2011 roku odeszła od nas Nasza Ukochana Mamusia i Babcia KRYSIA OFIANEWSKA o czym z wielkim smutkiem zawiadamiamy córki Ninka, Beatka, Iwonka, zięciowie Zbyszek,Mike, Arek, wnuki Kamil, Kaja, Thomas-Marlon, Jeremi i Antoś. Pożegnanie rozpocznie się 7.01.2011 roku o godzinie 11.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Zgodnie z wolą Krysi, zamiast kwiatów prosimy o datki na Hospicjum im. Św. M. Kolbe w Koszalinie. Kwesta odbędzie się przy Kaplicy lub prosimy o wpłaty na konto bankowe Hospicjum: PKO BP SA Oddział 2 w Koszalinie 78 1020 2791 0000 7302 0098 8294 (pamięci Krysi Ofianewskiej). O godzinie 11.00 sprzed bloku przy ul.Rzemieślniczej 8 wyjedzie autokar na cmentarz.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Ninka


15yrs

Image chosen by user

Mamuś dlaczego


15yrs

Image chosen by user

Ninka


15yrs

Image chosen by user

Iwonka


15yrs

Image chosen by user

MIETEK GIEDO


15yrs

Image chosen by user

Pamięci twojej córki Mirusi


15yrs

Image chosen by user
<p>Mamusiu</p> <p>To, co widzę patrząc w przeszłość, to najpiękniejsze chwile, które ukazują piękno, ukazują czas spędzony z Tobą ... tęsknimy za Tobą Mamo.</p>


15yrs

Image chosen by user

Ninka


15yrs

Image chosen by user

Mamuś dlaczego


15yrs

Image chosen by user

joasia p


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p>Siedzi rozpacz w każdym kącie, tka ją smutek, żal ją przędzie. Siedzi,wstaje, to znów chodzi, wyjść gotowa... i wychodzi! Czarna rozpacz, łezspragniona już mnie ściska w swych ramionach...</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p>Jest na świecie taki rodzaj smutku,</p> <p>którego nie można wyrazić łzami,</p> <p>nie można go nikomu wytłumaczyć.</p> <p>Osiada ciasno na dnie serca jak śnieg<br />podczas bezwietrznej nocy.</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p>Nasza Mama cicha, skromna i wesoła. Miała swoje zdanie. Nie wtrącała się w spory, plotki. Kierowała się własnym rozumem. Kochała swoje dziatki i świat. Chciała tylko żyć.</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p>I przyszła wiosna ...po czystym niebie</p> <p>szybują złociste promyki słońca...</p> <p>z świergotem życie budzi się</p> <p>bez Ciebie Mamo,</p> <p>miłość odradza się w miłość bez końca...</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p>Przyszedł Pan.<br />Powoli, spokojnie dmuchnął...<br />"Chodź do mnie i gaśnij Płomyczku"- powiedział.<br />Poszłaś, zgasłaś...<br />A na niebie błysnęła nowa gwiazda...</p>


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p>Nie ma minuty byśmy tęsknić przestali.</p>


15yrs

Image chosen by user

Beatka


15yrs

Image chosen by user

Elzbieta


15yrs

Image chosen by user

gosia wicher


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <h4><span> A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść.? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy.? - Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika</span></h4>


15yrs

Image chosen by user

joasia p


15yrs

Image chosen by user
<p>Ninka</p> <p><strong>I zgasło słońce kiedy jeszcze był dzień </strong></p>


15yrs

Image chosen by user

Iwonka


15yrs

Image chosen by user
<p>Imieniny</p> <p>Dzisiaj Twoje imieniny Mamus :)</p>


15yrs

End of content

No more pages to load