Marian Piskorski

This was published in the following publications on 15.05.2012:
Głos Koszaliński

<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 maja 2012 roku zmarł nasz Ukochany Mąż, Tatuś, Dziadziuś, Pradziadek oraz Brat śp. Marian Piskorski Msza Św. zostanie odprawiona w dniu 16 maja 2012 roku o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Świeszynie. Ceremonia pogrzebowa po Mszy Św. na cmentarzu w Świeszynie. Pogrążona w smutku rodzina.</p>

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 14 maja 2012 roku zmarł nasz Ukochany Mąż, Tatuś, Dziadziuś, Pradziadek oraz Brat śp. Marian Piskorski Msza Św. zostanie odprawiona w dniu 16 maja 2012 roku o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym w Świeszynie. Ceremonia pogrzebowa po Mszy Św. na cmentarzu w Świeszynie. Pogrążona w smutku rodzina.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user
<p>(</p> <p><span><span>"<em><strong>Otrzyjcie już łzy</strong></em><br /><em><strong>Przyprawione smutkiem</strong></em><br /><em><strong>Przepełnione tęsknotą</strong></em><br /><em><strong>Bo noc pełna cierpienia</strong></em><br /><em><strong>I goryczy</strong></em><br /><em><strong>Zapadła za horyzontem</strong></em><br /><em><strong>Dla Niego wstał poranek</strong></em><br /><em><strong>Pełen błękitu</strong></em><br /><em><strong>I uśmiechu słońca</strong></em><br /><em><strong>Tam nie ma nocy</strong></em><br /><em><strong>Tam kwitną soczyste łąki</strong></em><br /><em><strong>Jak orzeł prostuje skrzydła</strong></em><br /><em><strong>Bo jest już zwiewny i wolny</strong></em><br /><em><strong>Spogląda na ziemię</strong></em><br /><em><strong>Przestrzenią się raczy </strong></em><br /><em><strong>I…</strong></em><br /><em><strong>Wszystko już wie</strong></em><br /><em><strong>Bo wszystko zobaczy</strong></em></span></span><em><strong>ł</strong></em>"</p>


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user
<p>Tam</p> <p>"Nigdy więcej nie spotkamy się,<br />to był już ostatni raz<br />lecz na zawsze obiecuję Ci<br />pozostanie w moim sercu ślad<br />I to co dobre i złe, wszystkie chwile, myśli, słowa<br />zachowam w sercu gdzieś na dnie<br />by odnaleźć w nich sens<br />wierzę, że czas znów uleczy mój smutek i żal<br />niech każdy z was wspomni tych, co odeszli już tam<br />Nigdy więcej nie spotkamy się,<br />świecy płomień już zgasł<br />czyjaś droga kończy się, czyjaś początek ma<br />odtąd jedno dobrze już wiem, kochać trzeba od dziś<br />jutro późno może być, bo życie to krótki film<br />Wciąż po twarzy spływa czas<br />krok po kroku zmienia nas<br />dusza jednak wieczną jest<br />jej nie zniszczy nawet śmierć<br />A to, że jestem tu sama i pozostały mi tylko wspomnienia<br />znaczenia nie ma, bo ja wierzę dziś w dusz zjednoczenie<br />ufam, że czas znów uleczy mój smutek i żal<br />niech każdy z was wspomni tych, co odeszli tam "</p>


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user
<p>*</p> <p>Dwa miesiące, Tato - a jakby wczoraj...</p>


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user
<p>NOC...</p> <p><em>NOC....<br />pełno gwiazd,a Ciebie już nie ma...<br />nie ma już nas,zaznałeś smaku nieba...<br />Nie ma Cię przy mnie,<br />zamknąłeś powieki<br />czy kiedyś Cię spotkam?<br />Odszedłeś na wieki...<br />Twe ciało zmęczone<br />wciąż powtarzało<br />że życie skończone,<br />że nic nie zostało...</em></p>


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

Image chosen by user
<p>*</p> <p>Odkryłeś sens życia, Tato.</p>


13yrs

End of content

No more pages to load